Oldal: 16 / 99 ElsőElső ... 614151617182666 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #151
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet szr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért is kéne feszíteni regek ellen? Mert ők nem fognak Q7s-del callolni, mint a rekreációs játékosok?
    Azért kell mert a jó reg biztos be callol a top 30%al akkor a pushod -ev!

  2. #152
    Újonc halkidiki avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 29.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek van sharkscope-ja és van egy perce megnézné a grafikonomat kíváncsi vagyok, mert nem sok ilyet láttam még:S
    Az enyém is pont így néz ki Én pár napja elhatározta, hogy mostantól kihívásként/erőpróbaként tekintek a downswingre. Ebben a hónapban már csak 300as, 200as és 100as 'pihenőnapjaim' lesznek. Elegem volt már a naplopásból Megpróbálom gyorsan 'kipörgetni' a swinget, hogy legalább időben ne legyen hosszú... Tegnapelőtt már volt egy plusszos és tegnap egy nullás sessionöm
    Utoljára módosítva: halkidiki által: 2012. 02. 14. 12:12

  3. #153
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mind a kettőnél 10bb körül volt de lehet hogy nem látott még tőlük laza callt és ezért amit kétlek minden esetre érdekes
    Azért 10bb-vel nem fognak 30-35%-ban callozni. Jóval feszesebbek lesznek.
    Szerintem nincs vele gond.

  4. #154
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    A tmtokvam nevezetű reggel is játszottam sokat.FT-n vagyunk ő a nagyvakom én sb vagyok 50-körül pusholtam rá nem mertem lazábban dobáltam is rá egy párat erre betolom A4s-el /nekem 12bb neki 11bb/ ő meg tart QTo-al ami 100-as pusra call gratulálok +ev beszarás és neki ugye 30-35% felett van a roia 20000játék után...kérdem én akkor most mi van??
    A 180 regek 90%a egy ICM retard, olyat h valaki AKt dobjon FTn, kb szentségtörésnek számít
    Utánanéztem, a nyeresége nagy része rebuyokból származik ott hoz 40%ot, ami nem rossz 8$-on pl. csak 13%-ot, ami egyáltalán nem kiemelkedő...

  5. #155
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy dolog láttam a lilbiget 2 regre 64s-el pusholni anténál korongról kérdezem én itt hogy lesz +ev az 50-es push mivel 2 regről beszélünk aki biztos lecallolja sb:25-30% bb:30-35% körül akkor miért rakja be 50-el???Nem fognak ilyen lazán callolni egy lilbignek?
    Gondolom ti is feszítetek a push rangen ha 2 reg van mögöttetek nem
    Hány bb? Csak pont a lényeget hagytad ki

  6. #156
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El is készült a video. Elöljáróban pár dolgot szeretnék leszögezni:
    1, nagyon nem jellemző, hogy ilyen sok prémium lapot kapjak egy tornán úgy, hogy nem kell szidni a felmenőimet a mázlimért
    2, a Camtasia néha nagyon okosan úgy gondolta, hogy feltétlen rá kell a felvétel egyes részeire zoomolnia alkalmasint, ezért elnézést kérek
    3, a hangminőség olyan, amilyen, de a webcam mikrofonjától ez volt a maximum
    4, nem az akadémiára töltöttem fel, mivel szerintem nem üti meg azt a szintet, hogy az egész közösség lássa, pont elég ez a témaspecifikus topic

    És végezetül a link:
    http://pwnz.hu/public/seth/elemezni.wmv

    Köszönöm előre is, aki megnézi és kommentálja.
    Megnéztem a videót. Időrendi sorrendben írom a véleményem.
    KJo utg minraise: Nyilván nem jó az emelés, ezt mondtad is. De a nagyobb kérdés, hogy miért minraise?
    QJo: Az előzmények figyelembe vételével tetszik.
    43o: Riveren miért all in? Azt ritkábban fizeti ki gyengébb lap a potnyi all int (főleg, hogy az neki is all int jelent), mint egy valuebetet, amit már kínjában is megad (néha mókásan random lapokkal ).
    AA, AJ4 fd board: Pre jó, flopon kicsit nagyobbat cbetelnék, és turnön all in.
    A levezetés nem tetszik, és az általad felállított range nem jó. Bár ez lehet csak azért van, mert (úgy tűnt) kicsit megzavart ez a parti. Annyira meglepődtél, hogy mégis emeltél, hogy utána a limpelő már "eredeti emelő" volt, meg volt egy kis csönd is a videóban...
    89s: Nem tetszik, hogy le akarod játszani a már committed bb-vel. Mondtad is, hogy a nagyvaktól all int akartál. Hosszútávon többet nyersz, ha eldobja. Amúgy az emelés nem tetszik. Push vagy fold. Mögötted 8-7-4 bb-s stackek. Ha visszatolják, már committed vagy, úgyhogy inkább akkor te tolj all int.
    A5o: Short utg all in. Izolálnám gombról.
    FT:
    8bb-s stack ellen nem bet/foldolnék semmit. Vagy push vagy fold. A 63o kihagyható, de a 78o már easy push.
    78o gombról push.
    78o (rendesen járt ez a lap ): Ne limpelj semmivel. Kisvakról esetleg aggró fish ellen monsterrel. Ez vagy bet/fold, vagy fold. Az előzmények miatt itt dobnám.
    Heads upban teljes laphalál. Igazából a dinamikát figyelembe véve szokott lenni pár szituáció amikor teljesen random lappal all in mehetsz, mert szinte semmivel sem fog callozni, mert annyira feszesnek tűnsz a jópár dobás után (pl a Q3o, meg előtte már a 74o is határeset, de azt még kihagynám).
    84s-el nem mondtad ki, de utaltál a callra. Semmiképp! Esetleg 3bet/fold, de inkább fold.
    64o tiltcall, nagyon rossz. Ennél jobb az any2 push is.

    Betméretezés: Magasabb vakszinteken elég a minraise. Nálam stackméretektől függ, van amikor 100-as vakszinten már minit hívok, van amikor 150-en is 2,5-et. De 200-tól már mindig minraise (kivéve sb, ott 2,25 vagy 2,5).

    Szerintem jól játszottál a verseny során. Pár partit játszottam volna másképp.
    Nem volt olyan helyzet, hogy lap nélkül kellett pusholnod, szinte végig jó stacked volt. Az még izgalmasabbá tette volna a videót, illetve több határeset szituációt teremtett volna
    Azért is, mert volt ahol nagy nyomást tudtál volna az ellenfélre helyezni (pl 4-esben 78o), és kihagytad. Sok hasonló szituáció lesz a verseny korábbi szakaszaiban is, amiket ki kell használni.
    4-esben mondtad, hogy a zsetonok fele nálad van, hogy sikerült innen elbukni...
    Annyira gyors a struktúra, és annyira kis stack sokszor a chipleader is, hogy egyszerűen a sok zseton csak előny, de egyáltalán nem biztosíték a végeredményt illetően. Hiába vagy chipleader, sokszor elég 1 rossz parti és short stack vagy. Illetve persze fordítva is. Rengetegszer sikerült már 1-2bb-ről sokáig jutni.

  7. #157
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány bb? Csak pont a lényeget hagytad ki
    Én is rákérdeztem
    Mindkettőnél 10bb körül.

  8. #158
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is rákérdeztem
    Mindkettőnél 10bb körül.
    std push

  9. #159
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    std push
    Akkor egy véleményen vagyunk
    Nagyobb kérdés, hogy milyen stackek ellen jó? Én 7-12-re mondanám standardnek (read nélkül persze).

  10. #160
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor egy véleményen vagyunk
    Nagyobb kérdés, hogy milyen stackek ellen jó? Én 7-12-re mondanám standardnek (read nélkül persze).
    Ja, olyasmi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •