Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
  1. #11
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Szerintem ellene és ezen a boardon nagyon rossz play volt.
    Eleve nagyon aggró sokat 3barellezik, és nagyon sokat dob cbetraisere így eldobatod az összes olyan handet amit valuebetelhet vagy barellezhet fdvel. Így valuetownolod magad az ellen a range ellen ami ver. Flop 3betre ezek után nagyon easy fold, mert 100%h verni fog. Vagy nem tudom mit vártál mutatásnál flop3bet után? Kizárt dolog h overrel vagy 2over+nut fd stackelődni akar 180bb deepen floppon.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ellene és ezen a boardon nagyon rossz play volt.
    Eleve nagyon aggró sokat 3barellezik, és nagyon sokat dob cbetraisere így eldobatod az összes olyan handet amit valuebetelhet vagy barellezhet fdvel. Így valuetownolod magad az ellen a range ellen ami ver. Flop 3betre ezek után nagyon easy fold, mert 100%h verni fog. Vagy nem tudom mit vártál mutatásnál flop3bet után? Kizárt dolog h overrel vagy 2over+nut fd stackelődni akar 180bb deepen floppon.
    Én is erre jutottam, de akkor nem gondolkodtam annyit. Egyébként azt meg nem tudom honnan veszed, hogy nagyon aggro, sokat dob cbet raisre és sokat barellezik. Van róla statod? mert nekem ez a 123 hand van róla.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Én igazából nem látok az ellenfélnél olyan lapot, ami ellen jobb a raise, mint a call...

  4. #14
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is erre jutottam, de akkor nem gondolkodtam annyit. Egyébként azt meg nem tudom honnan veszed, hogy nagyon aggro, sokat dob cbet raisre és sokat barellezik. Van róla statod? mert nekem ez a 123 hand van róla.
    4k handem van róla mondjuk az sem nagy minta. Am ha starson játszol érdemes HHkat venni.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ellene és ezen a boardon nagyon rossz play volt.
    Eleve nagyon aggró sokat 3barellezik, és nagyon sokat dob cbetraisere így eldobatod az összes olyan handet amit valuebetelhet vagy barellezhet fdvel. Így valuetownolod magad az ellen a range ellen ami ver. Flop 3betre ezek után nagyon easy fold, mert 100%h verni fog. Vagy nem tudom mit vártál mutatásnál flop3bet után? Kizárt dolog h overrel vagy 2over+nut fd stackelődni akar 180bb deepen floppon.
    this.

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 02.
    Hely
    mosonmagyarovar
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    sztem flopon call,bloffot ne toljuk ki,ha meg eros ugyis bemegy a le.
    es meg eselyt adhatunk magunknak a dobasra...
    viszont itt is nagyon szamit az asztaldinamika,uccso par hand,megitelese rolad es forditva.nehez setet dobni de kozel sem lehetetlen.foleg ilyen deepen.
    hibaztal!

  7. #17
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Tetszik amit Roleks írt.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Fold pre,reverse implied odds miatt, ha setet is floppolsz nem vszinu hogy bekerul mind a 200bb mondjuk overpar ellen ertelmesebb jatekos ellen ,de ha set vs overset van ahogy a partiban is ,nem fogsz tudni foldolni mivel eleg egyertelmu ,hogy nem tudsz deepen jatszani es mindig stackelodni fogsz.

  9. #19
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt ha flopon visszaemelsz akkor már nem nagyon dobhatod.
    Ez egy olyan flop ahol te feltételezheted hogy az UTG emelőnél nincs semmi, ezért sok mindennel visszaemelhetsz. Ha gondolkodik akkor ez ő is tudja, ezért sok blöff lesz a kezébe, főleg mert deepen blöff után még dobhat, illetve félblöffök is...
    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az alábbiakon érdemes elgondolkozni a deep játék kapcsán, erre gondoltam, amikor a nuts jellegű kombinációkról írtam:

    "I can remember one specific example presented by a player called Samoleus on this subject. The question was this: You’re playing HU. You raise 99 on the button, and villain reraises. You call. Theflop is A93r. How deep do you have to be before you don’t get all the money in? At 100bb this is a dream flop. At 200bb, we’re still going with our hand. What about 500bb? 1000bb? At some point,our hand starts to adopt reverse implied odds instead of implied odds.The point is this: when deepstacked, the nuts matter. “Coolers”, the classic “unavoidable”situations where all the money goes in (usually when the best hand and the second best handare veryclose in value, like an A-high flush over a K-high flush) suddenly become far more important."
    Mindkét gondolatmenettel (így Samoleus-szal is) nagyon egyetértek. Samoleus is 200bb fölött írja, hogy bejön a reverse implied odds. 200bb-ig azzal nem lehet foglalkozni, mert egyszerűen túl sok valuet hagynánk ott egy ilyen szituban. Szóval náma raise flop, majd a 3betre menne a 4bet, amivel ahogy Beckham087 írtad, gyakorlatilag már kommitáljuk magunkat.
    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik opció hogy alapban nem emelsz vissza...
    Ez nálam nem opció, mert ahogy az előbb írtam, véleményem szerint túl sok értéket hagyhatunk a partiban.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •