Oldal: 30 / 32 ElsőElső ... 202829303132 UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (314) összesen
Like Tree1Likes

Téma: LuckyAcePoker

  1. #291
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 17.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Valóban, így nehéz lesz beállítani. Tegnap kaptam tőlük e-mailt, hogy töltsem le a kliens frissítést, mert régi verziót használok, (old and incomplete version ) ha nem frissítek a régit napokon belül nem tudom majd használni. Nem tudom Te mikor töltötted le a. Ha nem ez a gond, akkor support ( bár a live supporttal kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim...)

  2. #292
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Mi baja van ennek ma? Elöször kivágott mindenkit. Mire visszajött 2 asztal maradt csak, most meg megint szakadozik.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #293
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    szoftver frissítés van, amit látok újdonság, hogy lehet privát versenyeket, cg asztalokat nyitni, gondolom hasonlóan, mint ps-en
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #294
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    hogy van az, hogy befizettem 1000 usd-t netellerről, jóváírtak 1000 usd-t a számlámon, plusz 30 usd insta bónuszt, de a netellerről cselesen 1069 usd-t vontak? mindkét számlám usd alapú.

    az is vicces, hogy a supportal minden bónuszért történő befizetésnél alkudozni kell.

  5. #295
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    tessék
    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy van az, hogy befizettem 1000 usd-t netellerről, jóváírtak 1000 usd-t a számlámon, plusz 30 usd insta bónuszt, de a netellerről cselesen 1069 usd-t vontak? mindkét számlám usd alapú.

    az is vicces, hogy a supportal minden bónuszért történő befizetésnél alkudozni kell.
    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, és nem ismeritek az elsőt storyt, amikor befizettem az ezer dolcsit.
    Átváltotta eurora, majd vissza dollárra, minden költség engem terhelt.
    Supportnak miután szóltam a turpisságról, külön kellett beallitania, hogy legközelebb dollárban érkezzen a pénz, ugyanis neked NEM LEHET EZT BEÁLLÍTANI! Csak ha külön szólsz a supportnak.
    De hát az egyszeri játékos honnan a francból tudja, hogy egy dolláros neteller számlárol ha befizetek egy dolláros terembe, ugyan ne váltsa már át kétszer a pénzt...

    Ezek a megállapítások nyugodtan mehetnek a terembemutatóhoz, mert szerintem fontosak... nem csak visszakeresve a fórumba kéne erről tudomást szerezni, vagy a tanulópénz befizetése után.
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  6. #296
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    köszi

  7. #297
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ezeken a heti freerollokon szoktatok játszani? Hányan szoktak indulni kb.?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #298
    Újonc Gionni avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Nemrég tértem vissza ebbe a terembe. Az első cashout wire transfer-rel történt (régebben volt kifizetési lehetőség VISA-ra is)

    A gondom az, hogy a kiutalt összegnél kb. 5 dollárral kevesebb érkezett meg. Ezt vajon a bankom vonta le? És ez egy fix összegű levonás, vagy a következő kiutalásomnál arra számítsak, hogy az összeg egy bizonyos százalékát bukom ily módon?

    Valakinek van tapasztalata erről?

  9. #299
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Lehet kipróbálnám a termet főleg délelőtti ill délutáni játékra de persze az esti sincs kizárva!
    A lényeg ,h tudnátok felvilágosítást adni NL50-NL100 SH mezőnyről?
    Milyenek a játékosok?Még mindig gyengék vagy esetleg erősödött a mezőny?

    Előre is köszi

  10. #300
    Lelkes újonc atus85 avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hely
    Kiskőrös
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás Lucky Ace 25%instant bonus

    Jó napot. Befizettem ide. Az akadémián keresztül regisztráltam, töröltem előtte a sütiket is de nem kaptam meg a 25% instant bonus-t. Mit rontottam el? Vagy nem rögtön érkezik meg?
    Janika90 eredeti hozzászólása
    épp ezért leszek megfontolt.például nem megyek allin csak jobb lappal.akkor nem érhet baj.
    nl10-en amugyse lehet bukni mert mindenki tök hülye majd inkább nl50en kezdődnek a gondok ahol nincs sok hal csak profi. de ők meg kiismerhetőek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •