Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás NL200 AA 3betpot, oop, turn?

    Régi handeket nézek, így amit anonimon játszottam az most infó nélkül megy.
    Ez is egy ilyen.


    $1/$2 No Limit Holdem
    HoldemManager
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Player 5 ($252)
    CO Player 6 ($85.45)
    BTN Player 2 ($95)
    SB beckham087 ($222)
    BB Player 4 ($250)

    Pre-Flop: ($3, 5 players) beckham087 is SB
    Player 5 raises to $6, 2 folds, beckham087 raises to $22, 1 fold, Player 5 calls $16

    Flop: ($46, 2 players)
    beckham087 bets $28, Player 5 calls $28

    Turn: ($102, 2 players)
    beckham087 ($172)?


    Ki hogy játszaná, ismeretlen ellenfél ellen?
    Lehetőleg riverig menő terv legyen, és mérjünk fel több opciót. Értem így pl hogy mi van ha megy a 2nd barrel de visszaemel rá stb.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Hmm igy eleg nehez info nelkul,legalabb ha tudnank hogy reg vagy fish volt-e. Reg ellen anon asztalon vszinu c/foldon lennek, a poziciok miatt, en ugy vettem eszre sokkal szukebbek a rangek ellentetben a normal asztalokkal szemben. Ja mellesleg QTx r flopon c/raiselni TT-t miutan sbbol csak flatelted a Co openem nagyon gonosz move

  3. #3
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Saját elgondolás: Hogy mit is játszunk, ahhoz próbáljuk meg feltérképezni az ellenfél ranget. Tegyük fel, hogy egy nem teljesen eltévedt emberről van szó, neadjisten regular Akkor sztem itt a range amivel callolhatja a 3betet és a flop cbetet is: ATs, AJs, AKs, KQ, KTs, KJs, JTs, AQ 99-TT-JJ és a slowplayelt QQ-KK-AA.

    Sok FD-t tettem a kezébe ami ellen nagyon jók vagyunk, az egy párok ellen is jók vagyunk (AQ, AKs ha javult. A KQ ellen már bajban vagyunk) 99-TT-JJ-t már elfog dobni egy turn betre minden bizonnyal ha esetleg ott is AA akkor ugye split, ha QQ-KK-t slowplayelt akkor van komoly gond.

    Azért, most úgy gondolom, sok rosszabb lap fog nekünk fizetni, ezért bűn lenne checkelni turnön (+ ingyenkártyát adni enemynek), így fél potot b/f-nék turnön, majd minden nem treff riveren is. Ott inkább c/f
    Ha nem regularról van szó, még inkább előfordulhat az FD, így nagyobbat betelnék a turnön, és minden nem treff riveren.
    Ha óvatosra vennénk a figurát és nem barellezünk a turnön, akkor turn c/c, és riveren ha nem jön ijesztő lap, akkor lehet, hogy megint c/c, ha jön valami nagyon rossz (K, Q, treff) akkor inkább c/f
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #4
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    flop bet turn cr shove ha turn xbl akkor river vbet
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #5
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Turnig std a hand. Turnon sosem checkelném mert ott a rangem 100%-ával nyitok (blöffökkel, kész lapokkal, gyak mindennel), így ha checkeled pont akkor tehet AK ill. erős lapokra. Push nem rossz alternatíva, hiteltelen szvsz, de lehet hogy még jobb egy 1/2-nél kicsit nagyobb bet és akkor riveren már valszeg nem bír dobni. Az oddsa sem lesz már meg fd-vel tartani.
    Jah és ez nálam valuera megy, az egyetlen lap amitől tartanod kell a KQ, illetve még a flushdrawk ellen védeni.
    Utoljára módosítva: Katzorka által: 2012. 02. 19. 12:42

  6. #6
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja mellesleg QTx r flopon c/raiselni TT-t miutan sbbol csak flatelted a Co openem nagyon gonosz move
    Jó akkor már tudom ki vagy
    Amúgy nálam gondolom olyan feszesek voltak a statjaid, hogy úgy gondoltam TT-vel nem éri meg 3betelnem. Kicsit be is tett előtte mikor 6% 4bettel 4betelsz, és dobtál az all-inemre, nyilván AA-m volt...



    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, most úgy gondolom, sok rosszabb lap fog nekünk fizetni, ezért bűn lenne checkelni turnön (+ ingyenkártyát adni enemynek), így fél potot b/f-nék turnön, majd minden nem treff riveren is. Ott inkább c/f
    Azt ugye tudod hogy mivel egy 3betpot ezért riveren már nincs 1/2pot/fold, ott már csak AI van.


    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnig std a hand. Turnon sosem checkelném mert ott a rangem 100%-ával nyitok (blöffökkel, kész lapokkal, gyak mindennel), így ha checkeled pont akkor tehet AK ill. erős lapokra.
    A kérdés hogy ha valuere megyünk akkor mi fog fizetni? Nem dobatunk el túl sok PP-t illetve Qx-et amivel riveren esetleg megadna?
    És ha ránktolja akkor call vagy fold? Szvsz ha FDvel nem emelt vissza flopon akkor turn 1/2 potra sem fog, max JTs-el.

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ha volt róla legalább 2-3 hand akkor megnézném az előző partikat hátha openlimpelt vagy minidonkolt ha van annyi timebank
    ha reg, a turn ch river vbet-et szűkebben fogja callozni, mint itt a barrelt, ha jól értem, hogy ez egy anomim asztal, akkor gondolom keveset calloznak 3betet ebben a szituban, ha nálunk lenne az akkor én biztosan ch/f-oldnám, így nem tudom mi a jó, van blockerünk az AQ-AK-ra, amit nem is biztos, hogy hív... Én a ch/f és a bet 1/2pot river ollé-t közül választanék, az döntene mennyi fish van ezeken az asztalokon.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Bármi ami flopon sd képes volt. Qx (elsősorban AQ, KQ ver, JQ, QT), PP 88-JJ ezekben a lapokban riveren sem szedsz ki valuet, mivel mögédpasszol és ha betelsz riveren előbb fog téged AK-ra tenni mint ha turnon barellezed. Rá kell bízni a döntést, ha Qx-el megad turnon akkor már riveren sem engedi, ugyanez a helyzet PP esetén. Ha checkeled szinte mindent elpasszol (sd képesek+draw), pedig a drawból egy jól méretezett turn bettel még bőven ki lehet szedni a valuet vagy akár rád is tolhatja.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bármi ami flopon sd képes volt. Qx (elsősorban AQ, KQ ver, JQ, QT), PP 88-JJ ezekben a lapokban riveren sem szedsz ki valuet, mivel mögédpasszol és ha betelsz riveren előbb fog téged AK-ra tenni mint ha turnon barellezed. Rá kell bízni a döntést, ha Qx-el megad turnon akkor már riveren sem engedi, ugyanez a helyzet PP esetén. Ha checkeled szinte mindent elpasszol (sd képesek+draw), pedig a drawból egy jól méretezett turn bettel még bőven ki lehet szedni a valuet vagy akár rád is tolhatja.
    Ezert kene tudni,hogy reg vagy fish volt-e, mert anon asztalon reg defending range a poziciok miatt (utg vs sb) nagyon eros TT+/AQs/AK, talan KQs kizarolag szerintem. Mivel nalunk van 2 db A igy AQ combok jelentosen lecsokkennek, KQ ver turnon szal nemsok valuet latok egy turn betben, illetve ertelmesebb reg ellen riverbetben sem mivel ahogy irtad o onnantol minden betre foldolni fog mid ppkel.

  10. #10
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Legyen akkor reg, sőt valószínűleg reg volt, abbol kifolyólag ahogy én játszottam.


    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel nalunk van 2 db A igy AQ combok jelentosen lecsokkennek, KQ ver turnon szal nemsok valuet latok egy turn betben, illetve ertelmesebb reg ellen riverbetben sem mivel ahogy irtad o onnantol minden betre foldolni fog mid ppkel.
    This. Annyit tennék hozzá, hogy egy check tőlünk megadja neki az esélyt blöffre, ami legtöbbször semi blöf lesz FD-vel.

    Így ezek után szerintem a legjobb talán a turn c/rai, illetve ha mögécsekkel turnön, akkor minden riveren c/c mivel vbetünk nem nagyon lesz sehol. Kivétel az A.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •