Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (63) összesen
  1. #51
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet truczat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy mérjük egy nő minőségét?
    moszkva téri bisztróban
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #52
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ismerek olyat akinek volt.
    Akkó' miért nem Te oktatsz?

  3. #53
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    moszkva téri bisztróban
    Azt hittem mint az aranyét.
    Minél több van, an(n)ál jobb!

  4. #54
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkó' miért nem Te oktatsz?

    Ismersz kutyu szerényebb vagyok én annál.Majd Mrj-vel közösen.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #55
    Lelkes újonc truczat avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Engedj meg pár gondolatot ide, amiket ébresztettél bennem, még ha esetleg nem is érzed helyén valónak.

    Például álljon itt Popper látszólag a te teóriádat erősítő véleménye:

    "Először is tudnunk kell, hogy az ember nem természeténél fogva monogám, a társadalom kényszeríti erre. Ha igazán őszinték akarunk lenni magunkhoz, fel kell tennünk a kérdést, elképzelhető-e, hogy az ember, akit társunkká választottunk életünk végéig, minden igényünket kielégíti majd? Természetesen nem.

    Ha erre törekszünk, akkor a kapcsolat börtönné válik, hazugságokkal és lázadó fantáziákkal telítődik. A testi, lelki vagy szellemi kielégületlenség pedig megmérgezi az életet. Az egyik ember persze úgy is megcsalhatja a másikat, ha soha még csak meg sem érint kívüle mást, de minden ölelésnél valaki másra gondol.
    És lehet hűséges akkor is, ha egy bolond éjszakán ágyba bújik valakivel, de ennek nincs folytatása, nem szerelem, csupán testi vágy."


    A különbség az, hogy Popper tovább megy, és a második bekezdéstől rátér a lényegre, amiből nem a mennyiségi és minőségi baszás fontossága jön nekem le.

    A monogámiának egy őszinte kapcsolatban nagyon fontos érzelmi, bizalmi, társadalmi, gazdasági, kulturális és családi szerepei is vannak, a libidó ezt generatíve nem írhatja felül.
    Utoljára módosítva: truczat által: 2012. 02. 19. 22:13

  6. #56
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Hogyan definiálod a "minőségi baszást"?

  7. #57
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet truczat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engedj meg pár gondolatot ide, amiket ébresztettél bennem, még ha esetleg nem is érzed helyén valónak.

    Például álljon itt Popper látszólag a te teóriádat erősítő véleménye:

    "Először is tudnunk kell, hogy az ember nem természeténél fogva monogám, a társadalom kényszeríti erre. Ha igazán őszinték akarunk lenni magunkhoz, fel kell tennünk a kérdést, elképzelhető-e, hogy az ember, akit társunkká választottunk életünk végéig, minden igényünket kielégíti majd? Természetesen nem.

    Ha erre törekszünk, akkor a kapcsolat börtönné válik, hazugságokkal és lázadó fantáziákkal telítődik. A testi, lelki vagy szellemi kielégületlenség pedig megmérgezi az életet. Az egyik ember persze úgy is megcsalhatja a másikat, ha soha még csak meg sem érint kívüle mást, de minden ölelésnél valaki másra gondol.
    És lehet hűséges akkor is, ha egy bolond éjszakán ágyba bújik valakivel, de ennek nincs folytatása, nem szerelem, csupán testi vágy."


    A különbség az, hogy Popper tovább megy, és a második bekezdéstől rátér a lényegre, amiből nem a mennyiségi és minőségi baszás fontossága jön nekem le.

    A monogámiának egy őszinte kapcsolatban nagyon fontos érzelmi, bizalmi, társadalmi, gazdasági, kulturális és családi szerepei is vannak, a libidó ezt generatíve nem írhatja felül.
    direkt azért nem akartam sok mindent írni erről mert tudtam hogy ha nagyon feltűnő ez a bekezdés akkor valaki bele fog kötni.
    MINDEN cáfolható elméletben, és ezért nem is akarok erről vitát nyitni.
    de a gyakorlatot nézve:te működő dolognak tartod a környezetedben lévő legtöbb kapcsolatot?
    nem tudom ellenőrizni hogy mennyire igaz ez a statisztika de a házasságok bőven több mint fele végződik válással.és akkor nem beszéltünk azokról amit a gyerek/ház/kocsi tart össze.
    vagy monogámián az ideiglenes monogámiát értjük vagy mi?
    ez eléggé kettős értékrendszer lenne. akkor egy ideig elkötelezzük magunkat egy nő mellett, de nem aggódunk mert valszeg majd ha vége akkor majd elköteleződünk egy másik mellett? ez ilyen ideiglenes szövetségi rendszer mint valami buggyant éden hotel csak globálisan, és nem valóságshowként?
    nem a monogámia a probléma hanem az hogy a legtöbben azért házasodnak össze mert nincs más, és marad a kényelmes helyzetben-nem pedig azért mert megtalálta azt akivel igazán együtt lenne

    mint mondtam ebben a témában nem fogok többet írni.kétségtelenül én is meg akarok majd állapodni-de csak kompromisszumok nélkül és véglegesen.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet AdamSutter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mint mondtam ebben a témában nem fogok többet írni.kétségtelenül én is meg akarok majd állapodni-de csak kompromisszumok nélkül és véglegesen.
    Előre szólok mielőtt valami nem létező dolgot kezdenél el keresni, hogy kompromisszumok nélkül nincs jó házasság, hosszabb távon mindkét félnek komolyan akarni és tenni kell azért, hogy működjön a dolog!
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  9. #59
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet AdamSutter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lovak,meg az utazás elég univerzális témának tűnhet,de viszonylag könnyen rágódik le.
    Mi a f.szt tudsz beszélgetni lovakról?

    Idézet AdamSutter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beszélgettünk, jöttek a haverok, kaptam füvet is meg valami jó régi whiskyt, szóval estére vastagon meg volt a kedvem a bulizáshoz
    Bond18 is that you?

    Amúgy tetszett a story...tényleg kicsit mintha a Bond18 blogját olvastam volna
    Még jöhetnek hasonlók
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #60
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a f.szt tudsz beszélgetni lovakról?



    Bond18 is that you?

    Amúgy tetszett a story...tényleg kicsit mintha a Bond18 blogját olvastam volna
    Még jöhetnek hasonlók
    egyébként Bond mostanában ír blogot?

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •