Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 02. 20

  1. #11
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    easy fold; ajt meg a bloffot vered, de ilyen boardon nem fog bloffolni, mert tudja hogy minden Aval lecallolod
    Ha egy gyengébb játékos, akkor éppen hogy blöffölni fog, mert azt gondolja, hogy A nélkül nem adhatsz meg és az asztalon lévő 2 A miatt gondolhatja, hogy nálad nincs. Ilyen helyzetben én már láttam 60$-ből 50$ bet/fold-ot játszani fisht.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha egy gyengébb játékos, akkor éppen hogy blöffölni fog, mert azt gondolja, hogy A nélkül nem adhatsz meg és az asztalon lévő 2 A miatt gondolhatja, hogy nálad nincs. Ilyen helyzetben én már láttam 60$-ből 50$ bet/fold-ot játszani fisht.
    ha van rola informacio, hogy fish akkor dobhatatlan, de mivel nincs igy sztem atlag jatekosnak kell tekinteni

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha van rola informacio, hogy fish akkor dobhatatlan, de mivel nincs igy sztem atlag jatekosnak kell tekinteni
    átlag (gyengébb, de nem vészesen fish) ellen is dobhatatlan. Ellenük azért mert minden Ax-szel így játszik, és nekik azért van egy rakat Axs a range-ükben.
    Igazából jó játékosnál sem lehet túl sok minden ami ver. AK-t itt 100bb deepen 3betelnek, meg nem így játsszák postflop, AT-vel meg nem nagyon fog pre callolni imho, talán ATs. 44, 88-al valószínű előbb akciózik, TT-vel meg nagyon vacak image-ünknek kell lennie, hogy 2 utcát calloljon A legvalószínűbb talán 44, 88 jó játékosnál, ami ver minket. Ha nem callol AT-vel, akkor több kombinációt verünk, mint ami ver minket. Ha callol AT-vel, akkor lehet callol A9-cel, esetleg A8s-sel, szóval még mindig többet verünk.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #14
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    átlag (gyengébb, de nem vészesen fish) ellen is dobhatatlan. Ellenük azért mert minden Ax-szel így játszik, és nekik azért van egy rakat Axs a range-ükben.
    Igazából jó játékosnál sem lehet túl sok minden ami ver. AK-t itt 100bb deepen 3betelnek, meg nem így játsszák postflop, AT-vel meg nem nagyon fog pre callolni imho, talán ATs. 44, 88-al valószínű előbb akciózik, TT-vel meg nagyon vacak image-ünknek kell lennie, hogy 2 utcát calloljon A legvalószínűbb talán 44, 88 jó játékosnál, ami ver minket. Ha nem callol AT-vel, akkor több kombinációt verünk, mint ami ver minket. Ha callol AT-vel, akkor lehet callol A9-cel, esetleg A8s-sel, szóval még mindig többet verünk.
    ráadásul nem is kell, hogy több kombót verjünk, mint amennyi ellen kikapunk, elég csak min. a 22%-át kb

  5. #15
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha van rola informacio, hogy fish akkor dobhatatlan, de mivel nincs igy sztem atlag jatekosnak kell tekinteni
    A-9 is sima call, A-Q az már Nuts!

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Én sem tudnám dobni.
    Holdenper +1

  7. #17
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet weeee7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ráadásul nem is kell, hogy több kombót verjünk, mint amennyi ellen kikapunk, elég csak min. a 22%-át kb
    This

    Q magast sem tudnék már ennyiért dobni
    “I'd rather be lucky than good.”

  8. #18
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A-9 is sima call, A-Q az már Nuts!
    Mi villain range-e hogy A9 easy call?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •