Oldal: 740 / 975 ElsőElső ... 240640690730738739740741742750790840 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.391 - 7.400 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7391
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ongame, i love it

    $10/$20 No Limit Holdem
    OnGame
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN Capitanlead ($2,020)
    BB Orang3j3ws99 ($1,980)

    Pre-Flop: ($30, 2 players) Orang3j3ws99 is BB
    Capitanlead raises to $100, Orang3j3ws99 raises to $300, Capitanlead calls $200

    Flop: ($600, 2 players)
    Orang3j3ws99 bets $400, Capitanlead goes all-in $1,720, Orang3j3ws99 goes all-in $1,280

    Turn: ($4,000, 2 players, 2 all-in)

    River: ($4,000, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $4,000
    Orang3j3ws99 shows FULL_HOUSE ACE, EIGHT

    Capitanlead shows TWO_PAIR TEN, EIGHT


    Orang3j3ws99 wins $3,960 (net +$1,980)

    Capitanlead lost $2,020
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  2. #7392
    Fanatikus tag Faky avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Egy hete HU SNG-zem, ezelőtt 1 évig napi több órát 6max CG-ztem, de megtetszett ez a műfaj, így nekiálltam mikro limiten. OnGame 5.50$-on játszom, gondolom nem kell bemutatni a mezőnyt. Lement eddig 360 verseny, de már a 2. napomon 10BI-vel EV alatt voltam, azóta 15 lett belőle. Flipeket bukom és rendszerint jobb mutatásokkal esek ki, így általában totális 0-ban végzem a napokat. CG-ben is voltak rossz szériáim, de ilyen mennyiségű negatív inger még sosem ért egy hét alatt. Főleg lélektanilag kéne felturbózni magam, - mert egyébként sok remek stratégiát olvastam a játékkal kapcsolatban- , ezügyben lenne pár kérdésem:


    - Mi számít hosszútávnak, amiből következtetéseket lehetne levonni? 1000-2000-5000 verseny?

    - Tudnátok módszereket, cikkeket ajánlani tilt ellen? Az a baj, hogy értem hogy hosszútáv, meg matek, de sajnos ha 3x-4x egymás után lemákol egy olyan játékos, aki csak beül szórakozni egyet, az nagyon fel tud még mindig bosszantani.

    - Többnyire hagyományos SNG-ket tolok, jól érzem, hogy kerülni kéne a Turbo versenyeket (2 percenkénti emelés)?

    1 hét az semmi, csak szeretném tudni mire számítsak a jövőben, mennyire standard dolog az ekkora EV különbség stb. Összességéban nagyon tetszik a műfaj, minden tanácsot szívesen fogadok a mikro limit legyűrésével kapcsolatban.

    A válaszokat előre is köszönöm!

  3. #7393
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet Faky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    - Mi számít hosszútávnak, amiből következtetéseket lehetne levonni? 1000-2000-5000 verseny?

    - Tudnátok módszereket, cikkeket ajánlani tilt ellen? Az a baj, hogy értem hogy hosszútáv, meg matek, de sajnos ha 3x-4x egymás után lemákol egy olyan játékos, aki csak beül szórakozni egyet, az nagyon fel tud még mindig bosszantani.

    - Többnyire hagyományos SNG-ket tolok, jól érzem, hogy kerülni kéne a Turbo versenyeket (2 percenkénti emelés)?
    1. 1000 Lejátszott játéknál már kirajzolódik vmi, de sztem inkább 2000 lejátszott játék ami már tényleg mintát ad.
    2.Van sok cikk a tiltkezelésre, azonban én mégis úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a saját harca Tilt bácsival. Hiába olvasol el sok cikket, ha ugyanúgy felb@szod magad. Tehát ezt neked kell elsajátítanod.
    3. A normál játék azért jobb ugye, mert később emelkednek a vakok ebből pedig az következik, hogy a tudásod jobban tud érvényesülni.
    Örülök, ha segíthettem.

  4. #7394
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Faky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Egy hete HU SNG-zem, ezelőtt 1 évig napi több órát 6max CG-ztem, de megtetszett ez a műfaj, így nekiálltam mikro limiten. OnGame 5.50$-on játszom, gondolom nem kell bemutatni a mezőnyt. Lement eddig 360 verseny, de már a 2. napomon 10BI-vel EV alatt voltam, azóta 15 lett belőle. Flipeket bukom és rendszerint jobb mutatásokkal esek ki, így általában totális 0-ban végzem a napokat. CG-ben is voltak rossz szériáim, de ilyen mennyiségű negatív inger még sosem ért egy hét alatt. Főleg lélektanilag kéne felturbózni magam, - mert egyébként sok remek stratégiát olvastam a játékkal kapcsolatban- , ezügyben lenne pár kérdésem:


    - Mi számít hosszútávnak, amiből következtetéseket lehetne levonni? 1000-2000-5000 verseny?

    - Tudnátok módszereket, cikkeket ajánlani tilt ellen? Az a baj, hogy értem hogy hosszútáv, meg matek, de sajnos ha 3x-4x egymás után lemákol egy olyan játékos, aki csak beül szórakozni egyet, az nagyon fel tud még mindig bosszantani.

    - Többnyire hagyományos SNG-ket tolok, jól érzem, hogy kerülni kéne a Turbo versenyeket (2 percenkénti emelés)?

    1 hét az semmi, csak szeretném tudni mire számítsak a jövőben, mennyire standard dolog az ekkora EV különbség stb. Összességéban nagyon tetszik a műfaj, minden tanácsot szívesen fogadok a mikro limit legyűrésével kapcsolatban.

    A válaszokat előre is köszönöm!
    Tiltről illetve elkerüléséről voltak már itt is ezrével cikkek és blogbejegyzések. Sztem ez a legjobb:

    Pker blogok / trixilw / A tiltcskkents s a tudatos jtk. | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

    EV különbség előfordul, ha nem tudsz túllépni rajta és tiltelsz, sosem lehetsz stabil jó játékos és mellette idegroncs leszel. Pl voltam már 4k feletti ev mínuszban 50-100-on, az olyan 50-60 bi lehet, de sztem ennél többről is be tudnának számolni néhányan. Ne nézegesd a grafikont, foglalkozz a fejlődéssel, de ez le van írva a fenti cikkben is.

    Technikai jó tanács: az Ongame-nél jobb termek is vannak $50 alatt játékra, mivel itt 10% a fee, ami jelentősen csökkenti a nyereményed, növeli a szórást. Ipokeren, IPN-en vagy még pár helyen játszhatsz 5% fee-ért 30%+ rakebackkel. Válts termet, ha komolyan gondolod.

  5. #7395
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Ja az meg gondolom alap, hogy nézz videokat, stb. Itt is van fent jó pár, mrj videoi pl alapművek short játékhoz.

  6. #7396
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Két mai gyöngyszem

    Ha jól számoltam 10bet allin ment az emberünk a turnön

    weaktight | Hand | 69o - No Limit Holdem Tournament

    Másik meg egy csudaszép indukálós hand Mindenkinek javaslom, hogy építsétek be ezt a move-ot a repertoárba, sok ellenfél így reagál:

    weaktight | Hand | Q9o - No Limit Holdem Tournament

    Peace!
    Gl!

  7. #7397
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás PS Hyperz

    Par hete ujrakezdtem a grind-et PS-en. Jo hir, hogy kb. 2000 jatek utan 5% az EV ROI. Rossz hir, hogy az utobbi 300 meccs iszonyatos EV zuhanas volt. Nem tudom, hogy igy jon-e ki a hosszutav vagy csak rosszul jatszok, gondoltam a PA kremje talan el tud latni nemi tanaccsal.

    Szoval, sok-sok post kovetkezik a kozeljovoben

    Koszi elore is.

  8. #7398
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás PS Hyper 1 - Draw / nem draw?

    Ket hand, mindketto hasonlo. Mindannyian tudjuk, hogy az atlagos fish-ek ket dolgot imadnak nagyon a flush huzot es a gutshot sorhuzot.

    Pozicioban top parod van drawheavy flop-on, ellenfel check raisel. Mi a +EV-sebb megoldas szerintetek? Csak call es blank turnon ratolni ugyis megadja? Vagy inkabb beramolni flop-on?

    Mit gondoltok az alabbi ket leosztasrol?

    1.)
    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t500 25 BBs
    BB: t500 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 5 Q
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 6 Q 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t50, BB raises to t130, Hero calls t80

    Turn: (t340) T (2 players)
    BB bets t170, Hero raises to t330 all in, BB calls t160 all in

    River: (t1000) A (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: t1000
    Hero shows 5 Q (a pair of Queens)
    BB shows 7 5 (high card Ace)
    Hero wins t1000

    2.)
    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t485 16.17 BBs
    BB: t515 17.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 3 K
    Hero raises to t60, BB calls t30

    Flop: (t120) K 6 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t135, Hero calls t75

    Turn: (t390) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets t290 all in, BB calls t290

    River: (t970) A (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t970
    Hero shows 3 K (a pair of Kings)
    BB shows 9 T (a straight, Six to Ten)
    BB wins t970

  9. #7399
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 14.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Nekem is hasonló handdel lenne kérdésem. Ellenfélről semmit sem tudunk, kb. 7. leosztás, eddig preflop dobálózás ment. Hogy lehetett volna jobban megjátszani?

    weaktight | Hand | 7Qo - $1/$2 No Limit Holdem

  10. #7400
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet urbanpoet303 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pozicioban top parod van drawheavy flop-on, ellenfel check raisel. Mi a +EV-sebb megoldas szerintetek? Csak call es blank turnon ratolni ugyis megadja? Vagy inkabb beramolni flop-on?
    Floppon már rátoltom az ilyeneket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •