Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (66) összesen
  1. #21
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem troll, skypeon ismerősöm gyakran beszélek vele, jó fejnek tartom.
    nem is tartom annak, így röhögök sorry

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 04.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja innen jott a "vicc" is...

    De ezt nem igy kell felfogni, az upot nem varni kell, ha a jatekod szar, akkor soha nem fog jonni imo.
    Csak vicceltem. Már egy-két hónapja játszom FL holdem CG-t és már halvány plusz mutatkozik.

    Persze nehezen megy. Sajnos az elvetemült szponzoroldalak hibája miatt nem tanultam meg nyereségesen játszani. Mert alattomos módon tömtek pénzzel, hogy ne legyen motivációm a tanulásra. Most kell bepótolni mindent.

  3. #23
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betyárkörte és a labanctallér összevetése.

    Mindkettő létrejöttének a helye (regio gluteae) azonos.
    Amiből képződik (excrementum), szintén megegyezik, úgy a körte, és a tallér esetében is.
    Liberális formáció, mindkét nem esetében kialakul(hat), viszont pubertás kor előtt a crinis pubis hiánya, lehetetlenné teszi eme gyümölcs, illetve pénzfajta létrejöttét.

    A különbség: a betyárkörte labdacs gömb alakú, míg a betyártallér (minek numizmatikai értéke csekély) lapos formátumú.

    Ezért szép a magyar nyelv, mert nekünk még az ilyen apró részletekre is van megfelelő szakszavunk. Ezt egyetlen egy náció sem mondhatja el magáról.

    Ezennel, a megbonthatatlan örök magyar-angol-amerikai barátság, és kölcsönös segítségnyújtás jegyében megalkotom az angol-amerikai megfelelőjét.

    cowboy pear and gringodollar
    B.zmeg
    "(minek numizmatikai értéke csekély)"
    Ez k.rva kész
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 04.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet betyarkorte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egész póker pályafutásom egy nagy downswing volt. De minden nap biztos vagyok benne, hogy ma lesz vége, és jön az up.
    úgy megmondtam én!

    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ez a pályafutásod?

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 04.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a pályafutásod?
    nem de hasonló, csak nagyobban.

    kb 20 000 hand-et toltam le a party-n és a stars-on együtt. Nem valami sok. Most tanulgatom az FL holdem cg-t. Napi 2 óránál többet nem tudok játszani sajnos. A stars nagyon nagy bukó lett (nekem nagy.)

    Elötte turbo DON sng-ket toltam a bónuszozáshoz KB -5% roi eredménnyel.

  7. #27
    Tag Norbi1983 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 04.
    Hely
    Kecskemét, Budapest
    Hozzászólások
    110

    Beszélő

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HÁÁHHHÁÁÁÁ

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 04.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Halihó.
    Befejeztem a partypokert! +8$-al zártam, és 0 maradék türelemmel.
    A befejezés annyit tett, hogy otthagytam a francba a maradék FD bónuszt.
    Az az ötletem támadt, hogy amíg Tanulgatok FL CG-zni addig is míg bukó vagyok szükség lenne valami kis rakeback-re. egy szponzoroldalon keresztül regeltem a 888 pokerre. )Nem tudom, hogy szabad-e itt ilyet írni, hogy 888 poker. Ha gáz kitörlöm.) A szponzoroldal nevét tudom hogy nem illik.

    Napi 100-200 handeket tudok letolni.
    Soha az életben nem élveztem ennyire a pókert. Ez a FL CG annyira nagy királyság! Eddig megvallom őszintén, hogy rühelltem pókerezni. De ez nagyon király. Annyira szeretem csinálni. Főleg itt. 60%-os flop nézegetős asztalokkal van teli a terem. Olyan könnyű elvenni a pénzüket, mint kisgyerek kezéből kicsavarni a nyalókát.
    Sajnos minden este fáradtan játszom, és 1-2 óra után elfogy a power. Ráadásul a legjobb formámban is max 2 asztalon tudom tolni.

    Tegnap volt egy leosztás amin akkorát nevettem. 67s-el lyuksort floppoltam backdoor flösshúzóval. És játékban voltunk még négyen vagy öten már nem tudom pontosan. Az emelésekkel adták az odds-omat, és nem lehetett eldobni a kezemet. És a riveren betalált a 9-es amivel sorom lett.
    Pedig még flopon mondtam is magamnak, hogy megint adott a lehetőség elbukni egy szép potot. Azért a lyuksorok elég sokszor majdnem mindig bukóval végződnek. Ez meg betalált. Nézem nincs két egyforma lap lent, full kilőve / nincs 3 egyforma szín sem flöss is kilőve. max drilljük, vagy két párjuk lehet. Majdnem sírtam örömömben. Olyan jó érzés volt, hogy nekem is kijött a lépés.

    Igazából csak ennyit akartam írni. Meg annyit, hogy mostanában új utakra léptem az életben is. Megpróbáltam nyugalmat találni az életben. Úgy néz ki egyre jobban sikerül. Egyre több az életemben a béke és a nyugalom.
    És ha valaki meg meri zavarni azt kinyírom a legnagyobb haragommal!

    Na jó ez az utolsó mondat csak vicc volt. Ironikus akartam lenni, csak bénán sikerült. De már nem törlöm ki, mert a billentyűzetemen beragad a törlés gomb, és sokszor megszivat.

    GL.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Idézet betyarkorte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Halihó.
    Befejeztem a partypokert! +8$-al zártam, és 0 maradék türelemmel.
    A befejezés annyit tett, hogy otthagytam a francba a maradék FD bónuszt.
    Az az ötletem támadt, hogy amíg Tanulgatok FL CG-zni addig is míg bukó vagyok szükség lenne valami kis rakeback-re. egy szponzoroldalon keresztül regeltem a 888 pokerre. )Nem tudom, hogy szabad-e itt ilyet írni, hogy 888 poker. Ha gáz kitörlöm.) A szponzoroldal nevét tudom hogy nem illik.

    Napi 100-200 handeket tudok letolni.
    Soha az életben nem élveztem ennyire a pókert. Ez a FL CG annyira nagy királyság! Eddig megvallom őszintén, hogy rühelltem pókerezni. De ez nagyon király. Annyira szeretem csinálni. Főleg itt. 60%-os flop nézegetős asztalokkal van teli a terem. Olyan könnyű elvenni a pénzüket, mint kisgyerek kezéből kicsavarni a nyalókát.
    Sajnos minden este fáradtan játszom, és 1-2 óra után elfogy a power. Ráadásul a legjobb formámban is max 2 asztalon tudom tolni.

    Tegnap volt egy leosztás amin akkorát nevettem. 67s-el lyuksort floppoltam backdoor flösshúzóval. És játékban voltunk még négyen vagy öten már nem tudom pontosan. Az emelésekkel adták az odds-omat, és nem lehetett eldobni a kezemet. És a riveren betalált a 9-es amivel sorom lett.
    Pedig még flopon mondtam is magamnak, hogy megint adott a lehetőség elbukni egy szép potot. Azért a lyuksorok elég sokszor majdnem mindig bukóval végződnek. Ez meg betalált. Nézem nincs két egyforma lap lent, full kilőve / nincs 3 egyforma szín sem flöss is kilőve. max drilljük, vagy két párjuk lehet. Majdnem sírtam örömömben. Olyan jó érzés volt, hogy nekem is kijött a lépés.

    Igazából csak ennyit akartam írni. Meg annyit, hogy mostanában új utakra léptem az életben is. Megpróbáltam nyugalmat találni az életben. Úgy néz ki egyre jobban sikerül. Egyre több az életemben a béke és a nyugalom.
    És ha valaki meg meri zavarni azt kinyírom a legnagyobb haragommal!

    Na jó ez az utolsó mondat csak vicc volt. Ironikus akartam lenni, csak bénán sikerült. De már nem törlöm ki, mert a billentyűzetemen beragad a törlés gomb, és sokszor megszivat.

    GL.
    szerintem a lyuksor teljesen standard játék volt tőled, nagyon sokszor esik. Beírtam a googléba és kidobta, hogy valóban megéri. FD bónuszt én is otthagytam volna, főleg 90-95%-nál érdemes otthagyni. Amúgy sok sikert a FL cg-hez. Követni foglak
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 04.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    köszi szépen, hogy megnézted googléban

    Sok sikert neked is!
    GL.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •