Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 16242526
Eredmény: 251 - 257 (257) összesen

Téma: Chilipoker

  1. #251
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    En nem kaptam semmit. Akkor holnap 10ig semmi se lesz? Akinek mind2 teremben van szamlaja, a rolljukat osszeadjak?

  2. #252
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Engem még most se enged be a 770hez...****a,nemértem miért nem szóltak előtte...

  3. #253
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    engem beenged a 770be de ott van osz visz kb 1 dodom. Megjegyzem en mar jo ideje fent vagyok ott is. De a chilipokeren levo tobb mint 1000 dollarom most kering valahol a virtualis kodben. Remelem gyorsan megoldjak, mert ideges vagyok miatta.

  4. #254
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    "Thank you for contacting our Chilipoker Support Team


    Due to the new alliance with Poker770, we are currently performing technical changes and improvements, therefore your account as well as the software will not be available before the 2nd of march during the afternoon. All the procedure has been described in the newsletter
    If you already have an account on Poker770, you will be able to merge the 2 accounts.
    From tomorrow for any problems regarding the log in please contact support@poker770.co.uk
    We apologize for the inconvenience and thank you for your patience.

    The Chilipoker Support team thank you for playing with us and wish you good luck.

    Kind regards
    Eugénie"

  5. #255
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem beenged a 770be de ott van osz visz kb 1 dodom. Megjegyzem en mar jo ideje fent vagyok ott is. De a chilipokeren levo tobb mint 1000 dollarom most kering valahol a virtualis kodben. Remelem gyorsan megoldjak, mert ideges vagyok miatta.
    Kellett,hogy kapjál e-mailt tőlük,amiben benne vannak a belépési adataid,régi nicked +egy új kód,ezzel kell belépni a 770be és ott kell hogy legyen a bankrollod,nekem is elintéződött,csak azért nem tudtam belépni,mert véletlenül az usernevemet küldték el nickname helyett,nekem meg nem ugrott be hogy az nem is a nickem,de már minden ok pénz +pontok is megvannak...

  6. #256
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Egyre gagyibb ez az iPoker.240Fpp-t kellett volna gyűjtenem chillin hogy meglegyen az FD bonusom + egy aff. oldalon lévő bonus.így 170$-t kihúztak a zsebemből.Ráadásul az SNG chalenge-en is nyertem 55$-t valószinű azt se kapom meg.
    Hiába írtam a supportnak,a fúzió miatt egyszerűen elvették a bonuszt.
    Egyetlen mailt sem kaptam tőlük előtte,hogy iparkodjál hülyegyerek,mert elveszik a pénzed.
    Más is járt így?

  7. #257
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 07.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Én úgy jártam, hogy az a pénz ami volt chilis pókerszámlámon az átment a poker770hez, de az ami volt chilis főszámlán az maradt chilinél.
    Többszőr írtam a chili supportnak, hogy küldjék már el lóvém poker770hez (chaten is beszéltem velük) mindig azt mondták ok, semmi gond küldjük a lóvéd a poker770hez. Na azóta is küldik. Pénzem nagyobbik (főszámlás) része továbbra is chilinél van, ezért ezt nem tudom használni pókerre.

    Küldhettek volna a fúzió előtt egy mailt, hogy ez és ez lesz, ha nem tetszik a dolog vedd ki a lóvéd vagy ha mindet vinni akarod akkor tedd a poker accountra. De semmi. Egyszer csak jött egy mail a puzzles képpel.
    Utoljára módosítva: HunSaxo által: 2012. 03. 21. 21:07

Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 16242526

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •