Oldal: 134 / 497 ElsőElső ... 3484124132133134135136144184234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.331 - 1.340 (4963) összesen
Like Tree1451Likes

Téma: csufi vasárnapi versenyekböl % eladó

  1. #1331
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 27.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet csufi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tolnám én nagyobb téten ,de nincs hozzá rollom
    tegyük fel 2000$-os a csomag. 30% a részed vagyis 600$
    ha nagyobb csomagot csinálnál + több százalékot adsz el + MUval, akkor kb ugyanannyit kockáztatsz de több esélyed van neked és a befektetőknek egy nagyobb eredményre.
    pld 2500$-os csomag 75%-ot adsz, és 1,1-es a MU akkor 1875+187,5 amit belédfektetnek, a te részed a maradék és befér vagy 10db 20+ os verseny miközben semmivel sem kell többet áldoznod.

    persze ez csak egy ötlet pontos feltételeket te találod ki, mindenesetre ugy látom többen benne lennének a MUba, vennének még százalékot, és szivesen látnának több versenyt is a csomagban

  2. #1332
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Szevasz Csufi!

    Hasonlóra gondoltam,mint Fren!!Csinálj 2000$ csomagot,abból adj el 80%-ot,1.1-es MU-val!!Sztem simán elmegy és 5000-7000$ és fölötti nyereményből vegyél le 10-15%-ot Magadnak!!Nálad sokkal rosszabb játékosok,szinte -profittal is megcsinálják!!!20-30-50$ játékokat tegyél be sztem!De bocs,ha okoskodtam!! Üdv. Krisz GL

  3. #1333
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Hali!

    En sokkal inkabb vennek MU-val mint igy, lehet mar a mostani foglalasom is visszamondom inkabb, de meg azert holnap estig tartsd pls, addig kitalalom!

    Gl!

    Udv,
    Zoli

  4. #1334
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    tény h nálad sokkal rosszabb játékosok adnak el rosszabb feltételekkel! De sztm mindannyian akik vesznek egy nagy scoreban bíznak 30-200K ahol 30% rengeteg! Nekem nem lenne mind1, h egy 20Ks nyeremény után 2K-t kapok vagy 1400-t mivel abból a 600ból kábé 5-6sessiont lehet most venni belőled (10%os vásárlásról beszélek), ami persze yoval több, mert eddig alig vesztettél! egy esetleges SM top3ról meg ne is beszéljünk!
    Az h 100%ot adsz el számomra csak akkor lenne müködő, ha állandó vásárló lennék és a minuszos sessionok vissza lennének térítve ha score van! pl. 1. session -300 bukó, 2. session -500 bukó, 3. session +1000, akkor a tényleges nyeremény +200! Az h mennyi a részed sem mind1, plussz a befektetőknek is yoval nagyobb beleszólásuk kell, h legyen h mit,hol,hogyan játszol, ami azért nem egyszerű, ha több befektető van!
    Nyílván nekünk az lenne a yo, ha minden maradna úgy, ahogy eddig, de ha mindenképp jobban akarsz járni énis a MU-t javaslom! Csak azért azt is gondold végig, h milyen ROI-t tudsz nagyjából hozni! Néha mosolyogva látom, ahogy emberek 1,3as MU-t számolnak fel maguknak..
    Azt én is szorgalmaznám, h egy heti 3 sessiont tolj és egybe add el, sztm a csomag nagyságával nem volt gond, de azt te érzed, h milyen téten, hány versenyt bírsz yo mínőséggel letolni!
    Akárhogy is döntesz biztos, h lesznek befektetőid, kérdés hogy éri meg neked a legjobban, illetve h hosszútávon megéri e nekünk?! Mert ugye minket ez érdekel! (Nem kaptál még privát backup ajánlatot? stake+coach? nem lennék meglepve ha vki tenne ilyet, csak sajna ehhez elég nagy tőke kell..)

  5. #1335
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tény h nálad sokkal rosszabb játékosok adnak el rosszabb feltételekkel! De sztm mindannyian akik vesznek egy nagy scoreban bíznak 30-200K ahol 30% rengeteg! Nekem nem lenne mind1, h egy 20Ks nyeremény után 2K-t kapok vagy 1400-t mivel abból a 600ból kábé 5-6sessiont lehet most venni belőled (10%os vásárlásról beszélek), ami persze yoval több, mert eddig alig vesztettél! egy esetleges SM top3ról meg ne is beszéljünk!
    Az h 100%ot adsz el számomra csak akkor lenne müködő, ha állandó vásárló lennék és a minuszos sessionok vissza lennének térítve ha score van! pl. 1. session -300 bukó, 2. session -500 bukó, 3. session +1000, akkor a tényleges nyeremény +200! Az h mennyi a részed sem mind1, plussz a befektetőknek is yoval nagyobb beleszólásuk kell, h legyen h mit,hol,hogyan játszol, ami azért nem egyszerű, ha több befektető van!
    Nyílván nekünk az lenne a yo, ha minden maradna úgy, ahogy eddig, de ha mindenképp jobban akarsz járni énis a MU-t javaslom! Csak azért azt is gondold végig, h milyen ROI-t tudsz nagyjából hozni! Néha mosolyogva látom, ahogy emberek 1,3as MU-t számolnak fel maguknak..
    Azt én is szorgalmaznám, h egy heti 3 sessiont tolj és egybe add el, sztm a csomag nagyságával nem volt gond, de azt te érzed, h milyen téten, hány versenyt bírsz yo mínőséggel letolni!
    Akárhogy is döntesz biztos, h lesznek befektetőid, kérdés hogy éri meg neked a legjobban, illetve h hosszútávon megéri e nekünk?! Mert ugye minket ez érdekel! (Nem kaptál még privát backup ajánlatot? stake+coach? nem lennék meglepve ha vki tenne ilyet, csak sajna ehhez elég nagy tőke kell..)
    LIKE

  6. #1336
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 25.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    1% elküldve. GL

  7. #1337
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Rendben a csütörtöki csomag marad úgy, ahogy eddig volt! A továbbiakban szeretnék 1.15 mu-t rátenni. Amióta adok el %-ot és rendszeresen játszom (december közepe) 45%-os roi-t tudtam hozni kb. 1000 db mintából. Remélem ez mindenkinek megfelel (pedig az első gondolatom sokkal inkább befektetőbarát),de ha szerintetek ez jobban működik nekem ez is megfelel. Vasárnapra pedig egy nagyobb kb. 2000$-os csomagot rakok össze aminek a 70%-át adom el 1.15 mu-val és már most lehet foglalni.

  8. #1338
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Egy szokásosnak mondható 1%-ot foglalnék. köszi

  9. #1339
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet csufi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben a csütörtöki csomag marad úgy, ahogy eddig volt! A továbbiakban szeretnék 1.15 mu-t rátenni. Amióta adok el %-ot és rendszeresen játszom (december közepe) 45%-os roi-t tudtam hozni kb. 1000 db mintából. Remélem ez mindenkinek megfelel (pedig az első gondolatom sokkal inkább befektetőbarát),de ha szerintetek ez jobban működik nekem ez is megfelel. Vasárnapra pedig egy nagyobb kb. 2000$-os csomagot rakok össze aminek a 70%-át adom el 1.15 mu-val és már most lehet foglalni.
    Vasárnapiból jöhet 10%!

  10. #1340
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    10% nekem is pls! ty!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •