Oldal: 6 / 13 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (121) összesen
  1. #51
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - ez az igazsag és ezt neked is tudnod kellene mar mint azt a részét h nem vagyunk egy suly csoport...
    -illetve h nem birsz logikusan gondolkodni v teljes range ellen játszani hat ez meg azért van mert nem vagy elég képzett
    - az meg h mindig ugy allitod be a téves gondolataid mintha szentiras lenne az még kulon nice
    btw GL in the future ^^
    OFF.
    Nem tudom, büszke leszel-e erre a hozzászólásra, ha pár hónap, év múlva visszaolvasod. Felesleges így személyeskedni, ha úgy gondolod jobb vagy valakinél, próbálj segíteni. Pl.: nekem a helyesírás ugrott be a topik kapcsán, bár nyilván nem vagyunk egy súlycsoport.

    ON.
    Az esetek nagyobb százalékában én is más preflop játékot választanék. Ugyanakkor néha variálni kell a játékot, tehát semmiképpen nem gondolnám hibának (az emeléseid mindig ekkorák preflop?). River nálam is call.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  2. #52
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF.
    Nem tudom, büszke leszel-e erre a hozzászólásra, ha pár hónap, év múlva visszaolvasod. Felesleges így személyeskedni, ha úgy gondolod jobb vagy valakinél, próbálj segíteni. Pl.: nekem a helyesírás ugrott be a topik kapcsán, bár nyilván nem vagyunk egy súlycsoport.

    ON.
    Az esetek nagyobb százalékában én is más preflop játékot választanék. Ugyanakkor néha variálni kell a játékot, tehát semmiképpen nem gondolnám hibának (az emeléseid mindig ekkorák preflop?). River nálam is call.
    -bocs a sulycsoportos hibaért .
    -nem szoktam személyeskedni ha nincs ra okom de grobipokerrel elég nagy historynk van ugyanis chaten folyamatosan offolta a handjeimet ( folyamatosan kommentelt h nice omg lol stb... illetve probalt kioktatni 1-2x...) egyszer le is irtam angolul a véleményemet arrol h nem birja befogni azota talan nem tett annyi megjegyzést illetve mar kivan kapcsolva a chat xD
    -szoval sztem ez a személyeskedo megjegyzésem belefért.
    -igen mindig ekkora az open raisem.
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  3. #53
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ez melyik terem/hálózat? Csak azért kérdem, hogy hol vannak ilyen béna halak, mint az ellenfél?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  4. #54
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez melyik terem/hálózat? Csak azért kérdem, hogy hol vannak ilyen béna halak, mint az ellenfél?
    -ps
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #55
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -bocs a sulycsoportos hibaért .
    -nem szoktam személyeskedni ha nincs ra okom de grobipokerrel elég nagy historynk van ugyanis chaten folyamatosan offolta a handjeimet ( folyamatosan kommentelt h nice omg lol stb... illetve probalt kioktatni 1-2x...) egyszer le is irtam angolul a véleményemet arrol h nem birja befogni azota talan nem tett annyi megjegyzést illetve mar kivan kapcsolva a chat xD
    -szoval sztem ez a személyeskedo megjegyzésem belefért.
    -igen mindig ekkora az open raisem.

    Ok.
    Bocsi, de én meg ilyen oldschool gyerek vagyok: 3-3,5 BB-t emelek, valamint megvédem a gyengébbeket
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    bojanika visszatért!

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | 33 - $1/$2 Pot Limit Holdem

    Ellene sem éri meg callolni oop... (ma hajnali hand, nem kellett órákig keresnem az adatbázisban ezt a példát)
    Ha 18-ig 3betel azt is callolom, gondolom a postflop játéka után ez nem szorul magyarázatra.

  8. #58
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok.
    Bocsi, de én meg ilyen oldschool gyerek vagyok: 3-3,5 BB-t emelek, valamint megvédem a gyengébbeket
    -np igy h nem ismerted a historyt teljesen értheto h ugy tunik h én vagyok a f@sz
    -ha nl100+n emelsz 3.5 bbt én sztem az sok de én nem probalak meggyozni arrol h ez igy van (a jovoben sztem 2.5-2.0 kozotti open raise fog elterjedni)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  9. #59
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | 33 - $1/$2 Pot Limit Holdem

    Ellene sem éri meg callolni oop... (ma hajnali hand, nem kellett órákig keresnem az adatbázisban ezt a példát)
    Ha 18-ig 3betel azt is callolom, gondolom a postflop játéka után ez nem szorul magyarázatra.
    Persze, de Te szerencsés vagy. Ellenem QQ-ja van.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Mosoly

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -bocs a sulycsoportos hibaért .
    -nem szoktam személyeskedni ha nincs ra okom de grobipokerrel elég nagy historynk van ugyanis chaten folyamatosan offolta a handjeimet ( folyamatosan kommentelt h nice omg lol stb... illetve probalt kioktatni 1-2x...) egyszer le is irtam angolul a véleményemet arrol h nem birja befogni azota talan nem tett annyi megjegyzést illetve mar kivan kapcsolva a chat xD
    -szoval sztem ez a személyeskedo megjegyzésem belefért.
    -igen mindig ekkora az open raisem.
    LOL weaktight | Hand | QQ - $0.50/$1 No Limit Holdem talán ez után dicsértelek meg.
    és ha jól emlékszem ez volt az egyetlen alkalom
    és tényleg nem vagyunk 1 szinten én nem játszottam NL25ön 1.3M handet
    Utoljára módosítva: grobipoker által: 2012. 03. 07. 12:15

Oldal: 6 / 13 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •