Oldal: 8 / 13 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (121) összesen
  1. #71
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azokban az esetekben, amikor megteszem, milyen feltételekre van szükség azok szerint, akik látnak benne fantáziát? Statok, pozíció, méretezés stb.

    (rossz példa, keresek jobbat)
    -sztem 100 bb deep koruli stackek és két fish tipus ellen éri meg(sztem ip és oop is ) :

    -v legyen hihetlenul nagy maniac aki képes 2-3 utcat is blöffölni airrel illetve ha talalja a board akkor pedig képtelen legyen eldobni a lapjat(maniac cs)
    -v pedig feszes cs legyen (aki jo lappal 3betel de postflop hiaba jon over lap 2 utcan lecalloz , illetve ak highal is ad 2 utcan kisebb betet) ( ebben a handben ez egy ilyen fish volt imo)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #72
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    ha jól filterezek igazából nekem alig van ehhez hasonló handem, lehet mert eldobáltam őket, és így sose derül ki, jó lett volna e :/ (ezek még csak nem is full ringek ahogy nézem)

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    888
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG R1per2 ($108.58)
    UTG+1 wanesio0304 ($110.68)
    CO bbaatr78 ($17.94)
    BTN TuthlezSmile ($58.54)
    SB capodituttiC ($59.30)
    BB Flushing365 ($19.63)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) R1per2 is UTG
    R1per2 raises to $1.75, wanesio0304 raises to $6, 4 folds, R1per2 calls $4.25

    Flop: ($12.75, 2 players)
    R1per2 checks, wanesio0304 bets $9.56, R1per2 raises to $29.57, wanesio0304 folds

    Final Pot: $51.88

    R1per2 wins $50.29 (net +$14.72)

    wanesio0304 lost $15.56


    $0.50/$1 No Limit Holdem
    888
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG R1per2 ($192.50)
    UTG+1 BoxXxer2 ($106.73)
    CO newstylo ($100)
    BTN ahaha016x_07 ($101.68)
    SB 71buckspizza ($112.33)
    BB BigBo905 ($146.19)

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) R1per2 is UTG
    R1per2 raises to $3.50, 2 folds, ahaha016x_07 raises to $12, 2 folds, R1per2 calls $8.50

    Flop: ($25.50, 2 players)
    R1per2 checks, ahaha016x_07 bets $16, R1per2 raises to $33, ahaha016x_07 goes all-in $89.68, R1per2 calls $56.68

    Turn: ($204.86, 2 players, 1 all-in)

    River: ($204.86, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $204.86
    ahaha016x_07 shows

    R1per2 shows


    ahaha016x_07 wins $200.86 (net +$99.18)

    R1per2 lost $101.68

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    888
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Bumbaclaart ($52.74)
    UTG+1 R1per2 ($52.73)
    CO THEFISH85 ($50)
    BTN mivima73 ($56.78)
    SB lynyx ($52.10)
    BB Chriss1909 ($35.98)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) R1per2 is UTG+1
    1 fold, R1per2 raises to $1.75, THEFISH85 raises to $5, mivima73 calls $5, 2 folds, R1per2 calls $3.25

    Flop: ($15.75, 3 players)
    R1per2 checks, THEFISH85 checks, mivima73 bets $7.87, R1per2 calls $7.87, THEFISH85 goes all-in $45, mivima73 folds, R1per2 calls $37.13

    Turn: ($113.62, 2 players, 1 all-in)

    River: ($113.62, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $113.62
    R1per2 shows

    THEFISH85 shows


    R1per2 wins $109.62 (net +$59.62)

    mivima73 lost $12.87
    THEFISH85 lost $50
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2012. 03. 07. 12:49
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #73
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -sztem 100 bb deep koruli stackek és két fish tipus ellen éri meg(sztem ip és oop is ) :

    -v legyen hihetlenul nagy maniac aki képes 2-3 utcat is blöffölni airrel illetve ha talalja a board akkor pedig képtelen legyen eldobni a lapjat(maniac cs)
    -v pedig feszes cs legyen (aki jo lappal 3betel de postflop hiaba jon over lap 2 utcan lecalloz , illetve ak highal is ad 2 utcan kisebb betet) ( ebben a handben ez egy ilyen fish volt imo)
    veszekedés helyett az ilyen kommentek amikre szükség van, ez így jónak is tűnik. ha valóban ilyen játékos az ellenfél, tényleg jónak tűnik a call is, bár azért tartható, hogy az eseteg többségében nem jó a szetmine, de ilyen ellenfelek ellen valóban jó lehet. én ugye belevenném még a hihetetlenül nit KK+os 3betelőt is.
    mondjuk tényleg jó lenne kimatekozni ezt, v nagy minta alapján megnézni az eredményt.
    GL mindenesetre.

  4. #74
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Jó ez a PS 100 FR, olyan belterjes a mezőny, vagyunk vagy 15-en magyarok?
    Nem csoda, hogy gyűlnek a historyk, szal csapassátok srácok!

    Viccet félretéve, én mind a kettőtökkel elég sokat játszottam már, elég jól / valamennyire ismerjük is egymást, úgyh csak 1-1 gondolatot tennék hozzá:

    - Robiról 100K hand nincs trackelve a ptr-ben nl 100on (ennyit a ptr-ről), hogy-hogy nem, pont egy ordas nagy up hiányzik. Simán nyerő játékos a limiten.

    - Rusher grafikonját és eredményeit sok PS reg megirigyelhetné.

    Ettől függetlenül, ha HU-ig fajul a dolog, szóljatok mindenképpen, mert azt ki nem hagynám!
    Utoljára módosítva: Yiirsh által: 2012. 03. 07. 13:44
    "Akár hiszed, hogy képes vagy rá, akár nem, mindenképpen igazad van."
    (Henry Ford)

    "Man is free at the moment he wishes to be."
    (Voltaire)

  5. #75
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -flopon 88-tt ritkan aj is lehet (mas jatekosnal lehet set meg turnon felszedett fd is de ellened ezekre nem gondoltam )
    -turnon ezek egy részét sok jatekos eldobna illetve sokak ellen riveren is betelnek
    -ellened hiba volt a turn raise egy ilyen tipusu jatekos ellen sztem felesleges ilyesmi elég valuert játszani szoval hibaztam h ellened megprobaltam ilyesmit
    -rivert nem is hivtam mert tudtam h ugyis lecalloznad közepes lappal is
    -btw te is csinaltal elég weak bloffot anno és ott tobb bb-t elbasztal. (csak h véletlenul se érezd jol magad. )
    pókeresneki is jó vagy de a hozzászólásaid alapján emberileg lehetsz igazán korrekt.
    a partihoz csak egy kérdésm van mi az a jobb lap amit egy turn rr re eldobok mint a 66od, vagy ha value raise volt a részedről milyen rosszabb laptól vártál callt.
    persze ,hogy vannak hibáim soha nem állítottam,hogy nincsenek,de legalább én dolgozom, hogy egyre kevesebb legyen.
    Utoljára módosítva: grobipoker által: 2012. 03. 07. 14:49

  6. #76
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet grobipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pókeresneki is jó vagy de a hozzászólásaid alapján emberileg lehetsz igazán korrekt.
    a partihoz csak egy kérdésm van mi az a jobb lap amit egy turn rr re eldobok mint a 66od, vagy ha value raise volt a részedről milyen rosszabb laptól vártál callt.
    persze ,hogy vannak hibáim soha nem állítottam,hogy nincsenek,de legalább én dolgozom, hogy egyre kevesebb legyen.
    -ez nem value raise volt egy 88 99 TT lapot gondoltam eltudna dobni egy atlag reg (turn raise illetve river bet van aki turnon van aki riveren dobna )utana beugrott h te elég nagy cs vagy (legalabbis ellenem biztos) igy nem hivtam meg a rivert inkabb , hibaztam h ellened ott raiseltem egyebkent van olyan reg aki ellen igy játszanam meg a handet néha h turn raise river bet ellened szar volt mert te képtelen vagy kozepes sd értéku lapot dobni
    -ez a pokeresnek is jo vagy de emberileg lehetsz igazan korrekt elég érdekesen hangzik toled... (én is ugyanezt gondolom rolad...)
    -néha lehetne value raise is ha egy olyan jatekos lenne aki 2 magassal nincs auto cbeten jxy dryn oop és képes c-flni 2 magas lappal(foleg h az én btn cc rangem tele van olyan lappal amivel call/raiselek flopon) (de toled ezt nem vartam el) akkor nala lehetne fd 2 magas lappal ami ellen ez value raise
    -szoval ellened pure bloff volt a turn raise river bettel terveztem de utana inkabb feladtam a partit mert beugrottak a közös handjeink és ugy éreztem nem tudnal dobni riveren se egy 88-tt-t sem
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  7. #77
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Mosoly

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -ez nem value raise volt egy 88 99 TT lapot gondoltam eltudna dobni egy atlag reg (turn raise illetve river bet van aki turnon van aki riveren dobna )utana beugrott h te elég nagy cs vagy (legalabbis ellenem biztos) igy nem hivtam meg a rivert inkabb , hibaztam h ellened ott raiseltem egyebkent van olyan reg aki ellen igy játszanam meg a handet néha h turn raise river bet ellened szar volt mert te képtelen vagy kozepes sd értéku lapot dobni
    -ez a pokeresnek is jo vagy de emberileg lehetsz igazan korrekt elég érdekesen hangzik toled... (én is ugyanezt gondolom rolad...)
    -néha lehetne value raise is ha egy olyan jatekos lenne aki 2 magassal nincs auto cbeten jxy dryn oop és képes c-flni 2 magas lappal(foleg h az én btn cc rangem tele van olyan lappal amivel call/raiselek flopon) (de toled ezt nem vartam el) akkor nala lehetne fd 2 magas lappal ami ellen ez value raise
    -szoval ellened pure bloff volt a turn raise river bettel terveztem de utana inkabb feladtam a partit mert beugrottak a közös handjeink és ugy éreztem nem tudnal dobni riveren se egy 88-tt-t sem
    igazad van bár te flopon nem tudtál callolni mert nem beteltem.pont azért hogy ne kelljen foldolnom,hanem hagytalak "érvényesülni" természetesen riv CH/C vagyok.(szerintem fontos hogy ki ellen milyen megjátszást választunk,de látom ezt te is figyelembe veszed csak túl sokszor gondolod Újra a lejátszást(-szoval ellened pure bloff volt a turn raise river bettel terveztem de utana inkabb feladtam a partit mert beugrottak a közös handjeink és ugy éreztem nem tudnal dobni riveren se egy 88-tt-t sem[/QUOTE]
    ) erre gondoltam. de tudom FISH vagyok és ne haragudj ,hogy raboltam a drága idődet
    UI:biztos én vok a szentimentális de én az asztaloknál ha tehetem kerülöm a PAs játékosokat,és nem visszajátszom rájuk(tudom te nem vagy így vele).sztem van elég fish és más nemzetiségü reg akitől nyerhetek.
    amiröl te beszélsz "közös history" nem is létezik . ezt nagyon komolyan mondom mikor megláttalak 100on csak annyi ugrott be hogy:a PAs szimpatikus srác 50ről,csak aztán volt ez a parti meg még egy pár más PAs játékosokkal szemben,hasonló megjátszással.
    ha visszanézed a HSZeimet egyben sem támadtalak v személyeskedtem (kivétel ha meg kellett védenem magam).
    remélem eljön az idő mikor újra az a szimpi PAs srác leszel(gyanítom kell hozzá 400K NL100 as hand)
    fogadd jókívánságaimat.
    GL az asztaloknál

  8. #78
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet grobipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pókeresneki is jó vagy de a hozzászólásaid alapján emberileg lehetsz igazán korrekt.
    a partihoz csak egy kérdésm van mi az a jobb lap amit egy turn rr re eldobok mint a 66od, vagy ha value raise volt a részedről milyen rosszabb laptól vártál callt.
    persze ,hogy vannak hibáim soha nem állítottam,hogy nincsenek,de legalább én dolgozom, hogy egyre kevesebb legyen.
    ez meg a nap hsz-e

    a handnek az a tanulsága, hogy egyes regek(mind1, h nyerő vagy nem, bár nekem van egy sejtésem...) ezeket az ökölszabályokat képtelenek logikusan végig gondolni. Beleégettt az agyukba, ez jelenleg a konkrét szituációban még nem baj(nem hibázol nagyot, ha soha a büdös életbe nem callozol pl 3betet oop), de mivel a póker rohamosan fejlődik, ezek egyre nagyok leak-ek lesznek(pl volt a 3bet potban TPTK-t nem dobunk stb), és ez még attól is független, hogy jó-e itt a pre call, vagy akár a R1s-t, a lényeg, hogy képtelenek belegondolni, hogy miért jó, vagy miért rossz, csak begyepesedett aggyal szajkózzák amit 1éves videókból BE kiégett regektől tanultak(qva nagy túlzás mielőtt beleköt valaki). Minél előbb találsz ki valami újat, vagy jössz rá valamire, használsz ki valamilyen trendet, annál sikeresebb leszel, de ha minden szitut másoktól lesel, elavult dolgokhoz ragaszkodsz görcsösen, akkor ez soha nem fog megvalósulni, persze ettől lehetsz még nyerő bőven, de fikázni egy nálad komolyabb játékost mert mutat neked valami újat elég ostoba dolog.

    szerk: közben látom mindenki happy és megoldódtak a nézeteltérések, én sem akarom szítani az indulatok, szóval, GL mindenkinek, nem támadásból írtam, amit írtam, a problémára kívántam rávilágítani elsősorban.
    Utoljára módosítva: moneybowl által: 2012. 03. 07. 15:40

  9. #79
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet grobipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazad van bár te flopon nem tudtál callolni mert nem beteltem.pont azért hogy ne kelljen foldolnom,hanem hagytalak "érvényesülni" természetesen riv CH/C vagyok.(szerintem fontos hogy ki ellen milyen megjátszást választunk,de látom ezt te is figyelembe veszed csak túl sokszor gondolod Újra a lejátszást(-szoval ellened pure bloff volt a turn raise river bettel terveztem de utana inkabb feladtam a partit mert beugrottak a közös handjeink és ugy éreztem nem tudnal dobni riveren se egy 88-tt-t sem
    erre gondoltam. de tudom FISH vagyok és ne haragudj ,hogy raboltam a drága idődet
    UI:biztos én vok a szentimentális de én az asztaloknál ha tehetem kerülöm a PAs játékosokat,és nem visszajátszom rájuk(tudom te nem vagy így vele).sztem van elég fish és más nemzetiségü reg akitől nyerhetek.
    amiröl te beszélsz "közös history" nem is létezik . ezt nagyon komolyan mondom mikor megláttalak 100on csak annyi ugrott be hogy:a PAs szimpatikus srác 50ről,csak aztán volt ez a parti meg még egy pár más PAs játékosokkal szemben,hasonló megjátszással.
    ha visszanézed a HSZeimet egyben sem támadtalak v személyeskedtem (kivétel ha meg kellett védenem magam).
    remélem eljön az idő mikor újra az a szimpi PAs srác leszel(gyanítom kell hozzá 400K NL100 as hand)
    fogadd jókívánságaimat.
    GL az asztaloknál
    -btw ha ennyire nagy bloffolonek ismertel meg akkor flop bet se lenne hulyeség... (nagyon ritkan blöffölnek közepes sd értéku lapra ra igy turnon foleg egy ilyen lazabb jatekos ellen mint te vagy és igen hibas volt a turn raisem ellened erre rajottem még a parti alatt és feladtam riveren )

    -tudom h erre gondoltal mivel ez a manaid a "tervezes" ami jo is de vszinuleg én tobb asztalon(table ninja nelkul! ) játszom illetve "aktivabban"(ezért többször hibazom) plusz szeretem tesztelgetni a szituaciokat ebbol a handbol is szereztem tapasztalatot illetve késöbb jobban kifogsz fizetni szoval nem volt ez annyira vészes bar nem volt jo, hibas volt de belefér éppen imo 1x...
    -ha ez megnyugtat nem gyakori h ujra gondolok egy handet...
    -magyarul igazad van ezt a handet szarul terveztem meg és hibas handkent konyveltem el én is
    -én emlékszem tobb leosztasra is amit ellened játszottam és bennem ez a kép alakult rolad h elég cs vagy ellenem közepes sd értéku lappal (ezért volt hibas a turn raise)

    -nekem ugy remlik h az elso közös 50-es handunkben 2/3 utcan keresztul akartal kiblöffölni... (több bb-t basztal el mint én ) letezik közös history csak
    vszinuleg nem emlékszel ra ( persze te a chat offolas/trollkodasra sem emlékszel meglepo modon , helyette bemasolod talan az egyetlen hibas handemet és ugy allitod be h arra regalaltal egy "nice"l wp... )
    -szoval ennyit errol h te nem játszol rá másokra!!!

    -amugy egyetlen egy pa-s embert ismerek akit 1x leakartam játszani azt Yiirsh és akkor még ugy remlik h beszelo viszonyban sem voltam vele sb v bbn elégé hihetetlen lapot repelt (kj top 2 part/setet) és mivel volt kint tobb draw lehetoseg ezért turn crltem ellene ami sztem +evs move volt de sajnos pont ott volt nala a nuts
    -amugy nem igazan érdekel h vki pa-s v magyar e nem igazan szoktam nézni ki honnan szarmazik illetve mivel nem sok embert ismerik innen radasul veluk se vagyok még beszelo viszonyban sem igy azt se érdekelne ha egy pa-s forumos ellen wpznek +evs szituban
    -szoval ugyanazt a jatekomat jatszanam ellenuk amit mas emberek ellen akiket nem ismerek csak latasbol max (sztem ez igy normalis)
    -ja és ha vkirol egy hibas handet postolsz és beakarod allitani idiotanak akkor legalabb a nick nevet kivehetned weaktightrol (sztem ez alap)és oda irnad h btn:xy jatekos
    -én is bemasolhatnam a gyenge blöffödet nl50rol de én nem akarlak mindenaron idiotanak beallitani (plusz a hm2ben még nem tudom h kell pontosan vissza keresni )

    -persze tiszta jo indulat vezerelt téged mindig gondolom (hát nekem rohadtul nem a "szimpatiad" jott at, de biztos én értettem vmit félre...)
    GL ^^
    Utoljára módosítva: rusherninja által: 2012. 03. 07. 17:00
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  10. #80
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Szuper

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez meg a nap hsz-e

    a handnek az a tanulsága, hogy egyes regek(mind1, h nyerő vagy nem, bár nekem van egy sejtésem...) ezeket az ökölszabályokat képtelenek logikusan végig gondolni. Beleégettt az agyukba, ez jelenleg a konkrét szituációban még nem baj(nem hibázol nagyot, ha soha a büdös életbe nem callozol pl 3betet oop), de mivel a póker rohamosan fejlődik, ezek egyre nagyok leak-ek lesznek(pl volt a 3bet potban TPTK-t nem dobunk stb), és ez még attól is független, hogy jó-e itt a pre call, vagy akár a R1s-t, a lényeg, hogy képtelenek belegondolni, hogy miért jó, vagy miért rossz, csak begyepesedett aggyal szajkózzák amit 1éves videókból BE kiégett regektől tanultak(qva nagy túlzás mielőtt beleköt valaki). Minél előbb találsz ki valami újat, vagy jössz rá valamire, használsz ki valamilyen trendet, annál sikeresebb leszel, de ha minden szitut másoktól lesel, elavult dolgokhoz ragaszkodsz görcsösen, akkor ez soha nem fog megvalósulni, persze ettől lehetsz még nyerő bőven, de fikázni egy nálad komolyabb játékost mert mutat neked valami újat elég ostoba dolog.

    szerk: közben látom mindenki happy és megoldódtak a nézeteltérések, én sem akarom szítani az indulatok, szóval, GL mindenkinek, nem támadásból írtam, amit írtam, a problémára kívántam rávilágítani elsősorban.
    úgy látom ez nekem szól, ki volt az a komolyabb játékos akit fikáztam?
    másold már ide légysz a fikázós HSZt,
    és azt te döntöd el ,hogy ki komoly és ki nem?
    gondolom van egy hitelesített moneybowlmétered.
    ahol moneybowl a felső limit mindenki más csak alatta foglal helyet.
    tegyél már be pár handet PS 100 ról hogy lássuk hogyan is kell moneybowl módra játszani.

Oldal: 8 / 13 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •