Oldal: 755 / 888 ElsőElső ... 255655705745753754755756757765805855 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.541 - 7.550 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #7541
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Már múltkor olvastam itt valakitől, h volt olyan problémája,h nem mindegyik handet importálja be a HM. Pl tegnapi sessionom kevesebb minusz lett mint valójában illetve ma egy srácnál figyeltem meg,h 5handből 2szer emelt de a HM 0/0át mutatott a neve mellett és 3 handet.

    Frissítést nem találtam 1.12.09-em van.

    Nem tudom már ki volt az a srác de,h sikerült megoldania a problémát?

  2. #7542
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Lehet hogy alap dolog, de hátha valakinek új (HM1-ben):

    Hogy ha flop előtt all in mégy (PL: AA-val ) és két nagyobb stack megadja de ők még nincsenek all in , csak később teszi be az egyik a teljes stack-jét K K 8 flopon (pl: AK-val) akkor a te EV-d nagy mínusznak íródik mert az Ő all in-jéhez képest fenntálló aktuális esélyekkel számolja az EV-t.

    HM2-ben ezt már vajon kijavították?
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

  3. #7543
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás .

    Régebben láttam, hogy az akadémiától lehetett venni HM1-et. Érdeklődnék, hogy létezik e még ez a dolog?

  4. #7544
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Valaki hozzáértő kommentjét értékelném.
    A HMet ujraraktam utána pedig csináltam egy 2-ik database-t is HMben és beimportáltam mindent majdnem 4 órán keresztül. (Azt az infot kaptam,h ez segíteni fog) de a probléma nem állt helyre.

    Microgaming asztalokon a handek kb 20-25%át nem importálja a HM. A hand historyban látom a handet. De a HM nem importálja be.

    Egyáltalán ez microgaming hiba vagy HM? Azt sem tudom hol kezdjem a hiba keresését. Új database sem segített orvosolni akkor mi fog?

  5. #7545
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás HM1 licenszkód reset

    Fórumtárstól vennék HM1-et. Amikor a HM1 oldalán uploadolni akarom a kódot azt írja, hogy már uploadolva van pedig a kolléga resetelte de mégsem fogadja el. Valakinek volt már hasonló problémája? Eddig trial verziót használtam de lejárt és a HM honlapjára navigál, már be sem hozza azt a főablakot ahol a "Try"-ra lehet nyomni tehát ott nem tudom megadni a kódot, a HM holnapján pedig a fennt említett probléma miatt nem tudom uploadolni. Hm reinstall sem oldotta meg.

  6. #7546
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet ajancsiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fórumtárstól vennék HM1-et. Amikor a HM1 oldalán uploadolni akarom a kódot azt írja, hogy már uploadolva van pedig a kolléga resetelte de mégsem fogadja el. Valakinek volt már hasonló problémája? Eddig trial verziót használtam de lejárt és a HM honlapjára navigál, már be sem hozza azt a főablakot ahol a "Try"-ra lehet nyomni tehát ott nem tudom megadni a kódot, a HM holnapján pedig a fennt említett probléma miatt nem tudom uploadolni. Hm reinstall sem oldotta meg.
    Ha telepíted és beírod a kódot amit kaptál akkor elvileg jónak kellene lenni. Figyelj,hogy a másik pc-t válaszd mint amit a kolléga használ.

  7. #7547
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Nem tudom beírni a kódot mivel elő sem jön az indító ablak(ahol pl a try-ra lehet rányomni), egy hibaüzenet jön elő, hogy admin required aztán meg h there are some issues with my license... stb.. és elnavigál a HM honlapjára de ott pedig a fennt említettek miatt nem tudom uploadolni a kódot.

  8. #7548
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 05.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Hello!

    Tudok segíteni írj privátba!

  9. #7549
    Tag Norbi1983 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 04.
    Hely
    Kecskemét, Budapest
    Hozzászólások
    110

    Kérdés

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali !


    Egy asztalon ,ha új leosztás kezdődik, akor az elöző leosztást visszajátsza az asztalon jelenítve meg ?
    Nekem nem jó helyre rakja a visszajátszott kártyákat!
    Miért rakja 1-2 játékossal arrébb a lapokat?

    Köszi előre is!

  10. #7550
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Idézet Norbi1983 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem jó helyre rakja a visszajátszott kártyákat!
    Miért rakja 1-2 játékossal arrébb a lapokat?

    Köszi előre is!
    Azzal semmi baj nincs, mindenkinek úgy rakja.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •