Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás Mekkora roll-t érdemes a teremben tartani ?

    Bwinen NL20 6max-on pókerezem egyszerre max 4 asztalon. A rollom kb 45-50 BI.

    Hány BI-t érdemes a teremben tarani ? Az egészet vagy elég 10-15 BI ?
    Szerintetek van e tudat alatt valamilyen negítv hatása annak , ha az adott pillanatban csak 10 BI áll rendelkezésre ?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Tilt-kontroll szempontjából biztos előnyös, mire redepózol, elmúlik, csökken a tilt.

  3. #3
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    sztem mindenkinek más az ideális,én szeretek minimum olyan 20bi-t legalább látni a számlámon a rollból...de a véleményem az hogy ha van biztonságos roll akkor mind1 hogy milyen arányban van szétosztva,de biztonságosabbnak érzem mb-n vagy netelleren tartani a nagyobb részét vegülis bedepozni bárhova csak percek kérdése

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem mindenkinek más az ideális,én szeretek minimum olyan 20bi-t legalább látni a számlámon a rollból...de a véleményem az hogy ha van biztonságos roll akkor mind1 hogy milyen arányban van szétosztva,de biztonságosabbnak érzem mb-n vagy netelleren tartani a nagyobb részét vegülis bedepozni bárhova csak percek kérdése
    egyet értek...

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Az a lényeg, hogy annyi rolod mindig legyen fent, hogy session közben semmiképpen se fogyjon el, tehát tudj rebuyolni mindig s ne keljen kiülnöd azért a deep asztalokról, mert kell a lóvé a többire.

    Az, hogy rád milyen hatással van ha nincs fent minden te tudod, engem zavart amikor 1k alatt volt fent, pedig tudtam, h a többi is megvan máshol. Az viszont biztos, hogy biztonságosabb, ha több helyen van elosztva, eleve ha fel akarsz tölteni más terembe jól jön, illetve ha ne adj isten vki bejut vmelyik számládra, ne tudjon lelopni mindent.

  6. #6
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Minden típusú játékhoz más kell.
    20bi hyper HUsng-re iszonyat kevés. Bármilyen sng-re szintén, de szerintem cg-nél sem gond, ha van fent 30bi (ha hatnál több asztalon tolod).
    Szóval attól függ hány asztalon tolod, és milyenek az adott játékfajtában a swingek.
    100bi-nél többet semmiképp sem érdemes imho, de sng-nél legalább 40-et érdemes, hogy ne kelljen folyton össze-vissza depózni (legalábbis én nem szeretek), ha nem megy annyira
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem mindenkinek más az ideális,én szeretek minimum olyan 20bi-t. vegülis bedepozni bárhova csak percek kérdése
    én is így gondolom.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    120 bi+

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    120 bi+
    Én ezzel értek egyet!!!

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nekem minél kisebb rollom van bent annál jobban játszok.
    Nagy roll akkor lehet jó ha a rollodnak megfelelőnél nagyobb téteken is játszol.

    pl 2K rollal támadhatod nl100-at amellett h nl50 en reg vagy. ez 1K roll alatt nagyon kellemetlen tud lenni ha vesztő. nekem így van.

    ill a másik előnye a kicsi rollnak, hogy könnyeben le tudsz lépni a megszokottnál alacsonyabb tétre.

    pl 10 buy in nl100-ra 1k. nl50-re 20 nl 25-re 40. szóval te nl25ön regeskedsz a rollodal de játszol nl50-et is és bepróbálkozhatsz nl100-ra ha túllépted az 1K-t
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2012. 03. 12. 22:36

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •