Oldal: 29 / 99 ElsőElső ... 1927282930313979 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #281
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként Sharkscope szerint ez a játékos 5K játék alatt +6% ROI -t hoz $3 átlag téten. Az OPR nem ok.
    Az OPR-n nem csak SNG-t vettem bele (ettől még lehet rossz), és nem akartam minősíteni ezzel (nem hiszem, hogy ehhez elég póker tudásom és múltam lenne) az információval!

  2. #282
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 11.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel látom, hogy hoz életet a topic-ba a határeset hand-ek elemzése ezért lehetséges, hogy összegyűjtök pár FT, ITM, bubble marginális esetet.
    Bár, mint korábban is mondtam egy oktató videó a témában szerintem nagyon hasznos tudna lenni az embereknek, akik még csak tanulgatják a műfajt.
    +1 Nagyon jó lenne!!

  3. #283
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Előlről van 1 hívás és 2 megadás ? én QQ+ AK- val toltnám rájuk vissza szvsz. Q10o -al nincs miről beszélni, elbaszott egy hand szvsz.

  4. #284
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hozzászólások
    219

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előlről van 1 hívás és 2 megadás ? én QQ+ AK- val toltnám rájuk vissza szvsz. Q10o -al nincs miről beszélni, elbaszott egy hand szvsz.
    Azért ennél lehet jóval lightabban is. De a Q10o valóban nem az a hand, amivel itt jó behelyezni.

  5. #285
    Újonc Tomika880819 avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    18 bb-böl beemelsz 6ot??És utána mit csinálunk ha ránk tolja?eldobjuk?Ha csak calll? Floppon mit csinálunk?Call ? Emelés pre ?Tiszta pénzégetés . Szegényt ne vezessük már meg.Sima fold.2x lopsz és sima ft .Ezeken a 180as turbón annyi fogalmatlan tolja felesleges belekeveredni jó sztekkböl szar szituba.Top 5os sztekket minek kozkáztatni ilyen lappal?Persze lehet vadulni de cl ellen ilyennel,minek?18/14es stattal annyira nem fogalmatlan szerintem.
    akármilyen hihetetlen is igaza van dodinak sokkal több erőt mutatsz egy 3bettel...sztm meg nincs mit beszélni arról h mivan ha visszatolja akkor nyílván call ha már 18 bb ből 3betelsz nem dobhatsz magyarul egyenértékű a pushal a 3beted....ha meg olyan buta h még ő flopot akar lesni minden flopon be kell tenned a maradékot...és szerintetek a 18 /14es stat az rossz?

  6. #286
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Tomika880819 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akármilyen hihetetlen is igaza van dodinak sokkal több erőt mutatsz egy 3bettel...sztm meg nincs mit beszélni arról h mivan ha visszatolja akkor nyílván call ha már 18 bb ből 3betelsz nem dobhatsz magyarul egyenértékű a pushal a 3beted....ha meg olyan buta h még ő flopot akar lesni minden flopon be kell tenned a maradékot...és szerintetek a 18 /14es stat az rossz?
    Azt értem és 1et is értek vele , de itt ezzel a lappal szerintem nem jó 3betelni.18/14 nem rossz .Itm környékén nekem még magasabb is jóval.Részemröl ott megy a terror,persze ésszel próbálom.Ezt a linet biztos kihagynám.99el meg sima call szerintem az ellen részéről .
    Utoljára módosítva: Shaikon által: 2012. 03. 14. 14:20
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  7. #287
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt értem és 1et is értek vele , de itt ezzel a lappal szerintem nem jó 3betelni.18/14 nem rossz .Itm környékén nekem még magasabb is jóval.Részemröl ott megy a terror,persze ésszel próbálom.Ezt a linet biztos kihagynám.99el meg sima call szerintem az ellen részéről .
    De ha érted miért kérdezel teljesen lehetetlen dolgokat? Nyilván nem fogom eldobni miután 3beteltem.

    3betelni se fogok egyébként, de inkább 3betelnék és committálnám magam ha nem lenne fold gomb, minthogy pusholjak. Ennyit akartam megfogalmazni az eredeti postommal, de ezek szerint nem igazán sikerült
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  8. #288
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    A következő handről szeretnén kikérni a véleményeteket:

    PS 3.5$+R verseny FT

    Stacks:
    UTG Ak AGDIR78 (104k)
    UTG+1 booninc345 (82k)
    MP HelloDeli82 (152k)
    CO koshmaar (123k)
    BTN Hero (60k)
    SB chips1234 (298k)
    BB TasoG (97k)

    Blinds: 3k/6k Ante 600

    Pre-Flop: (13k, 7 players) Hero is BTN
    4 folds, Hero (59678)?

    Statok nélkül számomra ez egyértelmű push, de a következő információkkal rendelkeztem az ellenfelekről:
    kisvak: 200 hand alapján 12/11, 6.1 3bet, fold to steal 88% - de az ITM során aktív volt és nagy stack-et tudott épiteni és a stat-ok nagyrésze a korai feszes szakaszból származik, utána:
    1, ITM-ben BTN K5o push 12bb-bol hasonlo stack-ek ellen
    2, ITM-ben AJo-val 8BB-s MP minraise-ére shove BB-bol
    3, ITM-ben 5 handed játékban 39bb deep-en KQs-el minraise korai poziciobol, SB (7bb) clickback-re shove
    4, FT 9 handed-ben MP-bol (39bb) ATo-val shove, mogotte 8, 16, 16, 16bb-s stack-ek
    5, FT 7 handed, UTG 8bb-s push adja nagyvakon A2s-el

    nagyvak: 20 hand alapján 30/25, 0% 3bet, 100% fold to steal
    FT-n egyetlen move-ja a 8bb-s stackbol UTG shove ATo-val

    Push/fold/minraise?
    Utoljára módosítva: Taz által: 2012. 03. 16. 23:40

  9. #289
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Utolsó stackként kb snappush

  10. #290
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Teljesen sima push.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •