Oldal: 442 / 509 ElsőElső ... 342392432440441442443444452492 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.411 - 4.420 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #4411
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 13.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Én igazából a sportfogadásra gondoltam mert arra kaptam a bónuszt! De azért köszi! Ez is hasznos volt!

  2. #4412
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 05.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Na megjött a válasz:

    "Tájékoztatjuk, hogy a regisztráláskor Ön a számlavezetéshez a magyar forint (HUF) devizát választotta a bwinen. A pókerprogramnál azonban, mint a legtöbb online pókerszolgáltatónál, dollárban (USD) folyik a játék.

    Ezért minden alkalommal, amikor pókerezik, a bankszámla egyenlegét forintról (HUF) dollárra (USD) váltják át. Ez a folyamat automatikusan és költségek levonása nélkül történik. Az alkalmazott devizaárfolyamot a bankunk állapítja meg és havonta egyszer változtat rajta.

    Vállalatunk a tőzsdén van jegyezve és a deviza átszámításnál a bankunk által kibocsájtott árfolyamokat vesszük figyelembe. Ezenkívül sajnos nem szolgálhatunk további felvilágosítással. Amennyiben az aktuális árfolyammal akadna kérdése kérjük forduljon egyenesen bankjához, ahol minden bizonnyal szívesen továbbsegítik Önt.

    Ha az árfolyam változik, a pókerkliens egyenlegén a dollárban kijelzett összeg is módosul. bwin honlapunkon azonban ellenőrizheti, hogy egyenlege a megadott pénznemben nem változott.

    Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást."

    Szóval az ő bankjuk bizony 197 forint körül váltotta múlt hónapban a dollárt, ezt próbálják velem elhitetni. Hahaha... Szellemes.

    Mindegy, úgyis itt akartam hagyni ezt a céget, csak gondoltam megosztom veletek ezt, ha már nekem legalább vették a fáradtságot és válaszoltak.

  3. #4413
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 05.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet Zsoltika01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két asztalon voltam AA-val flopon az egyik set volt amikor elment és mire visszajött már egy másik leosztás ment,és más is így járt az asztalnál.

    Írtam nekik,hogy ez így wtf?
    Ha jön valami válasz oszd meg kérlek, én is írtam nekik, épp 6 sng volt nyitva, egyik hu-t el is buktam ez alatt totál nyerő helyzetből.

  4. #4414
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet Devilfish555 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na megjött a válasz:

    "Tájékoztatjuk, hogy a regisztráláskor Ön a számlavezetéshez a magyar forint (HUF) devizát választotta a bwinen. A pókerprogramnál azonban, mint a legtöbb online pókerszolgáltatónál, dollárban (USD) folyik a játék.

    Ezért minden alkalommal, amikor pókerezik, a bankszámla egyenlegét forintról (HUF) dollárra (USD) váltják át. Ez a folyamat automatikusan és költségek levonása nélkül történik. Az alkalmazott devizaárfolyamot a bankunk állapítja meg és havonta egyszer változtat rajta.

    Vállalatunk a tőzsdén van jegyezve és a deviza átszámításnál a bankunk által kibocsájtott árfolyamokat vesszük figyelembe. Ezenkívül sajnos nem szolgálhatunk további felvilágosítással. Amennyiben az aktuális árfolyammal akadna kérdése kérjük forduljon egyenesen bankjához, ahol minden bizonnyal szívesen továbbsegítik Önt.

    Ha az árfolyam változik, a pókerkliens egyenlegén a dollárban kijelzett összeg is módosul. bwin honlapunkon azonban ellenőrizheti, hogy egyenlege a megadott pénznemben nem változott.

    Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást."

    Szóval az ő bankjuk bizony 197 forint körül váltotta múlt hónapban a dollárt, ezt próbálják velem elhitetni. Hahaha... Szellemes.

    Mindegy, úgyis itt akartam hagyni ezt a céget, csak gondoltam megosztom veletek ezt, ha már nekem legalább vették a fáradtságot és válaszoltak.

    Ez sajnos egyáltalán nem válasz a kérdésedre. Bármilyen egyenleggel kapcsolatos kérdésre ezt a sablonválaszt írják.
    Nagyon kíváncsi lennék, melyik ez a bank és hogy valahogy lehetne-e követni az ottani árfolyamokat. De egyikre sem voltak hajlandóak válaszolni.
    Az, h érdekes árfolyamot használnak, nemcsak az egyenlegnél látható, ugyanis jan végén, febr elején utaltam ki, ami ugye €-ban való utalás és 315-ben váltottak, miközben se előtte, se akkor, se azóta nem volt a környékén a HUF/€ árfolyam. Tényleg kíváncsi lennék, melyik ez a bank és miért ilyen titkos ez?

  5. #4415
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Ismét árfolyam igazítás volt?
    116$-al kevesebb van mint tegnap
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  6. #4416
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet bihaimo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismét árfolyam igazítás volt?
    116$-al kevesebb van mint tegnap
    Igen, most már 216,6-on váltanak.

  7. #4417
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 01. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás bonus

    Sziasztok!

    Most regeltem a terembe és még nem látom a bonusomat.
    Nem tudjátok véletlen, hogy mikor fogják jóváírni?
    Avagy írnom kell a supportnak?

    köszi a választ!
    üdv

  8. #4418
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 23.
    Hely
    Esztergom
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Bwinen meg lehet változtatni valahogy az asztal méretét kisebbre??

  9. #4419
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Kingers1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bwinen meg lehet változtatni valahogy az asztal méretét kisebbre??
    jobb oldalt "fogd meg" az asztalt.. vagy jobb felső sarokban t. table.

  10. #4420
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 23.
    Hely
    Esztergom
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    köszi ez megy nekem is de még kisebbre szeretném a méretét.vagy ha az asztalrendezőbe kisebbre veszem akkor kisebb lesz mint amit a bwin enged?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •