Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (81) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Mérlegeld az elképzelhetetlent

  1. #71
    Lelkes újonc SziZo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, tényleg 290k van előtte. Így teljesen jó Tehan lépése. Azt a részt nem találom mikor megkérdezi, hogy mennyi az annyi, de ez mindegy is.
    még egy régebbi cikkben írták, a videóba tényleg nem rakták be: Epic Poker League - Joe Tehan beteg all-innel ugrott az lre

    Epic Poker - Season One - Tournament Series Three - Main Event The Hand
    "Akinek nincsenek irreális céljai, az a reálisakat sem fogja elérni soha."

  2. #72
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aham, és kb hányszor kell montecarlóban ept ft-re jutni h kijöjjön a freeroll+fe hosszútáv?
    Az FE rögtön realizálódik, mivel ha dob, akkor 100%-ban nyer x zsetont. A flip az meg flip.
    Nem rosszból mondom, de ha nem teszitek be AK-ra jó helyzetben (szóval nem úgy, hogy 2 TAG, meg egy nit már AI van előttetek), akkor nem is érdemes elindulnotok 10K-s versenyen. (mármint ha azért nem teszitek be mert 10K-s verseny)

    A többség annyira LAG már, hogy gyakran látni megfelelő dinamika, meg szituáció mellett, 40bb effektív stacknél, hogy bepakolják TT/JJ, meg AQ-val is.

    Más: Azért kíváncsi lettem volna, hogy profi sng-sek, tornajátékosok mit szólnak Tehan AI-jéhez.

    Aki azért tapasztaltabb MTT-s/SnG-s, és valamennyire érdemben hozzászólt, az csak Krono, Agra és don pro volt
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #73
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kulturált vélemény nyilvánitás....
    Ok, kicsit túlspiláztam, bocs

    Ennek ellenére még mindig nem kaptam választ arra, hogy ha ez a megjátszás nem tetszett, Te pl hogy játszottad volna?

  4. #74
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok, kicsit túlspiláztam, bocs

    Ennek ellenére még mindig nem kaptam választ arra, hogy ha ez a megjátszás nem tetszett, Te pl hogy játszottad volna?

    OK...semmi gond....
    Melyikre gondolsz? A bélabacsiéra v a Tehanéra?

    A Tehané....lol...3iknak berakni...gondolom 90% eldobja...ami túl mutathat esetleg a matematikai esélyeken, h nem csak a lapját, hanem a játékosokat is játszotta, sokat együtt játszóknál v sokat elemzett játékosoknál elképzelhető ez a megjátszás is...amúgy egy eszelős megadás ha csak a lapokat nézzük....
    még russo is godolkodhatott volna, az utg ollé elég ráutaló magatartás....sok adat, sok szempont, 1 személyiség, 1döntés....most ezt dobta a gép...

  5. #75
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK...semmi gond....
    Melyikre gondolsz? A bélabacsiéra v a Tehanéra?

    A Tehané....lol...3iknak berakni...gondolom 90% eldobja...ami túl mutathat esetleg a matematikai esélyeken, h nem csak a lapját, hanem a játékosokat is játszotta, sokat együtt játszóknál v sokat elemzett játékosoknál elképzelhető ez a megjátszás is...amúgy egy eszelős megadás ha csak a lapokat nézzük....
    még russo is godolkodhatott volna, az utg ollé elég ráutaló magatartás....sok adat, sok szempont, 1 személyiség, 1döntés....most ezt dobta a gép...
    Bélabácsiéra gondoltam. A 42 sztem nem feltétlen azért került ide, mert akkora óriás jó játék volt, csak azért, hogy példázza, hogyan lehet eltérni az átlagos gondolkodásmódtól (uh sztem felesleges lovagolni rajta).

  6. #76
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bélabácsiéra gondoltam. A 42 sztem nem feltétlen azért került ide, mert akkora óriás jó játék volt, csak azért, hogy példázza, hogyan lehet eltérni az átlagos gondolkodásmódtól (uh sztem felesleges lovagolni rajta).
    Ajánlom szíves figyelmedbe az EPT5 ME...vidóját...ha még nem láttad....és várom a véleményed...
    EPT 5 - Monte Carlo, Final Table (Full Episode) on PokerStars.tv


    De Lendvai Tomi játéka is remek....sajnos kevés jó lapja volt....itt se a tudás vitte el agyőztest a kupáig...

    EPT 7 - Madrid Grand Final, Episode 5 on PokerStars.tv

  7. #77
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánlom szíves figyelmedbe az EPT5 ME...vidóját...ha még nem láttad....és várom a véleményed...
    EPT 5 - Monte Carlo, Final Table (Full Episode) on PokerStars.tv


    De Lendvai Tomi játéka is remek....sajnos kevés jó lapja volt....itt se a tudás vitte el agyőztest a kupáig...

    EPT 7 - Madrid Grand Final, Episode 5 on PokerStars.tv
    Nem értelek... Továbbra is azt szeretném megtudni, ha nem tetszett, ahogy Béla játszotta azt a leosztást, Te hogy játszottad volna?

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek... Továbbra is azt szeretném megtudni, ha nem tetszett, ahogy Béla játszotta azt a leosztást, Te hogy játszottad volna?
    call és megnézi jön-e ász vagy király a flopon, ha nem, akkor fold!
    TooBigJoe likes this.

  9. #79
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Nem akarok egy régi témát felmelegiteni és vitát gerjeszteni, ha elolvasod az akkor aktuális topikot minden világos lesz...
    Ott leírtam a véleményem, és nem a többségét, én csak calloltam volna....
    Tudom, h ez kisebbségi vélemény volt söt a le is lettünk idiótázva....mindenki rávágta, h a push ollé kíváló lépés volt...
    Nem gond, viszont egy ilyen lehetőség kapujában, nekem is nagyon fájt, h nem jött a lap és egy olyan ember nyert aki talán nem játszott olyan jól....
    Nagyon drukkoltunk Péternek és talán a csalódás is benne volt....
    Szóval ennyi...( a videókat azért megnézheted, vélemény?)


    GL és peace

  10. #80
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánlom szíves figyelmedbe az EPT5 ME...vidóját...ha még nem láttad....és várom a véleményed...
    EPT 5 - Monte Carlo, Final Table (Full Episode) on PokerStars.tv


    De Lendvai Tomi játéka is remek....sajnos kevés jó lapja volt....itt se a tudás vitte el agyőztest a kupáig...

    EPT 7 - Madrid Grand Final, Episode 5 on PokerStars.tv
    Hát igen Lendvai T,nem egy ultra agresszivInkább a kiülöm tipus...
    De az amit Freitez itt összemákolt..,hát igen ezek kellenek 1 torna gyözelemhez.
    Bélabácsi meg sztem abszolut jól csinálta,ilyen a kártya,arra viszont kiváncsi lennék,hogy Lendvai T mi tett volna.

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •