Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree1Likes

Téma: 10 dolláros bankrollból 1000 dollár mennyi idő alatt lehetséges?

  1. #21
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -ha fel tudod magad mákolni, 50$-ra onnan már sima 1-2 hónap
    ???? Sima 1-2 hónap?
    Ha cg-t játszik azt jelenti:
    NL2-n kezd, napi 3-4 óra 2-3 asztalon (kezdőként nem fog többen játszani) az napi 1K hand. Ha 25 napot játszik az mondjuk 30K hand (mivel hó végén már lehet 3 asztalon tolja mindig).
    Mondjuk 100$-on lép fel NL5-re. NL2-n 10bb/100-at tud hozni (ami teljesen kezdőként iszonyat jó bb/100). Hó végére tehát lesz 70$-ja.

    Következő hónapot még mindig NL2-őn kezdi, de már 4 asztalon. Hónap feléig ledarál 15K handet, meg is van a 100$-os roll.
    A hónap másik felében már NL5-ön nyomja, ahol szintén 10bb/100-at tud hozni.
    15K hand alatt tehát keres 75$-t.
    Második hónapban a rollja már 175$.
    NL10-re 250$-nál lépne.
    Harmadik hónapban az első harmadban lezavar 15K handet, meg is van a 250$
    A maradék 15-20 napban NL10-en játszik 5 asztalon 10bb/100-al. Mondjuk letol 25K handet, ami 250$. A rollja 500$
    750$-nál szeretne fellépni NL25-re, hogy biztos legyen a roll.
    A negyedik hónapot már 6 asztalon kezdi, a hónap feléig lejátszik 25K handet, meg van a roll NL25-re.
    A hónap második felében letol 15-20K handet, és meg van az 1000$

    És ez egy dream scenario, ilyen nem lesz. Ebben nincs DS, minden mezőnyben dominál, és egy korrekt bb/100-at hoz (sőt kezdőként nagyon jó ez a bb/100 imho).
    Nem számoltam a rakebackkel, mert ki tudja hol akar játszani.
    Ha talál egy jó termet, akkor nem kell csodának történnie, és 4 hónap alatt össze tudja hozni rb-vel, first depoval együtt. De csak ha nagyon szorgalmas, és többnyire az A játékát tudja hozni, illetve nem fut bele valami durvább DS-be.

    Én azt mondom, hogy reálisan, ha összejön 50-100$, akkor fél év alatt biztos fel tudsz jutni ezer dollárig, ha odateszed magad, fegyelmezetten tolod, nem tiltelsz, stb.
    Lehet, hogy hamarabb is, de elég sok csapdát rejt egy kis rollal rendelkező kezdő játékos számára a póker (tilt, brm betartása, A-B-C-D játék közötti váltások, stb).

    1-2 hónap alatt rendes BRM-et betartva, kezdőként lehetetlen (ok, ha nem kap el az évszázad microsrungood upswingje) összehozni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #22
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abból a 10 dolcsiból inkább vegyél egy üveg royalt, jobban jársz...
    Még jó pár évvel ezelőtt működött ez a pár dollárból nagy roll gyorsan, meg hogy freerollokból lehetett építkezni. Ma már szerintem nem nagyon érdemes leülni $10 -al pokerezni ha komolyan gondolod, mert sokat fejlődött a játék.

    Szerinted ha ez ilyen könnyű lenne, hogy gondol az ember egyet, fog $10 -t és hiphop csinál belőle $1000 -t akkor nem ezt csinálná mindenki?

    Ha nem gond $10 -t elgamblerkedni akkor megpróbálnék HU SNG -t játszani legalacsonyabb tétről kezdve nagyon agresszív szintlépésekkel. Még az ilyen $3 - $5 -os limiten is nagyon zsíros hobbijátékosok vannak.

    Nekem $50 -ból kb. 4 - 5 hónap volt az első $1000, de én 10max SNG -vel meg micro cashhel kezdtem aztan később sikerült MTT-t is nyerni.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 03. 05. 23:20
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #23
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Én bwinen most csináltam 22 dollárból 450-et 2 hét alatt ugyhogy hajrá!

  4. #24
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    én úgy 8 hónap alatt csináltam meg ezt a challanget igaz közbe volt cashout is egy kevés.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #25
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Az elején ha van egy kis mákod akkor utána 3-4 hónap, agresszív BRM és meglehet.
    EDIT: Figyelembe véve a mezőny erősödését második gondolatra kitolnám 6-8 hónapra.
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    én így állok most 10 felutalt dollárból (az eddigi számtalan próbálkozást felejtsük el )

    http://kepfeltoltes.hu/120315/886091...toltes.hu_.jpg

  7. #27
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    10-11bi-okkal lehet shotolgatni a magasabb limiteket... persze ha van elég tapasztalatod és tudásod. 1-2 bi bukó után vissza... nem kell tökölni 50+ bi-ekkel mikron.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Az ilyen hot run történeteket mindig jó olvasni, meg álmodozni, hogy bárcsak nekem is lenne. Bár nekem ahogy nőne a bankroll annál jobban paráznék, hogy elbukom.
    Ha kiválasztod számodra a legkönnyebb játékot, akkor belátható időn belül meglehet csinálni. Nekem ez a don és F50 sng. Tavaly egy ponton $40 volt a rollom PS-en, nyomtam az $5-os donokat, amiből lett $5-os Fifty, ami változott $7-ra, 2-3 hónap alatt már volt $700-om, aztán felléptem $15-os versenyekre, 1 hét alatt lett kb $980 a rollom. Aztán megutáltam a Fifty-t és abbahagytam.
    888-on már 500-al indultam, másfél hónap alatt lett $2500. De most megint "nullán" vagyok mert eltilteltem, újra $5-os sng-kel szenvedek.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    barátnőm $0-ból kevesebb, mint egy év alatt megcsinálta.
    everesten kezdett, aztán átment máshová sng-zni.
    sok értelme amúgy nem volt, csak fogadtunk...és vesztettem
    dolgozik ő is, munka mellett, után, helyett, közben játszott
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  10. #30
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    bg87: nice graf de ha volt már pár próbálkozás, akkor azért nem 10$-os rollból lett ez, hanem 10*x$-ból (amennyiszer depóztál 10$-t), de azért szép így is, úgy is

    Amúgy én is 16$-ral kezdtem fiftyzni (mondjuk a 16$ azt jelenti, hogy épp annyi volt a számlámon, később rátöltöttem, mondjuk nem kellett volna feltétlenül, mert jól ment, de én csak 80-90bi+ érzem jól magam)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •