Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 37 (37) összesen
Like Tree1Likes

Téma: 10 dolláros bankrollból 1000 dollár mennyi idő alatt lehetséges?

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10-11bi-okkal lehet shotolgatni a magasabb limiteket... persze ha van elég tapasztalatod és tudásod. 1-2 bi bukó után vissza... nem kell tökölni 50+ bi-ekkel mikron.
    Ezt most komolyan is gondoltad?
    Arkhon likes this.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Beszélő

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ???? Sima 1-2 hónap?
    Ha cg-t játszik azt jelenti:
    NL2-n kezd, napi 3-4 óra 2-3 asztalon (kezdőként nem fog többen játszani) az napi 1K hand. Ha 25 napot játszik az mondjuk 30K hand (mivel hó végén már lehet 3 asztalon tolja mindig).
    Mondjuk 100$-on lép fel NL5-re. NL2-n 10bb/100-at tud hozni (ami teljesen kezdőként iszonyat jó bb/100). Hó végére tehát lesz 70$-ja.

    Következő hónapot még mindig NL2-őn kezdi, de már 4 asztalon. Hónap feléig ledarál 15K handet, meg is van a 100$-os roll.
    A hónap másik felében már NL5-ön nyomja, ahol szintén 10bb/100-at tud hozni.
    15K hand alatt tehát keres 75$-t.
    Második hónapban a rollja már 175$.
    NL10-re 250$-nál lépne.
    Harmadik hónapban az első harmadban lezavar 15K handet, meg is van a 250$
    A maradék 15-20 napban NL10-en játszik 5 asztalon 10bb/100-al. Mondjuk letol 25K handet, ami 250$. A rollja 500$
    750$-nál szeretne fellépni NL25-re, hogy biztos legyen a roll.
    A negyedik hónapot már 6 asztalon kezdi, a hónap feléig lejátszik 25K handet, meg van a roll NL25-re.
    A hónap második felében letol 15-20K handet, és meg van az 1000$

    És ez egy dream scenario, ilyen nem lesz. Ebben nincs DS, minden mezőnyben dominál, és egy korrekt bb/100-at hoz (sőt kezdőként nagyon jó ez a bb/100 imho).
    Nem számoltam a rakebackkel, mert ki tudja hol akar játszani.
    Ha talál egy jó termet, akkor nem kell csodának történnie, és 4 hónap alatt össze tudja hozni rb-vel, first depoval együtt. De csak ha nagyon szorgalmas, és többnyire az A játékát tudja hozni, illetve nem fut bele valami durvább DS-be.

    Én azt mondom, hogy reálisan, ha összejön 50-100$, akkor fél év alatt biztos fel tudsz jutni ezer dollárig, ha odateszed magad, fegyelmezetten tolod, nem tiltelsz, stb.
    Lehet, hogy hamarabb is, de elég sok csapdát rejt egy kis rollal rendelkező kezdő játékos számára a póker (tilt, brm betartása, A-B-C-D játék közötti váltások, stb).

    1-2 hónap alatt rendes BRM-et betartva, kezdőként lehetetlen (ok, ha nem kap el az évszázad microsrungood upswingje) összehozni
    Hát így nem, amikor én kezdtem, akkor nl10 volt a legkisebb tét, onnan tartott 2 hónapig. Persze utána jelentős részét vehettem ki, mert meghalt az akkori gépem :@

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt most komolyan is gondoltad?
    Nem tudom, h ő igen-e, de sztem van benne simán igazság, jó más szint, és a tudásszint is más, de roll építésre sztem ilyen az ideális BRM: Pker blogok / R1per2 / Two Mounth Two Million! | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

  4. #34
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát így nem, amikor én kezdtem, akkor nl10 volt a legkisebb tét, onnan tartott 2 hónapig. Persze utána jelentős részét vehettem ki, mert meghalt az akkori gépem :@
    egy nagyon jó játékos haverom ultra agresszív bankroll menedzsmenttel csinált 5 dollárból 5000-et 40 nap alatt, miután bezárt a full tilt (heads up SNG normáltól hyperig)

    nekem annó a no deposit 30 dollárból az első 2500 dolcsi elérése fél év volt (igaz, akkor még csak hobbista voltam)

    szóval meg lehet csinálni, de nem árt, ha valamennyire tudsz játszani
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #35
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Egy dolog kimaradt a számolásból!
    Heró jelenlegi tudásszintje. Azaz ha csak az NL 10-et veri, akkor csak addig tud felmenni, és utáni X óra tanulás után tud csak tovább haladni.

    Aki végigveri NL100-ig a mezőnyt, ott csak az RNG az ellenfelünk. De az ne kezdjen 10 dollárral.
    Aki meg NL2 póker asztalok mellett fejlődni akar, az megint más lépték.

    Másik nagy kérdés, hogy mi az a 10 dollár?
    Van most jelenleg 5 beülőm NL 2-re. De ha bukok az rng miatt, akkor rá tudok tenni 2-3-4 x10 dolcsit és hajtom tovább a póker szekeret.

    Aki kicsit is komolyan gondolja hobbistaként, az bármikor rá tud tenni a póker számlájára 2 doboz cigi, vagy 8 doboz sör, másfél mozijegy árát.
    Azaz 8 x 10 dollár bepakolási lehetőséggel bármikor karriert lehet csinálni 10 dollárból, 20 dollárból, .... 50 dollárból....

  6. #36
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Spin and go-n 7 perc alatt is lehet már 1 millát is Kicsit felgyorsult a póker
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •