Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet KrinyO 1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nyerőben vagy akkor se foglalkoznak vele szerinted? én már hallottam nagy anyázást, mert valaki kaszált és lelépett szinte egyből...
    Viszonylag nagyobb nyerőben persze, hogy illetlenség szó nélkül lelépni.
    Itthon csak olyan teremben casheztem (ritkán cashezek), ahol max pár asztal ment, és nem igazán volt utánpótlása a kiszálló játékosoknak. Ilyenkor azért egy "fél óra múlva megyek"-et illik mondani.
    Külföldről nem rémlik olyan alkalom, hogy valaki mondott volna ilyet, max úgy, hogy "basszus lassan indulnom kéne, mert reggel korán kelek".
    Azt viszont nem tudom, hogy mennyire szokás a mostani jobb forgalmú termekben, ahol több asztal is megy 1-1 tétből.

  2. #12
    Tag rekop666 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még nem játszottam élőben cash game-t,100/200 játékba mennyivel érdemes beülni?
    érdemes annyit venni, mit asztalnál levő big stake
    fegyelem, figyelem, türelem

  3. #13
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Én eddig csak olyan 100/200-on játszottam ahol az atlag 300bb volt.
    Viszont a laphalált nagyon nem viselem, neten 8 asztalnál sem zavaró ha 10 percig eldobsz akár 40-50 handet mert preflop sincs alkalmad bármit csinálni de élőben ez a 40-50 hand eltarthat akár 3 óráig is. Én ezért nem szeretem, meg ugye mindenki CS az ált. 10fős asztalnál tehát ilyen NL2es "reg" statokkal kéne nyomulni mint 9/9 kb. tehát óránként 1 lapot megjátszol, és kész.

    100/200 on egyébként is kb sokasztalos NL10es órábért lehet csak hozni akkor már inkább az.
    Kb 30bb/100 óránként 20 leosztással az 5óránként 6000Ft. Lehet, hogy egy élő cashes erre rácáfol talán aki eleve élőre szakosodott lehet, hogy tudna hozni 50bb/100 at is, de szerintem ilyen nagyon kevés van, szemben azokkal akik neten tolják mondjuk 100on 12 asztalon 1-2bb/100 al jó RB-vel össze se lehet hasonlítani.

  4. #14
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még nem játszottam élőben cash game-t,100/200 játékba mennyivel érdemes beülni?
    Idézet tilted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100bb minimum ajánlott, 200-250bb szerintem ideális kell hogy legyen általában.
    Ha ismeretlen az asztal, és még bizonytalanul mozogsz élőben, akkor is min. 100bb, ha meg pénzkeresésről szól a dolog, és jó is vagy, akkor nálad legyen a legnagyobb stack. Ez magabiztosságot is ad, az ellenfeleket meg elbizonytalanítja.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL2es "reg" statokkal kéne nyomulni mint 9/9 kb. tehát óránként 1 lapot megjátszol, és kész.
    Az nájsz ha 300bb deepen nl2-őn 9/9-et játszol/játszanál.
    Pont h be lehet menni nagyon sokmindennel pre mert postflop meg fogod tudni oldani a többi fish ellen.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nájsz ha 300bb deepen nl2-őn 9/9-et játszol/játszanál.
    Pont h be lehet menni nagyon sokmindennel pre mert postflop meg fogod tudni oldani a többi fish ellen.
    Szerintem normál nl2 asztalra gondolt.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Stack: az átlagstack
    Mennyivel előtte érdemes szólni: általában 3 körrel korábban szerintem (nem 3 leosztás), illetve parasztság 1 nagy kassza után bejelenteni
    Statok: elég ritkán élőztem, de én játszottam már nitként. Tapasztalat: tökre kiszúrják, és nem szeretik az élő játékosok azt, aki sziklaként gubbaszt és csak az ő zsetonjaikat nézi Ha meg jófejkedsz pajtizol akkor nem játszhatsz 9/9et, eléggé ellentmondásos szitu lenne

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Tegnapi történet:
    Élő CG, 5-en partiban. Amint kicsapták a flopot, a harmadik beszélő allint mondott(később azt mondta, hogy csak poénnak szánta), úgy, hogy előtte 2 ember még nem cselekedett. Ezután az előtte lévő 2 ember csekkelt, az osztó pedig betetette a sráccal az összes zsetontját, mondván hogy nem szamít hogy nem ő volt soron, kimondta az allint. Betette, megadták, elbukott egy valag pénzt.
    Akárhogy kerestem, nem találtam erre a neten szabályt, ilyenkor tényleg be kell tennie?

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnapi történet:
    Élő CG, 5-en partiban. Amint kicsapták a flopot, a harmadik beszélő allint mondott(később azt mondta, hogy csak poénnak szánta), úgy, hogy előtte 2 ember még nem cselekedett. Ezután az előtte lévő 2 ember csekkelt, az osztó pedig betetette a sráccal az összes zsetontját, mondván hogy nem szamít hogy nem ő volt soron, kimondta az allint. Betette, megadták, elbukott egy valag pénzt.
    Akárhogy kerestem, nem találtam erre a neten szabályt, ilyenkor tényleg be kell tennie?
    All in mindig él!!!!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •