Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg egy 70%-al minimum pusholnék, mert egy ismeretlen játékos itt sose fog elég laza ranggel callolni, hogy -EV-s legyen a push, és akkor jön a megoldásban említett szitu(ami rosszul van számolva) 35,3K-ra kell 4,5K-t betennünk, ekkor elég 8ból 1et nyernünk.

    Míg egy ismeretlen BB-nél nem feltételeznék 20%-nál sokkal tágabb call ranget(ahogy te is dobnál itt, mások is dobnak nagyon sok jobb lapot), ezért 5/4szer játszok 4,5Kért egy 35,3K-s potot
    5/1szer meg egy kb 35-65öt a BB-vel (60k-val nyerhetsz 140K-t)
    Valóban kihagytam egy összeget a számításból. Köszi, hogy szóltál, azonnal javítom.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  2. #22
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Pusholni én is 100%-al pusholok itt SB helyében, de a call rangekkel óvatos szoktam lenni

    Más kérdés, hogy itt még marad FE, ha bukjuk a potot akkor is, de inkább szeretnék emelgetni, mint callozgatni ezeket.
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  3. #23
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Easy fold

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Easy fold
    Az ilyen kétszavas beírások insta beírásból következnek. Nem ártana elolvasni a kommenteket és az abban rejlő okfejtéseket, és akkor látnád, hogy mennyire nem insta fold.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #25
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    én 2x elolvastam majd a foldot választottam.. DE miután elolvastam az indoklást (amivel teljesen azonosulni tudok) szerintem is a call a jó. érdekesek ezek a szituk nekem, mert itt 2x elolvasva és ott a versenyen is valószínűleg eldobom de így utólag átgondolva és az indoklást kicsit körüljárva call.

  6. #26
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem versenyzek, de én lecalloltam. Ha sb jobb játékos és nem játszik annyi asztalon, hogy ne vegyen észre egy ilyen szitut, akkor a matek alapján jó a call, ezen nem nagyon lehet sztem vitatkozni.

    Az érdekelne még Zoleee, hogy feltennéd e a versenyed erre, tehát mit lépnél:

    ha Neked is 60ezred lenne?
    ha Neki is 145ezre lenne?
    Ha mindkettőtöknél 200ezer lenne?

    amúgy behúztad az all int vagy a versenyt?

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem versenyzek, de én lecalloltam. Ha sb jobb játékos és nem játszik annyi asztalon, hogy ne vegyen észre egy ilyen szitut, akkor a matek alapján jó a call, ezen nem nagyon lehet sztem vitatkozni.

    Az érdekelne még Zoleee, hogy feltennéd e a versenyed erre, tehát mit lépnél:

    ha Neked is 60ezred lenne?
    ha Neki is 145ezre lenne?
    Ha mindkettőtöknél 200ezer lenne?

    amúgy behúztad az all int vagy a versenyt?
    A partit megnyertem a versenyt nem. 40 főnél A3 erősebbnek bizonyult az AJ-nál.

    ha Neked is 60ezred lenne?
    igen ekkor is adom.

    ha Neki is 145ezre lenne?
    Ha mindkettőtöknél 200ezer lenne?

    Ezekben az esetkben nem adom, mert ilyenkor az ő range is jóval erősebb, illetve én is találok ennél jobb szituációt még a verseny során.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #28
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A partit megnyertem a versenyt nem. 40 főnél A3 erősebbnek bizonyult az AJ-nál.

    ha Neked is 60ezred lenne?
    igen ekkor is adom.

    ha Neki is 145ezre lenne?
    Ha mindkettőtöknél 200ezer lenne?

    Ezekben az esetkben nem adom, mert ilyenkor az ő range is jóval erősebb, illetve én is találok ennél jobb szituációt még a verseny során.
    köszi, pontosan ezeket a válaszokat vártam, illetve nálam az AJ verte az A3at de nem jöhet össze minden. GL

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 24.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Amikor én ilyet becalloltam KJ vel vagy KQ val stb az ellenfél mindig monstert mutatott

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Nem játszom turbo versenyt, el is néztem a feladványt ezen a ponton és jó NIT-ként dobtam.
    A Call melletti érvek engem meggyőztek, de azért nem tartom olyan easy call-nak. Inkább csak sima call.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •