Oldal: 757 / 1746 ElsőElső ... 2576577077477557567577587597678078571257 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.561 - 7.570 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #7561
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WTF????
    Frissítettem TN-t, erre nem működik az sng opener. Azt mondja, hogy ahhoz, hogy használhassam a PS lobbynak az SNG lobbyban kell megnyitva lennie (huhh, ez elég nyakatekertre sikerült).
    Hát köszi, ott van megnyitva. Se black, se classic theme-mel nem akar működni.
    Frissítsem a PS-t is, lehet az a gond, hogy az előző kötelező frissítés óta nem volt updatelve?

    update: Frissítettem a PS-t, így már működik

    update2: mégse, csak egyre regel ez a fos, pedig a max per cycle 4-re van állítva....
    Legalább a potot kiolvassa normálisan?

    Most olvasom a TN supportot, elvileg a hyper simple-lel megy minden gond nélkül.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2012. 03. 19. 19:46

  2. #7562
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legalább a potot kiolvassa normálisan?

    Most olvasom a TN supportot, elvileg a hyper simple-lel megy minden gond nélkül.
    A többi rendben, de nekem az sng opener nem megy...kicsit be is tilteltem miatta, hogy nem képesek egy rendes updatet összehozni

    Másnak nincs ilyen problémája? Remélem hamarosan kijön egy fix hozzá, mert elég rossz kézzel regelni...pláne, hogy csak 4-re lehet egyszerre:-/
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 03. 19. 20:57
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #7563
    Tag RMVernyul avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A többi rendben, de nekem az sng opener nem megy...kicsit be is tilteltem miatta, hogy nem képesek egy rendes updatet összehozni

    Másnak nincs ilyen problémája? Remélem hamarosan kijön egy fix hozzá, mert elég rossz kézzel regelni...pláne, hogy csak 4-re lehet egyszerre:-/
    Nálam is ugyanez van, pedig update-nél örültem, hogy végre nem szívózik a lobbyval, aztán jött a szomorú valóság, hogy csak 1 versenyre regel...
    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." /Petőfi Sándor/

    Some people get confused if a sentence does not end as they potato...

  4. #7564
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet RMVernyul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam is ugyanez van, pedig update-nél örültem, hogy végre nem szívózik a lobbyval, aztán jött a szomorú valóság, hogy csak 1 versenyre regel...
    Thx, legalább nem a gépemmel van gond...szerintem írok nekik, hogy ilyen probléma adódott

    update: Most látom, már észrevették ők is. Ezt írták:

    "There is currently a problem with the Sensei and this latest version of TableNinja. I've let the developers know and we will release a fix as soon as possible. The Sensei is currently unable to cycle through the tables in your lobby. As a temporary workaround try decreasing your seconds between cycles. The Sensei should still register for whatever game happens to be highlighted and will work albeit much more slowly. Sorry for the hassle. "
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #7565
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Hogy lehetséges ez?

    5 perccel korábban még 12 asztal futott, nem zártam be egy ablakot sem, erre mikor megint megnézem már csak 3 asztal megy, pedig látszik a regisztrált tornák között. Újra kellett indítanom a klienst, hogy visszaüljek.

  6. #7566
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehetséges ez?

    5 perccel korábban még 12 asztal futott, nem zártam be egy ablakot sem, erre mikor megint megnézem már csak 3 asztal megy, pedig látszik a regisztrált tornák között. Újra kellett indítanom a klienst, hogy visszaüljek.
    Nálam is szokott hasonló lenni, csak kicsit másként. Nem tűnnek el futó asztalok (vagy még eddig nem vettem észre), hanem egyszerűen nem nyílnak meg azok ahova már beregisztráltam. Ilyenkor felugrik egy hibaüzenet ablak: "low system resources". Lehet nálad is ez volt, csak a TN autómatikusan leokézta, és nem láttad.

    A hiba előszele szokott lenni, hogy az újonnan nyíló asztalok neve megváltozik, pl. a megszokott "$100 NL Hold'em [fifty50] - Blinds...."-helyett "Blinds $25/$50 - Tournament..." néven nyílnak meg. Ez a te képeden is így van. Néhány ilyen asztal elindul, utána több nem, csak hibaüzenetet kapok. PS újraindítása megoldja a problémát.

  7. #7567
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hiba előszele szokott lenni, hogy az újonnan nyíló asztalok neve megváltozik, pl. a megszokott "$100 NL Hold'em [fifty50] - Blinds...."-helyett "Blinds $25/$50 - Tournament..." néven nyílnak meg. Ez a te képeden is így van. Néhány ilyen asztal elindul, utána több nem, csak hibaüzenetet kapok. PS újraindítása megoldja a problémát.
    Hát ez marha jó.
    Lehet eddig is volt ilyen, csak nem vettem észre? Pedig elég gyakran csekkolom a futó darabszámot.
    Mindenesetre írtam a supportnak.

  8. #7568
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Én is leveleztem velük, mondták, hogy a gépemnek kevés az erőforrása, ami egy vicc. Meg még ha így is lenne, akkor sem hiszem, hogy az asztalok neve ettől megváltozna. Végül fizettek kártérítést azok után az asztalok után, ahol sit-outon voltam, de a hibát nem ismerték el, szerintük az nálam van.

  9. #7569
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is leveleztem velük, mondták, hogy a gépemnek kevés az erőforrása, ami egy vicc. Meg még ha így is lenne, akkor sem hiszem, hogy az asztalok neve ettől megváltozna. Végül fizettek kártérítést azok után az asztalok után, ahol sit-outon voltam, de a hibát nem ismerték el, szerintük az nálam van.
    Velem még nem fordult elő ilyen, pedig 80%-ban kb 2 éve PS-en tolom. Régebben elég vacak laptopon nyomtam (512 ram, 1,6 gigás 2magos proci, alaplapra integrál grafikus kártya). Szóval nem hinném hardveres probléma. Viszont lehet valamelyik éppen futó software-rel veszik össze ilyenkor a PS.
    Amúgy ha az ember megteheti akkor nem árt legalább 4 giga ram, meg egy SSD, aztán utóbbin futtatni az oprendszer-PS-HM-TN kombót
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #7570
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is leveleztem velük, mondták, hogy a gépemnek kevés az erőforrása, ami egy vicc. Meg még ha így is lenne, akkor sem hiszem, hogy az asztalok neve ettől megváltozna. Végül fizettek kártérítést azok után az asztalok után, ahol sit-outon voltam, de a hibát nem ismerték el, szerintük az nálam van.
    nekem is mostanság egyre többet laggol be,meg kirak sit outra,szal nem hiszem,h a PC- be lenne a hiba.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •