Oldal: 7 / 23 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (227) összesen
  1. #61
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Az gondolom eleve kizárt, hogy a csomag értékét jóváírják esetleg a számlán?! De ha nem utazol el, akkor legalább az 1.200 EUR megmarad nem? Már azért is érdemes küzdeni...

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet Porcogo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az gondolom eleve kizárt, hogy a csomag értékét jóváírják esetleg a számlán?! De ha nem utazol el, akkor legalább az 1.200 EUR megmarad nem? Már azért is érdemes küzdeni...
    Én úgy tudom hogy ezek a csomagok átruházhatóak. Tehát te leboltolod vkivel áron alul, ezt jelzed a Partynak és ő megy helyetted.

  3. #63
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ilyen egyszerű ez De valóban jó lenne, majd legközelebb javasoljuk.
    http://www.gsoplive.com/wp-content/u...d-05-03-19.pdf

    Tournament FAQ’s részénél is a 21. pont...

    Nem vagyok angolból olyan jó, de valami olyasmit írnak, hogy a verseny buyin értéke akár fel is használható másik GSOP versenyekre..

  4. #64
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Pontosan ezt írják le. Na akkor mégis érdemes küzdeni az első helyért

  5. #65
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítünk mindenben. Ha ilyen játékos nyerné meg a sorozatot, akkor ha a Party nem utalná másnap a pénzt, megelőlegezzük azt a pénzt.

    Saját tapasztalatból mondom (2x jutottam ki utsó pillanatba a PCA-ra) 3 nappal indulás előtt is lehetett 280.000 forintért venni repjegyet a Bahamákra.

    Ami a díjazást illeti: Nagy első nyeremény és a 3 közepes mellet is vannak érvek. Az első nagydíjnak pont az a lényege, hogy egy halandó játékosnak nem sok esélye van máskor ilyen csomagot nyernie.

    Magam is sokat rágódtam ezen, vajon melyik verzió a vonzóbb. A példák azonban azt mutatják, hogy a nagy első hely.

    Továbbá a terem nyilván szeretné, hogy olyan versenyre juthass ki, amire náluk is vannak szatellitek. Ha ennyivel támogatja a terem a PSOP-ét nyilván az is szeretné látni, hogy erősíted a brandjét és népszerűsíted a termékeit ( ez esetben szatellitejeit, versenyeit)
    Köszi a választ. Alapvetően igazad van, csak reálisan végiggondolva a folyamatot úgy gondoltam, hogy sokaknak problémájuk lehet egy esetleges győzelem esetén. Az viszont, hogy egy esetleges késedelem esetén segítenétek a győztesnek kb tárgytalanná teszi az éjjeli gondolatmenetemet
    Csak végiggondoltam a magyar realitás és egy esetleges győzelem mivel járhat (nyilván, mint írtam szinte a legrosszabb forgatókönyvet feltételezve).

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De amúgy nem kell aggódni, mert idén én nyerem meg
    Ezt mondhattad volna korábban is, már elküldtem a sidebetre is a (dead)moneyt...

  6. #66
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Elvileg kapnom kellett volna egy jelszó emlékeztető levelet, de eddig semmi.
    Mindig ilyen lassan küldik?

  7. #67
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg kapnom kellett volna egy jelszó emlékeztető levelet, de eddig semmi.
    Mindig ilyen lassan küldik?

    Én freemailt használok ehhez az accounthoz. Nekem megjött egyből a spamek között találtam meg.

  8. #68
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én freemailt használok ehhez az accounthoz. Nekem megjött egyből a spamek között találtam meg.
    Köszi a segítséget.

  9. #69
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 06.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Ongamen kizártnak érzem a csomagok átruházását...... A Manchesteri GSOP-ra nyertem egy csomagot,több mint egy hónapig vívtam a supporttal, hogy tegyék át a görög eventre, mert nem tudtam volna elutazni.... mondták: jó-jó , mindent megtesznek, aztán írták hogy nem lehetséges, ehelyett eladják a csomagomat valami random embernek. vártam - vártam, míg az utazás előtt 3 nappal benyögték, hogy nem tudnak mit csinálni, intézzem el az ügyeimet, ha nem megyek akkor ugrott minden LOL..... átszerveztem mindent, sikerült 50-60 ezer HUF helyett több mint 200K-ért vásárolni repjegyet a barátnőmnek meg nekem, mind ezt bécsi indulással. (örültem nagyon)

    A lényeg !!!!!... 2 vakszinten benyögi a tour direktor, hogy akiknek nem sikerült eljönni valamilyen oknál fogva, azoknak vissza adják a csomagot abba a terembe ahol nyerték

    GL! mindenkinek

  10. #70
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    A Party ongame?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

Oldal: 7 / 23 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •