Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Freerollok világából az nl200-g nekem lehet?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Egy jó tanács Cheekyl: tanulj ki inkább egy szakmát és próbálj abban érvényesülni (a pokert meg felejtsd el, bár több ilyenre lenne benne szükség többre mint Te). Isildurról beszélsz mikor egy NL10reg ízekre szedne....

    Már ne haragudj, de összevissza irogatsz, kb a nagy részét meg épp közben találtad ki. Épeszű ember meg nem megy "nyerő"gép közelébe.....

  2. #12
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Freeroll----> nyersz 50 dollárt------> külön nyelvtan tanárnak beifzet----> és te leszel írnitud1
    fri likes this.

  3. #13
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Cheekyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sehogy se megy a tilt kezelése,hiába olvasok,.ez lenne az első kérdésem.hogy akkor mégis hogy?(az ittenit is elolvastam hiába alkalmazom nem megy)

    a 2.hogy kezeljem azt hogy "megijedek a várható nyereménytől".

    3.meg éri e befizetni addig amég a tiltet nem birom kezelni és félek a nyereménytől.

    4.mért van hogy viszonylag normális bankroll lal méjrepölésbe bukom el,viszont minimálba pedig mint a rakéta haladok egy szintig és megint le.

    5.nem irtam bele (má este van)tehát modjuk egy átlagos játékos mondjuk 1-2 év alatt mennyit tud összeszedni freerolból?

    6.bónusz:a macskámnak milyen kalyát vegyek?
    Szerény véleményem :

    1. ha olvastál a szexről de még nem csináltad, az szar ügy és remélem értesz

    2. a te fejedbe egy idegen nem lát bele, ezt a kérdést magadnak tedd fel

    3. nem éri meg

    4. lehet a véletlen műve is vagy más lelki hozzáállás következménye szerintem

    5. meghatározhatatlan, erőfeszítés és szerencse függvénye

    6. facepalm. vegyél 1-2 nyelvtan órát valakitől és ha az megy szerintem csak akkor állj neki pókerezni

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Most olvasta végig...előszőr is a mondatokat értelemes fogalmazd már meg, mert elkezdesz 1 mondatot és elkalandozól és azt se tudjuk, hogy mit akarsz..
    másodszor ne félj a nagy nyereménytől vagy ha félsz ad nekem

  5. #15
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Szerintem indíts egy blogot! A napiszaron imádni fogják!

  6. #16
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    -nagyon kicsi az esély arra h nl200ig jutsz foleg ugy h 45-90 fős sngket tolsz mikor van rollod v 10k+os mezonyu mttket huzgalsz be egymas utan "skillbol"( vagyis nekem ugy jott at h hiaba van rollod te nem cgt szoktal játszani ha van )
    -az h valaki supernova nem egyenlo azzal h jo jatekos (btw sztem nincs sok értelme figyelni h xy h jatszik par asztaljan egy adott limiten max ha pont arra a limitre akarsz fellepni és mondjuk a top10 regek egyike xy)
    -plusz lehet jo 5let lenne vmi br managementes cikket is elolvasnod illetve ki valasztani 1 jatekot amit tolsz normalis brm-l ( NL 2 FR pl.)
    -ne akarj x ora alatt 50 $->500 $t csinalni foleg ha cgzel mert annak busto lesz a vége 99%+ban
    -ha nem lesz vmi drasztikus valtozas akkor vszinuleg nem sok sikered lesz online

    GL!
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gatveder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát Cheekyl az már biztos,hogy írni szeretsz.
    [...]
    De sajnos nem tudsz. Túlzás nélkül megfájdul a fejem attól, ha olvasom ezt az idehányt valamit.

    Azok alapján, amiket volt türelmem elolvasni, nagyon messze vagy még attól, hogy pókeres legyél, mert ez hobbypóker, amit csinálsz. Őszintén szólva ha 4 év játék után nem jutottál el arra a szintre, hogy ne ülj be magasabb limitekre, az összegrindolt pénzedből, akkor most hagyd abba ezt a műfajt, mert semmi esélyed. Bocs ha kemény, de ez az igazság.

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet Cheekyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6.bónusz:a macskámnak milyen kalyát vegyek?
    Troll detected
    Bar jartam mar Foton, lazan elkepzelheto, hogy ilyen arc tenyleg van.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Mediolanum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Freeroll----> nyersz 50 dollárt------> külön nyelvtan tanárnak beifzet----> és te leszel írnitud1
    háháhááá! ez óriási
    Mediolanum likes this.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás Isildur1 ?

    az ember mindig tanul, ez igaz... de ne hasonlíts egy freerollt egy high stakes játékos szintjéhez... énse tudom milyen az a szint, de mindegy, mert ugyanígy egy trabantot se hasonlítanék egy forma1-es autóhoz... problem?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •