Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 19.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Így, hogy sajna a koraszülés nem sikerült...azért ideje lenne, hogy végre az esemény után 9 hónappal megszülessen végre kis Tapie Full Tilt Már-már tényleg csak a hihetetlen kategóriába lehet sorolni az újraindulást.....

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    úgy látom csúszunk még egy hetet....
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy látom csúszunk még egy hetet....
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy látom csúszunk még egy hetet....
    remélem mi hamarabb beindul a gépezet!fújjanak a légszürőbe 1 kis hideg inditót

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Egyik neves külföldi portálon írják,hogy Tapie Dublin-ba utazott,hogy végre lezárják az adásvételt.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet mgyocsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyik neves külföldi portálon írják,hogy Tapie Dublin-ba utazott,hogy végre lezárják az adásvételt.
    Így 7-8 hónap Tapie után most már akkor csináljanak valamit. Vagy igent vagy nemet de mondjanak ki, ne szarakodjanak tovább. Amúgy ha Tapie tényleg emiatt ment dublinba akkor megfogja venni a céget.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Persze,nagyon rossz ez a várakozás.Számunkra érthetetlenül lassan mennek a dolgok,de valahol érthető is.Nem aprópénzről van szó,de ugye,azt is figyelmbe vehetjük,hogy,ha már korábban megtörtént volna ez,akkor véleményem szerint a pénz egy jó része megtérült volna már.Vagy legalább láthatóvá válna számukra is,hogy nem kellett volna ennyire félni.Bizakodó vagyok,talán a Fekete Péntek napján fogják újraindítani a céget,ami marketinges szempontból nem lenne egy hülyeség,kérdés,hogy addigra fel tudják-e állítani a megfelelő hátteret.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Most olvastam egy cikket,és láttam is a saját szememmel a hirdetéseket.A PocketKings,akik ugye a Full Tilthez eléggé szorosan kapcsolódnak, álláshirdetéseket tett fel,ami valóssá teheti a közelgő újraindulást.Köztük van magyarokra vonatkozó is,ha valakit érdekelne esetleg.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet mgyocsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most olvastam egy cikket,és láttam is a saját szememmel a hirdetéseket.A PocketKings,akik ugye a Full Tilthez eléggé szorosan kapcsolódnak, álláshirdetéseket tett fel,ami valóssá teheti a közelgő újraindulást.Köztük van magyarokra vonatkozó is,ha valakit érdekelne esetleg.
    Ezt már régebben is írták, hogy elkezdték felvenni a személyzetet.Berobbanhatna már a hír:Újraindult a FT.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet mgyocsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most olvastam egy cikket,és láttam is a saját szememmel a hirdetéseket.A PocketKings,akik ugye a Full Tilthez eléggé szorosan kapcsolódnak, álláshirdetéseket tett fel,ami valóssá teheti a közelgő újraindulást.Köztük van magyarokra vonatkozó is,ha valakit érdekelne esetleg.
    Erről tudsz privátban egy linket küldeni légyszi, google nem segített.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •