Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás Microtét- kérdések statokról

    Üdv. A kérdésem arra irányulna, hogy mit kellene változtatnom a játékomon, hogy jobb legyen? A helyzet az, hogy még így is különféle bónuszokból meg rakebackből egész jó profitot tudtam elérni, viszont nagyon frusztráló, hogy maga a játékom mínuszos. A minta 130k+ SH NL20 tétű handet tartalmaz, úgyhogy remélem már közepes-hosszútávúnak lehet nevezni.
    Mindent hozzászólást nagyon szívesen fogadok, min kellene csökkenteni, mit kellene növelni stb. Ha kellene még valami stat, szóljatok.
    Köszi.

    Szóval az adatok:

    Hands: 130827/ Winnings: -$155.09 (-0.59BB/100)
    $EV: -$421.77
    VPIP: 18.9
    PFR: 14.7
    3bet: 4.5%
    vs 3betcall%: 21.3
    Fold to 3bet: 69.3%
    4bet range: 1.4
    Sqz%: 3.4
    WTSD%: 23.7
    W$SD%: 56.2
    W$WSF: 38.5
    Agg: 3.03, Flop agg: 3.89, Turn agg: 2.58, River agg: 1.75
    Agg%: 28
    Flop agg%: 32.2, Turn agg%: 26.7, River agg%: 18.0
    Flop Cbet%: 66.7 Flop Cbet% success: 47.5 Fold flop vs Cbet: 66.6
    Steal pct: 27.6

    PFR pozíciónként: early: 13.5, middle: 15.1, cutoff: 18.1, button: 32.3, SB: 33.3
    SB reraise steal: 5.3, BB reraise steal: 6.5, SB fold to steal: 86.1, BB fold to steal : 80.8
    River call efficiency: 2.03.

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 23.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Szia!

    Első ránézésre nekem ezek tűntek fel:

    VPIP: 18.9 -> ez sztem kevés 6 maxon, 21-24 körül gondolnám jónak
    PFR: 14.7 -> 17-20 körül
    W$WSF: 38.5 -> nekem ez 45
    Flop agg%: 32.2, Turn agg%: 26.7, River agg%: 18.0 -> river agg nagyon alacsony, valszeg nem valuebetelsz közepesen erős lapokat a riveren
    Flop Cbet%: 66.7 -> Turn, illetve river cbetre lennék kíváncsi, h mennyi
    PFR pozíciónként: cutoff: 18.1 -> innen többször emelnék, 25 körül
    Steal pct: 27.6 -> kevés sztem, ha CO-ról többet emelsz akkor jó lesz.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    lazulnod kell. VPIP elég 20-22 körül. PFR 18 körül. 3betet meg kell emelni legalább 7 re. 4betet is kéne 2-2.5 re. Sokat 3betelő ellen (7 felett) pár 4bet/fold lapot be kell vetned. QK, KJ, JQ, AT szerű lapokat. Amikkel OOP nem callolsz de jó blokkerek. A preflopp lazulással postflopp is jobban fogsz tudni ügyeskedni.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ami feltűnt:
    Nagy a difi a vpip és a pfr között, többet callolsz valszeg mint kellene. Ha kicsit lazább lennél, beleférne a nagyobb kül, de így nem tetszik.
    River agr: Pici. Valszeg nem valuebetelsz eleget riveren.
    Turn cbet érdekelne.
    Szerintem kicsit sokat dobsz cbetre.

    Gondolom ezek openraise statok. Nekem nagyon feszes vagy mindenhonnan,(de ez nem baj) de co és button nagyon és kisvakról is.


    Viszont: Statok alapján nem lehet igazán megítélni semmit. Ezekkel a statokkal lehetnél nyerő simán. Mivel az EV-d is csúnya, nem arról van szó, hogy nagy szopóban vagy.
    130k hand elég nagy minta azért 20ra, ennyi hand alatt illene nyerni. Feltehetőleg a postflop játékodban vannak komoly hibák, amiket a statok alapján nem fogunk látni. Azt javaslom, nyiss topikot, s kezdj el handeket postolni, indoklással, hogy miért úgy játszottad, vagy kérdéssel, hogy hogyan kéne.


    Még annyi, hogy szerintem semmiképp ne kezdj el lazulni, meg mindenkit 3betelgetni addig, amíg a pf játék nem tiszta.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 03. 23. 22:44

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Feltehetőleg a postflop játékodban vannak komoly hibák, amiket a statok alapján nem fogunk látni....
    Egyetértek vele.
    Annyit tennék hozzá, hogy 19/15-tel is lehet iszonyú rosszul játszani preflop.
    Nálad az EP és az MP preflop raise között alig van különbség, sőt még a Co-t is idevehetjük 13,5 - 15 - 18%. Ez nekem azt jelenti, hogy van egy emelő ranged (olyan amilyen) amit pozíciótól függeltlenül játszol (kivéve a BTN-t).

    Alapból nem baj a 15% pfr (kicsit nitty, de nem vészes), de ennak a pozíciónkénti megolszlása inkább: 11-16-24-30% legyen

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Még annyi, hogy szerintem semmiképp ne kezdj el lazulni, meg mindenkit 3betelgetni addig, amíg a pf játék nem tiszta.
    Ez nagyon fontos!!!
    Ne kezdj el lazulni, mert csúfos vége lesz! Rendbe kell tenni először a preflop játékot (ez a könnyebik része), és aztán lehet postflop okoskodni. Igen, nem vagy elég agresszív, sokszor kiblöffölnek, stb.... de először preflop kell rendet tenni

    19/15-ös preflop statokkal egyébként kb. NL100-ig szolid nyerő lehet valaki ha postflop jó. Csak nem mindegy, hogy az a 19/15 az milyen 19/15...
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  6. #6
    Újonc DiliBill avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hely
    Hamburg
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Szintén mikró, Ongame NL10. Lassan letelik az a 300k hand amit feltétlen el akartam itt tölteni. Szintlépés előtt állok, ezért kapóra jön ez a topik, én is örülnék ha 1-2 tapasztaltabb játékos ránézne a statjaimra. Beteszem a részletes, és pozíciós statokat is. Köszi.
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Kösz a hozzászólásokat... Turn cBetem az 52.7, river meg 53.6. Ez így gondolom nagyon nem okés...

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Deathrynx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz a hozzászólásokat... Turn cBetem az 52.7, river meg 53.6. Ez így gondolom nagyon nem okés...
    nekem nincs vele bajom

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Nem gáz, hogy a river cbet nagyobb?

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 23.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Deathrynx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem gáz, hogy a river cbet nagyobb?
    Szerintem a river cbetnek kéne a legkisebbnek lennie, de valószínűleg nem ez a fő probléma.

    Titcar videóját ajánlanám, ahol statokat elemez: Pker Akadmia Videk / Pker Akadmia Pro Team / Titcar / Oktat videk / PA Pro Team oktat vide - Titcar - Road to NL 100 (4. episode) | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •