Oldal: 14 / 23 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (227) összesen
  1. #131
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Nekem ez volt kb, nincs HM omaham, igy kezzel szerkesztgettem at:

    Seat 6 is the button
    Total number of players : 7/10
    Seat 1: ( 23,974 )
    Seat 2: ( 28,718 )
    Seat 4: ( 10,660 )
    Seat 5: ( 11,046 )
    Seat 6: hero ( 5,818 )
    Seat 9: ( 11,527 )
    Seat 8: villain ( 99,307 )
    Trny: 68165249 Level: 12
    Blinds(300/600)
    ** Dealing down cards **
    Dealt to hero [ Ah 2s Js Qs ]
    3 folds
    hero raises [2,100]
    villain calls [1,800]
    1 folds
    ** Dealing Flop ** [ Kc, 6c, 3s ]
    villain bets [4,800]
    hero is all-In [3,718]
    ** Dealing Turn ** [ 3c ]
    ** Dealing River ** [ Qh ]
    villain shows [ Qd, Kh, 9h, 3d ]a full house, Threes full of Kings.
    hero shows [ Ah, 2s, Js, Qs ]two pairs, Queens and Threes.
    villain wins 1,082 chips from the side pot 1 with a full house, Threes full of Kings.
    villain wins 12,236 chips from the main pot with a full house, Threes full of Kings.

    Shortykent ez igy jonak tunt, de PLO fish vok, fogalmam sincs

  2. #132
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás időpont

    Tök jó, hogy az első 19:00 -kor, a második meg 20:00 -kor kezdődött. Így a vasárnapira meg sem próbáltam regelni 20:15 -kor!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  3. #133
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök jó, hogy az első 19:00 -kor, a második meg 20:00 -kor kezdődött. Így a vasárnapira meg sem próbáltam regelni 20:15 -kor!
    Időátállás miatt. Amúgy figyelmesen kell olvasni, akkor nem fordulhat elő ilyen
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  4. #134
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Palika, nem lesz blogbejegyzés?

  5. #135
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Időátállás miatt. Amúgy figyelmesen kell olvasni, akkor nem fordulhat elő ilyen
    Persze, akinek van arra ideje.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #136
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Palika, nem lesz blogbejegyzés?
    jaja írhatnál hogyan kell szétmákolni szegény omaha fisht
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  7. #137
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Sziadam vagy valaki hozzaerto, irja mar meg, hogy amivel kiestem az nagyon bena volt, vagy jol jatszottam?, nem ertek hozza
    A lenyeg utso helyen alltam es fele annyi stackem volt mar csak mint az utso elottinek. 10BB alatt voltam. Szamomra ugy tunik a kezdokezem jobb, a flopp meg pech, de tenyleg fogalmam sincs az egeszrol.

  8. #138
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Most kicsit utánanéztem GSOP Dominika versenynek meg úgy a repjegy foglalásnak. Zoleee ezt máshogy kellett volna megoldanotok, mert általában az utolsó verseny előtt nem lehet megmondani biztosra hogy valaki megnyeri-e összetettbe a csomagot, így repjegyet foglalni sem lehet (ha csak vissza nem mondod utána ami nem olcsó mulatság).
    A versenyek vége: 04.16
    A GSOP kezdete: 04.21

    Már most 3 héttel előtte foglalva is a legolcsóbb repjegy amit láttam oda-vissza 300k, de ha 5 nappal előtte kéne foglalni szerintem 600k felett lesz. Arról nem is beszélve ha nem csak egyedül mennél mivel szállás is 2 főre szól..

    Szóval ez eléggé be lett nézve szerintem, vagy nem tudom hogy a leendő győztesnek utána hogy kéne megoldania. Várom az ötleteket, mert azért elkezdtem gondolkodni rajta, hogy ha összejönne összesítésben a dolog akkor hogy menne ez.
    Előre is köszi.

  9. #139
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most kicsit utánanéztem GSOP Dominika versenynek meg úgy a repjegy foglalásnak. Zoleee ezt máshogy kellett volna megoldanotok, mert általában az utolsó verseny előtt nem lehet megmondani biztosra hogy valaki megnyeri-e összetettbe a csomagot, így repjegyet foglalni sem lehet (ha csak vissza nem mondod utána ami nem olcsó mulatság).
    A versenyek vége: 04.16
    A GSOP kezdete: 04.21

    Már most 3 héttel előtte foglalva is a legolcsóbb repjegy amit láttam oda-vissza 300k, de ha 5 nappal előtte kéne foglalni szerintem 600k felett lesz. Arról nem is beszélve ha nem csak egyedül mennél mivel szállás is 2 főre szól..

    Szóval ez eléggé be lett nézve szerintem, vagy nem tudom hogy a leendő győztesnek utána hogy kéne megoldania. Várom az ötleteket, mert azért elkezdtem gondolkodni rajta, hogy ha összejönne összesítésben a dolog akkor hogy menne ez.
    Előre is köszi.
    kb a kiirás óta megy erről a "vita".Lehet kicsit többet kéne olvasni a fórumot.Elég sok embert elriasztott a közeli dátum+repjegy kombó
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #140
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most kicsit utánanéztem GSOP Dominika versenynek meg úgy a repjegy foglalásnak. Zoleee ezt máshogy kellett volna megoldanotok, mert általában az utolsó verseny előtt nem lehet megmondani biztosra hogy valaki megnyeri-e összetettbe a csomagot, így repjegyet foglalni sem lehet (ha csak vissza nem mondod utána ami nem olcsó mulatság).
    A versenyek vége: 04.16
    A GSOP kezdete: 04.21

    Már most 3 héttel előtte foglalva is a legolcsóbb repjegy amit láttam oda-vissza 300k, de ha 5 nappal előtte kéne foglalni szerintem 600k felett lesz. Arról nem is beszélve ha nem csak egyedül mennél mivel szállás is 2 főre szól..

    Szóval ez eléggé be lett nézve szerintem, vagy nem tudom hogy a leendő győztesnek utána hogy kéne megoldania. Várom az ötleteket, mert azért elkezdtem gondolkodni rajta, hogy ha összejönne összesítésben a dolog akkor hogy menne ez.
    Előre is köszi.
    Shaikon nagyjából leírta. Picit visszább leírtam a részleteket, és Zoleee kiegészítette a kérdéses részeket. Nem sokkal lesz amúgy drágább a jegy, mint 300k. Kb hasonló időpontra (pár nap múlvára) néztem meg kíváncsiságból, és alig volt 300k felett.

Oldal: 14 / 23 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •