Oldal: 36 / 99 ElsőElső ... 2634353637384686 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #351
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Idézet Asa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom lehet, hogy én sem vagyok kompetens az ügyben, de nálam a call biztos nem jönne szóba. Ha jól számolom majdnem potnyi pénzem maradna flopra nincs túl sok tér a játékra. Túl kevés a zseton ezért vagy fold vagy push. De ha tényleg egy ennyire gyenge játékos ül bent akkor lehet, hogy ezt foldolnám.
    Tényleg nem vagy túl kompetens az látszik, mert akármilyen random fish is legyen a bb, egy dolgot nem csinálnék és az a fold. Itt két opció van, Push illetve Call. szvsz

  2. #352
    Asa
    Asa nem elérhető
    Lelkes újonc Asa avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Gyál
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Hmm érdekes mindig van mit tanulni. Úgy gondoltam, hogy itt a call a legrosszabb megoldás. De hát annyian írtátok, hogy már kezdem elhinni, hogy jó lépés

  3. #353
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Hasonló stack-ek mellett aggro donk ellen standard a push, de így, hogy ekkora az ICM hatás: call és szépen flop függvényében egy normál postflop játék.

  4. #354
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Nálam ez sima push.Fold nem opció,call necces .Azért ez 1 2,5 dolláros sng +2x mutattál jobb lapot ,hacsak nem trükközik valami über lappal és van esze 1 pici is a pushra dob .Ha meg jobbal tetted be az már csak hab a tortán ha meg is nyered.Nem szeretek ilyen lappal floppot nézegetni,jön 1 K magas flop donkol nincs semmid Te meg dobhatod.Azt mutat J7 off semmivel és simán nyernéd a partit.Izolálni akarsz,hogy letold a Btn-el.Annyi képzetlen tolja ezen a szinten ,minden szarral ,simán +ev a push.Megnyitotta a lobbit látja 128 dodó az elsö hely 34 a 4ik elkéne gondolkoznia megéri-e minden szarral callolni.Mondom lehet AA,KK ,esetleg pp és trükközik de sokkal töbször lesz nála szar .Ha meg elölröl raktad be a végkifejlet meg mindegy.
    Ha képzett megjelölt playa csinálná ott mehet a call ,sőt ott még a fold is opció lehetne ha tuti readom van ,hogy ezt monsterral csinálja.50/29nél el se gondolkozom .Tolom rá és kész ,csodákra képesek.Ok icm de Te letolsz 1 nap 60-100 között a madarak meg 2-3at és örülnek milyen jók.Ha megnyered a partit megvan az első hely ha meg nem inditasz 1 újat.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #355
    Asa
    Asa nem elérhető
    Lelkes újonc Asa avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Gyál
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Na igaz! Le is írtad miért nem hajlottam szívesen én sem a callra arról nem is beszélve, hogy nem lesz tér postflop játékram, mert majdnem hogy potnyi pénz lesz előttünk. A push lesz itt a jó megoldás, csak hát én egy koszos nit vagyok ezért az egerem mindig a fold gomb felé kúszik

  6. #356
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hozzászólások
    219

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez sima push.Fold nem opció,call necces .Azért ez 1 2,5 dolláros sng +2x mutattál jobb lapot ,hacsak nem trükközik valami über lappal és van esze 1 pici is a pushra dob .Ha meg jobbal tetted be az már csak hab a tortán ha meg is nyered.Nem szeretek ilyen lappal floppot nézegetni,jön 1 K magas flop donkol nincs semmid Te meg dobhatod.Azt mutat J7 off semmivel és simán nyernéd a partit.Izolálni akarsz,hogy letold a Btn-el.Annyi képzetlen tolja ezen a szinten ,minden szarral ,simán +ev a push.Megnyitotta a lobbit látja 128 dodó az elsö hely 34 a 4ik elkéne gondolkoznia megéri-e minden szarral callolni.Mondom lehet AA,KK ,esetleg pp és trükközik de sokkal töbször lesz nála szar .Ha meg elölröl raktad be a végkifejlet meg mindegy.
    Ha képzett megjelölt playa csinálná ott mehet a call ,sőt ott még a fold is opció lehetne ha tuti readom van ,hogy ezt monsterral csinálja.50/29nél el se gondolkozom .Tolom rá és kész ,csodákra képesek.Ok icm de Te letolsz 1 nap 60-100 között a madarak meg 2-3at és örülnek milyen jók.Ha megnyered a partit megvan az első hely ha meg nem inditasz 1 újat.
    +1

    50/29-es agro fish ellen soha nem callolnék itt, hanem insta ráborítanám az egészet.

  7. #357
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Call ! És nem kockáztatnék,túl jól állunk, túl nagy az ICM hatás,(még ha egy nagy fish ellen is kell menni) Szépen lecalloznám és ki checkelném !HU-t pedig megnyerném , szvsz

  8. #358
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szépen lecalloznám és ki checkelném !
    Nem kötekedésből, de honnan veszi mindenki, hogy egy 50/29es player ellen végig fogja checkolni potnyi pénzel postflop?Egy 50/29 es player postflop se lehet nagyon feszes, akármilyen drawwal, párral stbvel kiblöffölhet, főleg úgy, hogy mi azzal a céllal megyünk partiba, hogy A vagy Q magas floppon betesszük, többin check-foldolunk.

    Azt se értem, hogy miért mi foglalkozunk az ICM-el, mé nem pusholunk és gondolkodjon ő a maga módján(ha vesztek 16k marad, és könnyen kieshetek, ha dobok maradok 2.)

    Amúgy a mi AQ-nk, meg az SS push range eléggé beszűkíti annak a lehetőségét, hogy nála monster legyen.

    Becallolni, és fit or foldolni kb a legrosszabb alternatíva szerintem.Ha az ellen jo reg, és tudjuk hogy ez a line nagy erőt takar nála, akkor is inkább fold, mint call.

    Callal megadjuk az esélyt, hogy eldobja a rosszabbakat(QJ,KJstb)Amagason, megadjuk az esélyt, hogy kiblöfföljön rosszabbal, vagy hogy lejavuljon rosszabbal, míg monster ellen ugyanugy tönkre megyünk Q-A magason.

    Akkor már maximalizáljuk az FE-t, és helyezzük rá a nyomást, mint mi agyaljunk.

  9. #359
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kötekedésből, de honnan veszi mindenki, hogy egy 50/29es player ellen végig fogja checkolni potnyi pénzel postflop?Egy 50/29 es player postflop se lehet nagyon feszes, akármilyen drawwal, párral stbvel kiblöffölhet, főleg úgy, hogy mi azzal a céllal megyünk partiba, hogy A vagy Q magas floppon betesszük, többin check-foldolunk.

    Azt se értem, hogy miért mi foglalkozunk az ICM-el, mé nem pusholunk és gondolkodjon ő a maga módján(ha vesztek 16k marad, és könnyen kieshetek, ha dobok maradok 2.)

    Amúgy a mi AQ-nk, meg az SS push range eléggé beszűkíti annak a lehetőségét, hogy nála monster legyen.

    Becallolni, és fit or foldolni kb a legrosszabb alternatíva szerintem.Ha az ellen jo reg, és tudjuk hogy ez a line nagy erőt takar nála, akkor is inkább fold, mint call.

    Callal megadjuk az esélyt, hogy eldobja a rosszabbakat(QJ,KJstb)Amagason, megadjuk az esélyt, hogy kiblöfföljön rosszabbal, vagy hogy lejavuljon rosszabbal, míg monster ellen ugyanugy tönkre megyünk Q-A magason.

    Akkor már maximalizáljuk az FE-t, és helyezzük rá a nyomást, mint mi agyaljunk.
    ennyi .
    köszi megspóroltál 1 csomó irást +100
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #360
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Attól, hogy preflop aggro, még nem biztos, hogy postflop is az. Másrészt nem hiszem, hogy nagyon ki fog blöffölni bennünket, mikor már sd kell mennie a shorty ellen.
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •