Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 03. 30

  1. #21
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    És én most rusherral és grobival is egyetértek.
    Ha csak néhány hand van még róla és fishnek tűnik akkor örülök is neki, hogy rámtolta AJ vel.
    MrCharger426 likes this.

  2. #22
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Hát srácok, én közel sem játszok a limit közelében sem, de ha csak abból indulok ki, hogy kevés hand van az emberről (tehát kezeljük ismeretlennek) és tol egy ilyen line-t. Még SH asztalon is nagyobb szívfájdalom nélkül dobom.
    Ha valami csapkodó fishről lenne szó, az kiderült volna elég gyorsan, de így nem nagyon látom, hogy mit verünk. (szerintem soha nem játszik így Jx-el pl.) Nálam sokkal tapasztaltabb játékos fogalmazta meg, hogy itt nagyjából a missclickeket verjük...
    Lehet, hogy néha valami elmebeteg blöff lesz itt, de nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy itt +EV legyen a call.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #23
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát srácok, én közel sem játszok a limit közelében sem, de ha csak abból indulok ki, hogy kevés hand van az emberről (tehát kezeljük ismeretlennek) és tol egy ilyen line-t. Még SH asztalon is nagyobb szívfájdalom nélkül dobom.
    Ha valami csapkodó fishről lenne szó, az kiderült volna elég gyorsan, de így nem nagyon látom, hogy mit verünk. (szerintem soha nem játszik így Jx-el pl.) Nálam sokkal tapasztaltabb játékos fogalmazta meg, hogy itt nagyjából a missclickeket verjük...
    Lehet, hogy néha valami elmebeteg blöff lesz itt, de nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy itt +EV legyen a call.
    +1, bár én se beszélek FR-ül

  4. #24
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ami bet/fold, az bet/fold.
    Életemben nem fr-eztem neten, de ha NL100fr-en 3 utcán hívó utg emelőre rendeszeresen tolják rá úgy a cs-nek tűnő ismeretlenek, hogy nem vernek overpárt, akkor kellemes játék folyhat ott.

  5. #25
    Lelkes újonc stickstackstoke avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Akinek ez kérdés, az nézze meg Luigi és Mili Six Flags Retro című videóját. Igaz az NL20, de a lényeg ugyanaz. Ez szinte soha nem lesz blöff és a value handjeit is ritkán verjük.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet stickstackstoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek ez kérdés, az nézze meg Luigi és Mili Six Flags Retro című videóját. Igaz az NL20, de a lényeg ugyanaz. Ez szinte soha nem lesz blöff és a value handjeit is ritkán verjük.
    LOL az majdnem 10éves,
    fish az fish nl10 től nl 1000 ig,tudom sort vagy fullt kellene a kezébe adni de ha jobban megnézzük abból azért kevés van ,mivel fish játszhat it AJ QQ és olyan kétpárokkal amivel nem esik le neki ,h az overeket nem veri (mivel fish),és nem akarok senkit meggyözni ,h a call a jó de ismeretlennek ezt lecallolom aztán van BR ,reload és note.

  7. #27
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Igazából arról megy itt a vita, hogy kevés hand alapján (mondjuk 40-70) többnyire passzív fish ellen 1:3-hoz érdemes-e megadni ilyenkor.
    Ehhez releváns kommentet még nem nagyon írt hozzáértő. Nekem is a kevés history szúrja a szemem. Így utólag belegondolva a call és a fold is 0EV környékén táncol, igazi history nélkül. A fold azért lehet kicsit +EVsebb
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #28
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából arról megy itt a vita, hogy kevés hand alapján (mondjuk 40-70) többnyire passzív fish ellen 1:3-hoz érdemes-e megadni ilyenkor.
    Ehhez releváns kommentet még nem nagyon írt hozzáértő. Nekem is a kevés history szúrja a szemem. Így utólag belegondolva a call és a fold is 0EV környékén táncol, igazi history nélkül. A fold azért lehet kicsit +EVsebb
    A fold 0ev, de legalább nem váltunk stabil bukóba a legkönnyebben játszható ellenféltípus ellen.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  9. #29
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából arról megy itt a vita, hogy kevés hand alapján (mondjuk 40-70)
    Nálkam a "néhány" hand annyit ejlent, hogy 10 hand 40/0.

  10. #30
    Lelkes újonc stickstackstoke avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet grobipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL az majdnem 10éves
    2 éves és másfél hónapos.
    Szerintem egy passzív CS-t kevés leosztás alatt is könnyen lehet azonosítani. Én úgy gondolom, hogy mivel passzív, egy közepesen erős lappal nem fog raise AI menni riveren.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •