Oldal: 5 / 24 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (233) összesen
  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Miert,mi ezzel a baj,szerinted nem lehet 4 asztalon havi 50K handet lejatszani,tegnap is 2600 hand ment le?


    Én ugyan kezdő vagyok, de kevés tapasztalatomat megosztom ezügyben.
    2 asztalon sikerül körültekintően játszanom, 3 asztalnál már előfordul, hogy utólag veszem észre, hogy ha jobban odafigyelek a handre, vagy az előzményekre, akkor tudtam volna jobban is, 4 asztalon pedig teljesen szétesek. Pedig még egy csomó motívumra nem is figyelek oda, mert azt se tudom, hogy létezik. Ezzel az egésszel csak arra akartam kilyukadni, hogy ha téged szopatnak a 70-es vpip játékosok, akkor talán nem ártana kevesebb asztalon megpróbálni minőségi játékot játszani, és csak akkor emelni az asztalszámot, ha már a maximumot nyújtod 1-1 asztalon. Itt-ott azt olvassa az ember, hogy játszon annyi asztalon, amennyin a maximális az óránkénti hozama. De szerintem a mi stádiumunkban (remélem nem sértelek meg ezzel) a pénzszerzés másodlagos kell h legyen a tanulás és tapasztalatszerzés mögött.

  2. #42
    Tag Szun Cu avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Persze le lehet, de nem is erre írtam.

    Az eredeti kérdés dántól, hogy "nem tudom mennyi idő 4 asztalon letolni 60 k handet", vagy hasonló.

    A válaszod pedig: "1 hónap, napi 2k hand."

    erre írtam, hogy : LOL?

    Mert nem gondolom, hogy ezt ne tudta volna kiszámolni bárki akár számológép nélkül is. Szerintem nem a legmegfelelőbb a válaszod és viccesnek találtam, amikor végigfutottam a hsz.-eken.

    Na szóval ennyi, de remélem nem volt sértő a dolog!?

    GL!

  3. #43
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ugyan kezdő vagyok, de kevés tapasztalatomat megosztom ezügyben.
    2 asztalon sikerül körültekintően játszanom, 3 asztalnál már előfordul, hogy utólag veszem észre, hogy ha jobban odafigyelek a handre, vagy az előzményekre, akkor tudtam volna jobban is, 4 asztalon pedig teljesen szétesek. Pedig még egy csomó motívumra nem is figyelek oda, mert azt se tudom, hogy létezik. Ezzel az egésszel csak arra akartam kilyukadni, hogy ha téged szopatnak a 70-es vpip játékosok, akkor talán nem ártana kevesebb asztalon megpróbálni minőségi játékot játszani, és csak akkor emelni az asztalszámot, ha már a maximumot nyújtod 1-1 asztalon. Itt-ott azt olvassa az ember, hogy játszon annyi asztalon, amennyin a maximális az óránkénti hozama. De szerintem a mi stádiumunkban (remélem nem sértelek meg ezzel) a pénzszerzés másodlagos kell h legyen a tanulás és tapasztalatszerzés mögött.
    Igen tudom hogy a tanulas es a tapasztalat szerzes az elsodleges,de a sok 70vpips arcokhoz csak ugy tudtam alkalmazkodni,hogy atom nit lettem.
    Ez viszont azt eredmenyezi,hogy ritkabban vannak akciok.Igy a 2 asztal mar viszont nagyon unalmassa valna,es valoszinuleg azzal jarna,hogy elterrelodne a figyelmem mas fele,pl neteznek,igy viszont hogy atom niten jatszok,nagyon is meg felelo a 4 asztal.Szerintem legalabb is.
    Persze biztos hogy hagyok neha egy egy akcioba value-t,de en nem erzem hogy 4 asztalon kevesebb lenne a winratem mint 2-on

    Idézet Szun Cu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze le lehet, de nem is erre írtam.

    Az eredeti kérdés dántól, hogy "nem tudom mennyi idő 4 asztalon letolni 60 k handet", vagy hasonló.

    A válaszod pedig: "1 hónap, napi 2k hand."

    erre írtam, hogy : LOL?

    Mert nem gondolom, hogy ezt ne tudta volna kiszámolni bárki akár számológép nélkül is. Szerintem nem a legmegfelelőbb a válaszod és viccesnek találtam, amikor végigfutottam a hsz.-eken.

    Na szóval ennyi, de remélem nem volt sértő a dolog!?

    GL!
    Ja ertem,hirtelen azt hittem,hogy olyan lehetetlennek latod,vagy valami ilyesmi.Azt meg hogy matematikailag levezettem az meg azert volt mert mindenki mas mennyiseget jatszik,mas oraszammal.De akkor elnezes,csak nem jott at az ironia

  4. #44
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Kozben modositom amit irtam,a nitseg sem ellenszer ellenuk.Amit az elmult 2 napban nyertem,azt sikerult fel ora alatt vissza adnom nekik.Es olyan showdownokat lattam ma amitol durvan kerekedett a szemem.
    Megvolt az elso nice familypokeres elmenyem is,az egyik asztalnal a 4betemre,5db callt kaptam,nagyon beteg
    Szoval keresem az ellen szert,de egyenlore meg nem talalom.Vagy lehet az en gyogyszerem gurult csak el,es azt nem talalom

  5. #45
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Na,meg oldottam a pt hand konvertalas reszt.Annyit kuzdottem vele,minden online hand konvertalo vissza dobta.Amig meg untam es inkabb megvettem az omaha managert.
    Viszont le kellett szednem telepites elott a PT3mat,mert nem szeretik egymast, igy valoszinu elvesztek a handek.
    Igaz kb 4K handrol beszelunk, amit az elmult 2 napban jatszottam,csak hat voltak benne olyan handek ,amiket szivesen postoltam volna ide,elemzes celjabol.
    Az mondjuk erdekes hogy a mult havi party pokeres handjeim meg meg vannak Azt a OM automatikusan megtalata.
    Nem tudja esetleg valaki hogy a pt3 alap bealitason hova menti el a sajat handjeit?Hatha uninstalnal meg maradtak,nem lenne rossz ha meg lennenek.

    Hmm felmentem PP-re megnezni valamit,es most latom hogy valami pormocioban kaptam 210$-t.Egeszjo nap,ez vissza hozta a mai napi bukomat
    Utoljára módosítva: Gsaghy által: 2012. 04. 01. 18:29

  6. #46
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    nem a PT menti a handeket, hanem a pokerkliens. A microgaming terem mappájában ban egy handhistory.dat (nem biztos, hogy handhistory névre hallgat) fájl, ami tárolja, ha a terem mappájából állítod be a konvertálást, akkor valszeg meglesznek a korábbi handek is.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  7. #47
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem a PT menti a handeket, hanem a pokerkliens. A microgaming terem mappájában ban egy handhistory.dat (nem biztos, hogy handhistory névre hallgat) fájl, ami tárolja, ha a terem mappájából állítod be a konvertálást, akkor valszeg meglesznek a korábbi handek is.
    Igen,de miutan a a program ki olvassa a kliens altal mentett handet,utana pl a pt kiuriti a kliens altal mentett helyrol es menti a sajat maga altal letre hozott adatbazisba vagy hova.

  8. #48
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    a hm egy hmarchive mappába teszi, meg kellene nézni, hogy a PT hová pakolta. Ezt mind neked kell beállítani vagy nem árt megnézni, hoyg mi az alapbeállítás.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  9. #49
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a hm egy hmarchive mappába teszi, meg kellene nézni, hogy a PT hová pakolta. Ezt mind neked kell beállítani vagy nem árt megnézni, hoyg mi az alapbeállítás.
    igen igen pont arra voltam kivancsi,hogy a pt alabol hova menti az archive mappat.hatha valaki tudja,en telepitensnel nem allitottam be semmit,szoval az alap beallitas elt nala.vagyis ott kell lennie

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja esetleg valaki hogy a pt3 alap bealitason hova menti el a sajat handjeit?Hatha uninstalnal meg maradtak,nem lenne rossz ha meg lennenek.
    Én sem állítottam be, alapból menti ide:

    C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed
    The other sharks play Valhalla kills.

Oldal: 5 / 24 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •