Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Webmoney

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás Webmoney

    Sziasztok!

    Elkezdtem gondolkodni webmoney számla nyitásán, miután a barátom netelleres számláját minden ok nélkül lezárták, de ez más téma, szóval a lényeg, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel az e-wallettel kapcsolatban. Bevallom az oldal nem túl bíztató, de, ha van aki sikerrel és bizalommal használja, akkor kérem ossza meg itt a tapasztalatait, persze az is akinek rossz tapasztalatai vannak. Amúgy mb-t preferálom leginkább, csak ott emelik a fee-ket, meg sajnos EUR-ban van a számlám és nagyon nagy spread-del váltja a lóvét.

  2. #2
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Idézet Mokuska123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Elkezdtem gondolkodni webmoney számla nyitásán, miután a barátom netelleres számláját minden ok nélkül lezárták, de ez más téma, szóval a lényeg, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel az e-wallettel kapcsolatban. Bevallom az oldal nem túl bíztató, de, ha van aki sikerrel és bizalommal használja, akkor kérem ossza meg itt a tapasztalatait, persze az is akinek rossz tapasztalatai vannak. Amúgy mb-t preferálom leginkább, csak ott emelik a fee-ket, meg sajnos EUR-ban van a számlám és nagyon nagy spread-del váltja a lóvét.
    Én is nézegettem, sőt regisztráltam is, de még nem használtam. Nekem a problémám azzal van, hogy hogyan jut a pénz a zsebembe, nincs lehetőség kártyát rendelni tőlük, csak banki utalás működik ha jól emlékszem.
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •