Oldal: 202 / 281 ElsőElső ... 102152192200201202203204212252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.011 - 2.020 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2011
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Ja, értem.

    Money In --> VISA Electron ---> És amikor mindent beírtál, nem fogadja el.

    Akkor sajnos passz...


    És ha nincs pénz a számládon, nem engedi aktiválni a Net+ kártyádat? Ezt nem is tudtam.

  2. #2012
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    na mostmár takarodjon a neteller ahová gondolom..
    ennyit a faq-ban is elő irt 10naprol
    Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl
    arra kivancsi lennék mi a magyarázat,hogy az egyik már declined kb 5napja,de u.a. a tranzakcio közvetlen utánna meg még pending,a rá elkövetett 5percre valo bankautomatas pénz kivetelröl nem is beszélve.
    azért ez érdekes,nem?

  3. #2013
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    visszahivast kértem tölük!
    kézségesek voltak,rögtön a tolmács üdvözölt a vonal végén.
    a lényeg,hogy nagyon sajnaljak,valami hiba miatt nem került még a pénz visszautalasra...
    de azt mondta 20perc és visszakerül.
    kelett a telefon!
    (mert valoban 10 munkanap a hivatalos idő)

  4. #2014
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Ha most nyitok számlát, és még nem validálom a lakcímemet, akkor fogadhatok egy másik Neteller számláról 500$-t? Nincs korlátozva az ilyen express számláknál a pénzküldés összege egymás között?

  5. #2015
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet EdenCalmDrawl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha most nyitok számlát, és még nem validálom a lakcímemet, akkor fogadhatok egy másik Neteller számláról 500$-t? Nincs korlátozva az ilyen express számláknál a pénzküldés összege egymás között?
    Ameddig "express" vagy, addig csak egyetlenegyszer és akkor is csak max 100$-t tudsz fogadni/küldeni.

  6. #2016
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Mintha lett volna már róla szó, hogy az OTP-s ATM-ben lehet választani pénz felvételnél, hogy a MASTERCARD váltsa a saját árfolyamán, vagy az OTP. Ma reggel a MASTERCARD 220,82-ön váltotta a $-t. Kérdés hogy mennyire érte meg.
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

  7. #2017
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 06.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás Neteller segítség

    Nekem segítségre lenne szükségem neteller számlával kapcsolatban. Mégpedig személyes segítségre Budapest és Székesfehérvár között bárhol.
    Egyszerűen nem bírok vele. Februárban nyitottam és nem tudok rá befizetni, ill. Erste bankban személyesen befizettem de nem érkezett meg. Küldtem e-mailt amire válaszoltak, de nem tudom kihámozni, hogy mi a gond. Google fordítóba másolom be a szöveget, de nem jövök rá hogy mit kérnek.
    e-mail címem.: molnarjoc@freemail.hu
    Köszönöm előre is mindenkinek!

  8. #2018
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Ha a pókerteremből kiutalok Netellerre, akkor mennyit húznak le? Jelenleg HUF számlám van, amit hamarosan átváltok USD-re.(itt a fórumon ezt javasolták) Kiutalásnál számít? Mert HUF számlánál gondolom a Neteller, USD-nél gondolom a bankom váltja forintra? Melyikkel járok jobban? Ha most kb. 226 az átváltás, akkor mire a bankszámlámra kerül a pénz, mennyi marad belőle mondjuk 400 USD-nél? Előre is köszönöm a válaszotokat!

  9. #2019
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ha a pókerteremből kiutalok Netellerre, akkor mennyit húznak le? Jelenleg HUF számlám van, amit hamarosan átváltok USD-re.(itt a fórumon ezt javasolták) Kiutalásnál számít? Mert HUF számlánál gondolom a Neteller, USD-nél gondolom a bankom váltja forintra? Melyikkel járok jobban? Ha most kb. 226 az átváltás, akkor mire a bankszámlámra kerül a pénz, mennyi marad belőle mondjuk 400 USD-nél? Előre is köszönöm a válaszotokat!
    teremből netellerre semmit, ha mindkettő USD. Ahhoz, hogy forintba megkapd ott lesz majd levonás valamilyen formában, pl neteller mastercardal 3%konverzó + pár dollár ATM használat

  10. #2020
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    teremből netellerre semmit, ha mindkettő USD. Ahhoz, hogy forintba megkapd ott lesz majd levonás valamilyen formában, pl neteller mastercardal 3%konverzó + pár dollár ATM használat
    Ez a neteller mastercard = a NET+ kártyával? akkor ha szeretnék kiutalni jobban járok ha igénylek 1 ilyen kártyát? Megnéztem a díjakat és 7.5 eurót írt mindegyikre, kivéve a Net+, mert ott 4 eurót láttam, de gondolom azért van euró, mert HUF számlám van és ha USD-re váltok, akkor minden USD-ben lesz. Akkor ha jól számolok a (400$-kivételi díj)*($ vételi árfolyam-3%)
    Utoljára módosítva: Campus által: 2012. 04. 09. 11:22

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •