Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (94) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Sportfogadás CHALLENGE! avagy hogyan legyünk sportfogadó prók pls help!

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    másfél év alatt rájöttem én is most már én se akarok mást, csakhogy legalább egálba visszahozzam magam ebben és utána valószínüleg leállnék. De amúgy erre is cáfolat mert azért jopár ember itt mo-on is kizárólag ebböl él és havi szinten is eurotizezreket keresnek stabilan. darklol pl.. szoval biztos van ennek is valami nyitja, nagyon sokban nem különbözhet a pokitol..
    A titok az lehet, hogy be kell kerülni abba a körbe akik a mérközések bundázásába benne vannak.

  2. #12
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Tomesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Behúztál vmi nagyobb versenyt vagy mi? Mert ha CG-ben nyerted akkor nem értem az egészet!
    6 max sng-ztem elég stabilan nyertem mellette alkalomadtán mtt. Egyszer beütött egy nagy nyeremény és hát.. utána kezdödtek a bajok. De mondom nem a poker itt a lényeg hanem hogy hosszabbtávon van e ráció ebben az egész játékban és hogyan lehet profitábilisan üzni

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Sztem kamu ez a topic de mindegy

    tippmixen fogadni, ahol 1,12 vagy mennyi a reciprok összeg és úgy akar vki profi lenni eléggé megmosolyogtató

    ja igen a terv esélytelen természetesen

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha egy év alatt összejött 40k euro, akkor inkább pókerrel foglalkoznék a helyedben. Nem hiszem, hogy elfelejtettél volna játszani.

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem kamu ez a topic de mindegy


    tippmixen fogadni, ahol 1,12 vagy mennyi a reciprok összeg és úgy akar vki profi lenni eléggé megmosolyogtató

    ja igen a terv esélytelen természetesen
    Tippmixen is fogadtam me természetesen online termekben is, a nagyobb pénzt nyilván ott ment el. annak meg én örülnék a legjobban ha kamu lenne a topik

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha egy év alatt összejött 40k euro, akkor inkább pókerrel foglalkoznék a helyedben. Nem hiszem, hogy elfelejtettél volna játszani.
    Rollom nincs már meg normális 6 max sngkre söt konkrétan semmilyen tétre. Nagyon alacsony téten meg nincs kedvem pötyögni meg mint emlitettem az utobbi idöben már a poki se adta ugy mint régen

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    sztem a sportfogadás nagy hülyeség márbocs... az h félév alatt 10milla, őrült szerencse nélkül annak az esélye elég erősen konvergál a 0-hoz persze hallottam olyat aki 20.000ből 1hét alatt nyert 1millát, de állítása szerint piszoknagy szerencséje volt és semmilyen bankrollt nemhasznált az a másik része h én így sem hittem el.. De lehet túl szkeptikus vok, mert a te 40.000euródat is mosolyogva olvastam
    Sztem ha 40.000eurót nyersz pókeren, akk játssz pókert, az rajtad is múlik... Fogadás meg azon múlik, h jön e az isteni sugallat
    Mindenesetre ha belevágsz akk GL, kívánom, h sikerüljön

  8. #18
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a nem mindegy! Igy már nem csodálom annyira hogy sosem nyertem..
    megveszed a tippeket és nyersz
    =kamu topic +1=

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    másfél év alatt rájöttem én is most már én se akarok mást, csakhogy legalább egálba visszahozzam magam ebben és utána valószínüleg leállnék.
    inkább keress fel egy klinikát, akik szerencsejáték-függőkkel foglalkoznak, és fektesd abba a 100K-t..
    ProAdel89 likes this.

  10. #20
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Alapbeállítás

    fake

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •