Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (94) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Sportfogadás CHALLENGE! avagy hogyan legyünk sportfogadó prók pls help!

  1. #21
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rollom nincs már meg normális 6 max sngkre söt konkrétan semmilyen tétre. Nagyon alacsony téten meg nincs kedvem pötyögni meg mint emlitettem az utobbi idöben már a poki se adta ugy mint régen
    Akkor csinálj új rollt! Semmi értelme annak amit írsz. Ha nyertél 40k-t pókeren majd buktál ugyan ennyit sportfogadáson, nem kell nagy észkombájnnak lenni ahhoz, hogy az ember belássa, melyiket érdemes csinálni.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor csinálj új rollt! Semmi értelme annak amit írsz. Ha nyertél 40k-t pókeren majd buktál ugyan ennyit sportfogadáson, nem kell nagy észkombájnnak lenni ahhoz, hogy az ember belássa, melyiket érdemes csinálni.
    Sportfogadásra van roll? 100k tök jó lenne póker rollnak is... Nem is értem minek erőltetni azt ami nem megy??

    Fél év alatt meg akarod 100X-ni a rollod GL!

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Menj ki a REAC pályára, ott biztos tudnak segíteni...

  4. #24
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Tomesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sportfogadásra van roll? 100k tök jó lenne póker rollnak is... Nem is értem minek erőltetni azt ami nem megy??

    Fél év alatt meg akarod 100X-ni a rollod GL!
    +1 100k-s roll ahoz h elkezdj pokizni sztem tökéletes.a sportfogadásnak hidd el semmi értelme nincs.ha meg tényleg összenyertél 40k-t pókeren nem is értem mi a kérdés.főleg úgy hogy te is írod h az elment sportfogadásra meg rulettra.akkor nem értem mért nem veszed észre h ez nem megy és mértnem pókerezel?lehet sokaktól úgy veszed lehurrgonak meg bunkók de egyáltalán nem így van csak láthatnád reálisan a dolgokat.de ha belevégsza sportfogadásba én úgy csinálnám h biztosabbakra tennék nagyobb összeget és így felvinném lassan.én szurkolok hogy sikerüljön de gondold át amit itt sokan írnak.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Am ha ez a topic nem a pókerről szól, akkor miért egy pókeres oldalra írtad?

  6. #26
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Am ha ez a topic nem a pókerről szól, akkor miért egy pókeres oldalra írtad?
    Póker Fórum - Online Póker Stratégia - Póker Bónusz és Rakeback > Offtopic > Minden más > Sportfogadás

  7. #27
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    100k - ból 26 hét/fél év alatt szvsz. max. a roll 10 - szerezése a realitás, azaz 1milla, több semmiképpen, ehhez is nagyon nagy körültekintés és óvatos biztonsági tippelés szükséges, bevédésekkel.Na meg mák, hogy ne menjenek el a tuti meccsek.Így a bajnokságok vége felé a papírforma eredmények eltűnnek, én pld.nem kezdenék el most tutira és kis oddsra fogadni, mert ilyenkor bizony a "csodálatos" és "hihetetlen" feltámadások, kiesés előli menekülések idejét élik át nem csak az olaszoknál...Pld.: Valencia - Zaragoza 1:2, 9 emberrel is a tuti kieső a vendégcsapat nyert a 3. ellen, Milan - Fiorentina 1:2, a bajnok(jelölt) a senkikkel, Olimpiakos - Kerkira 0:1 stb, stb ...
    Ám GL!
    A fish aki fejlődni akar

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Póker Fórum - Online Póker Stratégia - Póker Bónusz és Rakeback > Offtopic > Minden más > Sportfogadás
    Rendben, nemszóltam.. de attól még, ha sportfogadáshoz szeretnék tanácsot kérni, nem egy pókeres oldalon várnám a megváltást...

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    majd szóljatok, ha megvan a tuti!
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  10. #30
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Ne válaszoljatok már neki, kamu az egész.

    Ha valaki tényleg képes nyerni 40k EUR-t pókeren, az nem lehet akkora láma, hogy elk.rja az egészet fogadáson. Vagy ha netalántán mégis, akkor a ruletten bukna meg az egész dolog...
    Aki pókerezik, az tisztában van az EV-vel mint fogalommal, és nem tesz fel tétet 2.00-es szorzóra (piros - fekete) úgy, hogy 48.50% esélye van nyerni...

    És a másik, amiről már szó esett. Igaz, hogy az off-topicba tette a témát, de ha komolyan szeretne mérvadó tanácsokat kapni, azt nem egy póker-orientált fórumon tenné meg... (hacsak nem akkora észlény...)

    De még mindig az a lényeg, hogy NAGYON kevés ember tud 40k EUR-t összeszedni pókeren, és azok tényleg nem olyan barmok, hogy rulettezzenek meg sportfogadjanak, úgy, hogy nem értenek hozzá.

    Csak hogy a sok sportfogadózsenit felvilágosítsam (akik írták, hogy fogadással lehetetlenség nyerni), az, hogy valaki nem tud nyerni fogadással, nem jelenti azt, hogy nem is lehet... Nem olyan nehéz +EV-s döntéseket hozni a fogadásban, csak megfelelő körültekintés + egy kis tapasztalat kell hozzá.
    Az való igaz, hogy tippmixen NEM LEHET nyerni (hosszú távon)! Olyan nevetséges szorzókat kínálnak, a hülye kötelező kötésszámról nem is beszélve, hogy az már nevetséges...

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •