Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mese

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 04. 09

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 04. 09

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:5 fő
    Pozició:SB
    Kis vak:$1
    Nagy vak:$2
    Online pókerezel egy ötfős asztalon, amikor az előtted ülő játékosok dobása után $6-ig emelsz a kisvakból. Hívásodat a nagyvakban ülő számodra ismeretlen (1 körrel ezelőtt ült be) játékos megadja. A flop A67 $10-ig emelsz, amit ellenfeled megad. A turn 2 Ezúttal $26-ig emelsz, amit a nagyvak megad. A river 2 A potban most összesen $84 van, mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Bet/fold mondjuk 50-55,nem opció?

  3. #3
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    csak nekem tűnik túl nagynak a 70$? Vagy nl200-on ilyen lazán callolnak majd egy A8-al is??
    MrCharger426 likes this.

  4. #4
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Ismeretlen játékos ellen én is 56-57 körül betelnék
    Ha tudnám róla hogy minimalisan thinking playa és tudja hogy én itt tudom(/tudhatom) hogy a mi 3barell rangeünk erősebb mint az ő calldown range-e (aminek nagy %-a std 3bet/stackoff pre bvb[AJ+]), akkor tetszik a nagyobb size, mert beleviszi magát egy levelingcallba

  5. #5
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismeretlen játékos ellen én is 56-57 körül betelnék
    Ha tudnám róla hogy minimalisan thinking playa és tudja hogy én itt tudom(/tudhatom) hogy a mi 3barell rangeünk erősebb mint az ő calldown range-e (aminek nagy %-a std 3bet/stackoff pre bvb[AJ+]), akkor tetszik a nagyobb size, mert beleviszi magát egy levelingcallba
    +++1
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  6. #6
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Ismeretlen ellen a közepes betsize mellett vagyok, regularok ellen nem olyan rossz itt egy overbet sztem.

  7. #7
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet weeee7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismeretlen ellen a közepes betsize mellett vagyok, regularok ellen nem olyan rossz itt egy overbet sztem.
    relative sokat overbetelő imidzsel nekem is tetszik

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Megoldás ezt írja:
    " nem kizárt, hogy egy ásszal megadja a nagyobb hívásodat is. "

    Vélhetően így van, viszont szerintem a kisebb hívást többször adja meg gyengébb ásszal, az egyéb gyengébb lapokról (pl: kézbe pár) nem is beszélve. Az ellen ismeretlen, így simán lehet egy passzív calling station is akár, aki egy kisebb tétet inkább megad riveren.

    Ezen kívül ha verve vagyunk, kicsit kevesebbet bukunk, illetve visszaemelésre könnyebben dobhatunk (ha ellennél pl. set van).

    Ismeretlen ellen elég sok a feltételezés, de összességében a kisebb téttel talán többet nyerhetünk hosszútávon, így én a kisebb tétet többször alkalmaznám, mint a nagyobbat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •