Oldal: 774 / 1746 ElsőElső ... 2746747247647727737747757767848248741274 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.731 - 7.740 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #7731
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Köszi a segítséget, akkor ezek szerint a kiutalandó összeg egy részét mindenképpen moneybookersre pakolja (az arról érkezett korábbi befizetés erejéig, ha még onnan eddig csak befizetés történt), attól függetlenül hogy bank transfert választok.

    Ez fontos volt, kösz mégegyszer.

  2. #7732
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 01. 19.
    Hely
    hold me back
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Otp folyószámlára utalás esetén eurot forintban fizetik ki ?Illetve milyen költségekre lehet még számítani ? Esetleg érdemes csinálni egy deviza számlát?

  3. #7733
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet ViktorS8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Otp folyószámlára utalás esetén eurot forintban fizetik ki ?Illetve milyen költségekre lehet még számítani ? Esetleg érdemes csinálni egy deviza számlát?
    Ha jól tudom, akkor a PS a $-os cashoutnál előbb átváltja eurora, aztán az OTP átváltja Forintra (jó nagy szívás a kétszeri átváltás miatt). Szerintem érdemesebb akkor már csinálni egy MB/Neteller számlát dollárosat, és úgy kezelni a BR-t (CO, meg depositnál)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #7734
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 01. 19.
    Hely
    hold me back
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom, akkor a PS a $-os cashoutnál előbb átváltja eurora, aztán az OTP átváltja Forintra (jó nagy szívás a kétszeri átváltás miatt). Szerintem érdemesebb akkor már csinálni egy MB/Neteller számlát dollárosat, és úgy kezelni a BR-t (CO, meg depositnál)
    De MB/Neteller is von le kiutalásnál összeget ha jól tudom. És most kpra lenne szükségem..De nem tudom,hogy csináljam,hogy jó legyen Amúgy igen dollárt átváltja a PS eurora és úgy küldik tovább..Holnap azért bemegyek a bankba rákérdezni a dolgokra.De ha esetleg valaki tudja a tutit akkor szívesen meghallgatnám.

  5. #7735
    Lelkes újonc Runci avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Hely
    Hajdúszoboszló
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Ha a kártyám tiltja a befizetést szerencsejátékos oldalakra, hogy tudnám megoldani, hogy beutaljak a számlámra pénzt?

  6. #7736
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Runci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a kártyám tiltja a befizetést szerencsejátékos oldalakra, hogy tudnám megoldani, hogy beutaljak a számlámra pénzt?
    csináltass másik kártyát. Vagy próbáld meg a netes pénztárcákat arra engedi e. Vagy kérd meg valamelyik cimbid....
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #7737
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet ViktorS8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Otp folyószámlára utalás esetén eurot forintban fizetik ki ?Illetve milyen költségekre lehet még számítani ? Esetleg érdemes csinálni egy deviza számlát?
    Mindenképpen forintban lesz a számládon ha HUF-os a számlád,nekem a rafi dolláros CO-nál középárfolyamon váltja át és teszi rá a számlámra.

  8. #7738
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 01. 19.
    Hely
    hold me back
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen forintban lesz a számládon ha HUF-os a számlád,nekem a rafi dolláros CO-nál középárfolyamon váltja át és teszi rá a számlámra.
    Köszi.Csináltattam idő közben deviza számlát így nem váltja át a bank.

  9. #7739
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Meghalt a gépem, hm minden eltűnt örökre..
    Ha leakarom kérni az összes itt játszott handemet, akkor kinek és mit kell írnom?
    Mennyi idő mire elküldik? Sok bxxkodással jár ez vagy instán áttolják?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  10. #7740
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meghalt a gépem, hm minden eltűnt örökre..
    Ha leakarom kérni az összes itt játszott handemet, akkor kinek és mit kell írnom?
    Mennyi idő mire elküldik? Sok bxxkodással jár ez vagy instán áttolják?
    Vinyót másik gépre rákötve sem lehet előhozni a cuccot?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •