Oldal: 509 / 522 ElsőElső ... 9409459499507508509510511519 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.081 - 5.090 (5220) összesen
  1. #5081
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    én még kirakom a 3betet a f/to 3bet agg% hány BBje van f/toFcbet

  2. #5082
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet 8rambo8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én még kirakom a 3betet a f/to 3bet agg% hány BBje van f/toFcbet
    És te milyen statokkal játszol?
    Úgy értem vakszintenként VPIP/PFR/Steal%
    (feltéve, ha van elég nagy mintád, elküldenéd PÜ-ben ? )

  3. #5083
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    ment PM

  4. #5084
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Kegyetlen volt ez a mai nap...Kb 3x lettem ITM úgy, hogy 200-300 chips-ről támadtam fel, de volt egy ami minden eddigin túltesz. A stackem nem több, mint 2(!!) volt, és onnan lettem ITM!
    Amúgy katasztrófális nap volt. A vége legalábbis. És csodálkoznak, ha őrjöngök. Ez megy 1 hónapja. Remélem, hogy elkap valami nagy upswing és EV fölött leszek 1000 dollárral.
    Utoljára módosítva: atisz által: 2012. 04. 12. 23:55

  5. #5085
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    én két hétig nemtudtam nyerni prémium lapokkal,47s ellen AA 4bet potban 2. vakszinten meg ilyen látnokok... aztá három nap alatt szórt 120BIt utóbbi időben átt is tértem 6 maxra. ha tudok stacket építeni nagy %ban tudok nyerni és nem is tart tovább. ingadozások sem nagyobbak.nekem nagy +az is hogy 1. lehetek,nem olyan monoton

  6. #5086
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    120 BI 3 nap alatt??? Az kemény. Már annak örülnék, ha nekem 2 hónap alatt jönne annyi.
    Szokott valaki vegyes limiten játszni? Én általában rákényszerülök, de nagyon nem szeretem. Mindig és azon aggódom, hogy csak a nagyobból ki ne essek...
    Na meg azért sem mert pl úgy jártam az elmúlt 2-3 napban, hogy 5 dolláron nagyon ment, 90+% ITM, 10 dolláron nagyon nem, 30-40% ITM, így kb break even vagyok. Nincs rá magyarázat, hogy miért. Teljesen ugyanaz a játék, sokszor az ellenfelek is ugyanazok, mégis a 10-es asztalokon mindig kiesek. És az a vicc, hogy pont a hét elején néztem, hogy 10-es asztalokon kétszerannyi ROI-m volt eddig.

  7. #5087
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    én sokszor vegyesen játszok dont,6max,18 man,HU külömböző limiteken. 3x4 elrendezésben, pl felső sor 6max, középső Don, lent 18as +Hu. aztán ha telnek az asztalok 18asokat és hu nem nyitok. ha don t játszok két limiten akkor is külön sorba rakom limitekre bontva. amikor a sor első asztalának vége akkor nyitom az új asztalt és így tovább ...így a vakszintek szerint is sorban vannak az asztalok.

  8. #5088
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Nagy fejtörést okoz, hogy mit csináljak most. Épp otthagyni készültem a Merge hálózatot, mert bebizonyosodott, hogy jó játékkal nem lehet nyerni. Ez viccesen hangzik, de íme a grafikon néhány nappal ezelőttről. Valamint rákerestem elég sok $5-10 reg-re, és a nyerők 1-2% ROI-val játszanak. Egy van aki rejtélyes módon 7%-al veri a mezőnyt, de ő 10 és 20 dolláron.


    A "probléma" az, hogy most meg bejött egy hot run 5 dolláron. Az elmúlt napok eredménye 72% ITM és 34% ROI. Viszont ugyanez nem történt meg a 10 dolláros limiten. Írtam korábban, hogy semmi különbség a két limit között, az ellenfelek fele ugyanaz, mégis ott mindössze 52% ITM -0.3% ROI és a szokásos EV alatt futás. Megpróbálok most csak 5 dollárosokat játszani, aztán meglátom mi lesz. Csak már kikészített ez az egyhelyben toporgás plusz cash gameben is eltilteltem párszáz dollárt, így még mínuszban is vagyok deposithoz képest. 2 hónap pihenő után friss lendülettel, ambícióval vágtam neki, aztán ez lett belőle.

  9. #5089
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    hány nap alatt volt meg a 450 drb? nem olyan vészes 500 game BE előfordul..
    de lehet teremváltás segít. én ha új teremben kezdek mindíg úgy állok neki mintha az lenne az első ez az első 1000sng ad egy + motivációt. GL

  10. #5090
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Hosszabb idő alatt, kb 20-25-öt játszom egy nap. Nem sok, de az is 2-3 óra, mert csak 8 asztalra van kapacitásom.
    Most ösztönöz ez a jó szerencse 5 dolláron. Délután még minden all int megnyertem, az esti sessionben már buktam vagy 4-et előnyből, de nem panaszkodhatom, így is 8 BI plusz lett a nap 38.9%-os ROI-val.

    A nap handje. Player 3 egy őrült, aki mindennel all in ment, és minden all int hívott, mákja is volt, és 4000 fölötti stackje volt már az elején. Felbosszantott, hogy hogy lehet ekkora idióta, gondoltam akkor megpróbálom megszívatni, kiesésre úgysem volt sok esélyem. És bejött
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •