Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Meg ugye az essence miatt szorozzuk be a százalékokat 0.7-tel.

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg ugye az essence miatt szorozzuk be a százalékokat 0.7-tel.
    Játékstílus, asztalválasztás, eredményesség alapján egyes játékosok a hátrányait míg mások az előnyeit élvezik az Essence rake elosztási rendszernek, de ennek a játékosok összességét nézve nincs kihatása a termelt rakere és a közölt százalékokra!

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A termelt rakere nincs hatása, csak arra, hogy mennyi alapján kapnak rakebacket az emberek

    Termeltem már párezer dollárt ongamen, szóval tapasztaltam a hatásokat, nem esett jól.

  5. #5
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg ugye az essence miatt szorozzuk be a százalékokat 0.7-tel.
    Kérlek Titeket ne rágalmazzátok az Essence-t!

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játékstílus, asztalválasztás, eredményesség alapján egyes játékosok a hátrányait míg mások az előnyeit élvezik az Essence rake elosztási rendszernek, de ennek a játékosok összességét nézve nincs kihatása a termelt rakere.
    Ebben ugyanis van valami.

    Újként regelve (tehát előzmény mentesen) egy ongames terembe 26k alatt 2.7 ptBB/100-al buktam. Ennek köszönhetően én igenis élvezőjévé váltam a dolognak, ugyanis a folyamatos stabil bukónak köszönhetően már MAJDNEM annyi az essence által mutatott rake termelésem, mint a valós.

    Ha ehhez még megtanulom, hogy hogyan kell asztalt választani??? (ezt amúgy hogyan pontozzák? <új asztal nyitása -1 pont, legfelsőhöz beülés +3, fish kiszállása utáni kiülés -7?>) és ráállok a 76/12-re, akkor akkor igenis el tudom képzelni, hogy megkaphatom a 100%-ot a rendszertől. Ezzel pedig be is fog bizonyosodni, hogy felesleges itt csalás elméleteket gyártani, szidni a rendszert, amit nem is ismerünk.

    Jó napot!
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    én sajnálatosan ténylegesen tapasztaltam a másik oldalt januárban, 4es (néha még a fölötti) szorzóval kaptam a pontokat, igaz ehhez 30 BI-t kellett elbuknom... aztán mikor elkezdett visszacsorogni a pénz, a szorzó is elkezdett lefelé vánszorogni...
    sztem az asztalválasztás úgy értendő, hogy minél több asztalon nyomod, annál kevesebb pontot kapsz. legalábbis ez illik bele a regek elleni esszensz-képbe..

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Kíváncsi leszek ezekre a százalékokra a hónap végén. Nem nagyon láttam mostanában, vastagon +EV-s Ongame race-t itt (még vékonyat sem). Engem az 1000$ körüli raketermelés érint, de mindig azt látom, hogy 3000 (833$ rake) pont alatt jó ha 10-15%-ot kapsz pusztán a race-ből. Sőt, nem egyszer van olyan, hogy a 3000 pontodra kapsz 25-50 dollárt. Ennyire kárpótolna a mezőny?!
    Szóval lesz itt alapos belehúzás a hó végére szerintem. Mondjuk az is lehet, hogy egyelőre az Akadémia nem bír el 4 Ongame-es race-t, szóval ha nem vonják vissza egyiket sem, akkor talán lesznek normálisabb visszatérítések, bár kétlem. Hó végén meglátjuk.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Essence = barmit csinal a reg a site ugy alakitja , hogy ne tudja elvinni a penzt ... ennyi
    aki mast mond az at akar verni...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •