Oldal: 214 / 336 ElsőElső ... 114164204212213214215216224264314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.131 - 2.140 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #2131
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Itt egy érdekes kép: Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl

    felül bogdann, alatta pedig 3db akadémiás fifty50 fórumozó itm% és finish position%-a. Bogdann játéka ugye nyerő, vagyis az ő mutatói után kell(ene) menni.
    Kiderül belőle hogy az elején már bevállal pár necces partit, de ha ezeket behúzza akkor egyértelműen az 1. helyre hajt.
    Vélemények?

  2. #2132
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    "Holdenper!
    Elnézve az eredményeidet, túl sokat agyalsz. Lehet jobban jársz, ha játszol helyette. Ráérsz gondolkodni, ha nem megy a szekér."

    +1

  3. #2133
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet partycsabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egy érdekes kép: Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl

    felül bogdann, alatta pedig 3db akadémiás fifty50 fórumozó itm% és finish position%-a. Bogdann játéka ugye nyerő, vagyis az ő mutatói után kell(ene) menni.
    Kiderül belőle hogy az elején már bevállal pár necces partit, de ha ezeket behúzza akkor egyértelműen az 1. helyre hajt.
    Vélemények?
    Tiszta sor, korán kell duplázni, aztán agresszorkodni. Csak nem olyan könnyű

    Most látom csak, a 60% ITM én vagyok
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2012. 04. 10. 15:51

  4. #2134
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Pedig pont az a gond, hogy a játékommal nem foglalkozom amúgy...azaz nem tudom, hogy gond-e, de a nagyok azért elemeznek 10-20 órát havonta
    NOIQ neve ismerős, de nem játszottam vele sokat (ha onnan ismerős).
    mr.doomguy-t mondjuk ismerem pl, ő elég szép nyerő, ha jól emlékszem mondjuk inkább 7$-on tolja

    Meglestem én is az idei ITM%+helyezéseimet. Kicsit magasabb az ITM%-om bogdannál (ha jól állítottam be prolabson), kicsit alacsonyabb az early, early-mid finishem, a mid-latem magasabb...a late meg a mid az ugyanannyi kb.
    Amúgy szerintem vannak jobb regek bogdannál. Jó a srác ofc, de néhány move értelmetlenül nagy varianciával jár (cserébe nehezebb kiismerni mondjuk).
    Nekem pl t0_be_TRUMP játéka jobban tetszik
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #2135
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper!
    Elnézve az eredményeidet, túl sokat agyalsz. Lehet jobban jársz, ha játszol helyette. Ráérsz gondolkodni, ha nem megy a szekér.
    Láttad már NOIQ játékát btw?

    4 hónap után végre volt egy durva hotrunom:

    De tartok tőle, hogy legkésőbb holnapig úgyis visszaveszi.
    És egy hand:
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    A grafod nagyon jó nem hiszem hogy ez UP lenne, simán az lett a vége ahogy betetted, nyert a jobb, ezen nincs mit visszavenni.

    Szerintem a KK tuti allin, ezen nincs is mit gondolkozni (főleg úgy hogy Shorty vagy 200 vaknál)
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

  6. #2136
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet partycsabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egy érdekes kép: Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl

    felül bogdann, alatta pedig 3db akadémiás fifty50 fórumozó itm% és finish position%-a. Bogdann játéka ugye nyerő, vagyis az ő mutatói után kell(ene) menni.
    Kiderül belőle hogy az elején már bevállal pár necces partit, de ha ezeket behúzza akkor egyértelműen az 1. helyre hajt.
    Vélemények?
    Nem hiszem hogy csak ezen a mutatók másolása nyerő stratégiát jelentene.

    De pár dolgot ki tudok belőle olvasni:
    - Ő már az elején hasonló range-el játszik mint a középső fázisban
    - ha egyszer belekezd akkor nem adja fel a kezét , még ha ki is esik vele az elején (Pl:magas lapjait nem dobja el alacsony floppon, donkra, megpróbálja erőből blöffből dobatni az ellent )
    - A végjátékban pedig ha covereli az utána jövőket, terrorizálja az asztalt 2. 3. legnagyobb stack-al is, nem húzza be féket közepes tuti beérős stack-al.
    ja és valószínû hogy ugyan olyan stratégiát használ Turbon mint normálon, így a játéka turbon feszesebb, normálon meg agresszívabb...
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

  7. #2137
    Lelkes újonc KisA avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    KK call. ezekkel a stackméretekkel ezt dobni felesleges. mondjuk a 88 flat egy kicsit érdekes, de látok durvábbakat 3,5-esen...
    Az igazi uriember az ,aki macskanak hivja a macskat azutan is, hogy megbotlott benne...

  8. #2138
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

  9. #2139
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    olyan kérdésem lenne h mit ajánlotok a 3,5-öt illetve a 7$-t mennyi BI-el érdemes elkezdeni?minimum?illetve az ajánlott?

  10. #2140
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet partycsabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csabi ez sem biztos , hogy hotrun, jól játszol és jönnek az eredmények az EV számláló meg nem bírja követni, mert olyan kib.szott jól nyomod


    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyan kérdésem lenne h mit ajánlotok a 3,5-öt illetve a 7$-t mennyi BI-el érdemes elkezdeni?minimum?illetve az ajánlott?
    Ha Turbo-t nyomsz min 80 BI, ha normált akkor 50 is elég lehet , de ha még most kezded és nem vagy képben akkor x2 hogy kitudja forrni magát a játékod.

    A sok beülő azért kell mert bármikor járhatsz így ( ez éppen ma eset meg):

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    És ilyen játékok nem is túl ritkák mert vannak jósok közöttünk
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •