Oldal: 27 / 36 ElsőElső ... 172526272829 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (355) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Purple Lounge

  1. #261
    Tag White avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 29.
    Hely
    Verőce
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet kpepe13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre valahára megkaptam én is, pontosan 2 hónap és 1 nap alatt.
    2 hónap elképesztő.
    Fura, mert, akkor kb. február elején kérhetted ki. Én március elején és végén is kaptam tőlük kifizetést 3-3nap alatt.

    Nem vagyok egy nagy gazdasági emberke, tudja valaki, mi miatt késhetnek a pénzek egy póker teremnél, azon kívül, hogy nincs nekik?
    Utoljára módosítva: White által: 2012. 04. 11. 08:06

  2. #262
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Amennyiben kifizetési problémátok van a teremmel, írjatok nekünk az info - kukac - pokerakademia - pont - com címre és mindent megteszünk annak érdekében, hogy minél gyorsabban a pénzetekhez juthassatok.

  3. #263
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Nálam megált a játék az összes asztalon, support meg nem tud semmit. Másnál?

  4. #264
    Tag White avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 29.
    Hely
    Verőce
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet wallsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam megált a játék az összes asztalon, support meg nem tud semmit. Másnál?
    Azóta eltelt fél óra, és még mindig áll a játék. Valami nincs itt rendben. Aggódom a pénzemért. :S

  5. #265
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet White eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta eltelt fél óra, és még mindig áll a játék. Valami nincs itt rendben. Aggódom a pénzemért. :S
    Nem tudom mi lehet, a support szerint "server down" de néztem tracker oldalt és az IGT (Entraction) megy. Én is aggódom a pénzemért. Külföldi fórumokon sokan panaszkodnak, hogy 3-4hét után sem kapják meg a kifizetéseket. Szerencsére az akadémia közbenjárásával nekem múltkor 2 hét alatt megjött de nem tudom, hogy ezek után merjek-e még itt maradni.

  6. #266
    Tag White avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 29.
    Hely
    Verőce
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet wallsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi lehet, a support szerint "server down" de néztem tracker oldalt és az IGT (Entraction) megy. Én is aggódom a pénzemért. Külföldi fórumokon sokan panaszkodnak, hogy 3-4hét után sem kapják meg a kifizetéseket. Szerencsére az akadémia közbenjárásával nekem múltkor 2 hét alatt megjött de nem tudom, hogy ezek után merjek-e még itt maradni.
    Én már eldöntöttem, hogy lelépek. Csak jöjjön meg a pénz.
    (Érdemes indítanom még egy kiutalást, amíg a másik meg nem jön?)
    Utána kiutalom a többit is. Már ha ki tudom. Vasárnapig akartam várni, mert akkor ér véget a 25k-s race.
    Olvastam én is 2+2-t. Vannak jó páran akiknek kisebb-nagyobb vagyonnal lógnak hónapok óta.
    Írtam tegnap akadémiának, de válasz arra sem jött.

    Most beszéltem Live Chat-en SupportSylvie-vel. Csak annyit tudott mondani, hogy dolgoznak a problémán az Entraciton-nél.
    Meg sem ijednék, de ez+a pénz csúszások, már egyértelmű, hogy valami gáz van.

  7. #267
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    A noiq(entraction) se megy, megállt 6 körül és azóta server down

  8. #268
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 12.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Szerintem ne inditss még egy kiutalást,mer akkor rájönnek hogy te távozni akarsz a teremböl,és akkor még az elsö se fog megjönni.

  9. #269
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet White eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én már eldöntöttem, hogy lelépek. Csak jöjjön meg a pénz.
    (Érdemes indítanom még egy kiutalást, amíg a másik meg nem jön?)
    Utána kiutalom a többit is. Már ha ki tudom. Vasárnapig akartam várni, mert akkor ér véget a 25k-s race.
    Olvastam én is 2+2-t. Vannak jó páran akiknek kisebb-nagyobb vagyonnal lógnak hónapok óta.
    Írtam tegnap akadémiának, de válasz arra sem jött.

    Most beszéltem Live Chat-en SupportSylvie-vel. Csak annyit tudott mondani, hogy dolgoznak a problémán az Entraciton-nél.
    Meg sem ijednék, de ez+a pénz csúszások, már egyértelmű, hogy valami gáz van.
    Nekem is két nap volt mire válaszolt az akadémia de az általuk megírt időpont elött fél órával a számlámon volt a pénz.
    Egyébként elképzelhető, hogy nincs gáz csak tényleg alaposak és csak akkor fizetnek amikor egy játékost jól leellenőriztek. Gondolom a hálózatváltás miatt nagyon sokan leléptek ami miatt van ez a késés. De január óta nem oldották meg? Ez valóban kicsit gyanús. És valjuk be elég agresszív promiciókat nyomatnak szóval lehet, hogy futnak ki a pézből.
    Több nl20-as playa top20-ban van a központi rake versenyen szóval nem lehetnek olyan sokan a teremben akik termelik nekik a raket. Én is erősen elgondolkodok a váltáson.
    Olyan 21-es csapdája ez a helyzet. Akkor tudok menni ha kiutalják a pénzem de ha ez sikerül az meg azt jelzi, hogy mégis menek a dolgok csak lassan.
    Az akadémi is azt tanácsolta, hogy 25BI-nél többet nem ajánlanak, hogy tartsak a teremben. Most nem tudom, hogy ezt hogy értelmezzem. Megy a szekér míg le nem áll?

  10. #270
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    Megy a szoftver 581 online

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •