Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (43) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 04. 13

  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azért az history-függő is, hogy egy reg mennyire lightan stackelődik egy másik reg ellen.
    Reálisan AJ, QJ, J8 ver minket (de J8-at fogjuk ezerrel). Ha nem adja flush, akkor tuti nincs értelme a raisenek, de ha csak az adja, vagy jobb, akkor sem éri meg még. Ha herocallol néha Jx, sor, flush, akkor +EV a raise.

    Amúgy a pre statok nem jelentenek túl sokat a postflop játékra nézve, szimplán azt mutatják, hogy a pre handselectionnel tisztában van, de attól még lehet post full bluffy, lightan stackelődő, vagy valami más
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Na most van az, hogy felfogtam.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Nem szoktam cashezni, de ez a call nekem kicsit furcsa.
    Mi ver? AA, QQ, JJ, AJ, QJ, J8, KTs.
    AA, QQ gondolom nem fog 2.-ként callozni oop. KTs flopon oop nem biztos, hogy callozni fog.
    J8, JJ is benne van a range-ében, de elég valószínűtlenek. Szóval kb a AJ, QJ, J8 ami lehet nála és ver minket.
    Ezen a riveren csinálhatja ez Jx, T9, esetleg néhány Ax. Mivel az össz infó az ellenfelünk preflop statja, de sem a handszám, sem hogy az ellenfél reg, vagy mi milyen statokkal játszottunk, esetleg valami előzmény... Semmi sem szerepel a leírásban, így talán nem annyira egyértelmű, hogy jobb a call, és nem nagyon fog gyengébbel callozni...
    Bár az tény, hogy nagyon szar a board, szóval nagy +EV biztos nem lesz a raise
    MrCharger426 likes this.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Végre eltaláltam egy CG feladványt. Jól jönne a tudás, tekintve hogy mostanában járok élőzni is.

  5. #15
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    reálisan milyen (backdoor) flösst raktok a kezébe, amivel pre, és floppon is adja? (3way, oop)
    mert szerintem a flössöket kb kizárhatjuk a range-éből. (ráadásul, ha véletlenül van is nála valami 8s9s, 8sTs szerű lap amivel valahogy elkeveredett riverig, akkor sem fog velük mindig megadni egy emelést.
    )
    4.5-ös AF-el sztem nem fog 2 utcát callozgatni sima J-vel (bár ez alapján az egy infó alapján ezt így nyilván nem lehet kijelenteni), uh az is ritkán lesz nála, ráadásul ha el is jut riverig, ott sem mindig fog vele megadni egy raise allint.

    Marad a 9T amit verünk, és néha megad, néha dobja.

    az erősebb fullok ellen meg vesztünk. (AJ, J8, JQ)
    nagyon ritkán lehet, hogy AA, JJ, QQ is van nála, de ha ezeket kihagyjuk, szerintem még akkor is jobb a call mint a raise
    Utoljára módosítva: radír által: 2012. 04. 13. 13:54
    "Even a bad reason is better than no reason."

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flöss alig lehet nála (78s, 89s). Ha itt betoljuk hihetetlen nagy erőt rappelünk. Hívhat itt AQval, Jxel is (bár az is ritka lesz) de nem fog ezekkel stackelődni. sorral talán már turn raiselne, hiszen ott minden szett ellen jól kerül be, 2 pár ellen is sokszor. Nem hiszem, hogy lenne sok value a raisben, ellenben stackelődhetünk a jobb ellen. csak call nálam.

  7. #17
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért csak call, mert rosszabbal nem callol, tehát abban nincs value, viszont egy csomó lappal elver minket, ahol többet bukunk mint amennyit valóban muszáj!

    egyébként úgyis AJ van nála, úgyhogy fold:P
    Nincs olyan lap, amivel 1 jó játékos /flop megadna és a flopon is tartana.
    Flopon vagy dob vagy betel,a többi csak Mese.

    Vajon mi a value,ha fulla nem rire? Call és megnéztük a flösét?

  8. #18
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    milyen flöss kistaska?
    "Even a bad reason is better than no reason."

  9. #19
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vajon mi a value,ha fulla nem rire? Call és megnéztük a flösét?
    nincs olyan reg a világon, aki bet/callAI-t játszik ilyen boardon egy KJ-val vagy 9T,KT-el!!! ezért nincs value a raiseben! úgyhogy ha raiselünk 2 dolog lehetséges. az egyik, hogy dob, juhúúú nem látta mink volt a másik esetben rommá veri a fullunkat, igen kistaska van kint pár jobb lap mint a miénk és mivel ez a kettő nagyjából kiegyenlíti egymást, és szinte sosem fog rosszabbal raise-t megadni ezért jó a call!

  10. #20
    Újonc bloodwolff avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4.5-ös AF-el sztem nem fog 2 utcát callozgatni sima J-vel (bár ez alapján az egy infó alapján ezt így nyilván nem lehet kijelenteni), uh az is ritkán lesz nála, ráadásul ha el is jut riverig, ott sem mindig fog vele megadni egy raise allint
    A 4.5 nem 3bet stat?
    Amúgy easy call szvsz, a raise-ben ismeretlen TAG ellen, note nélkül nincs value.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •