Oldal: 769 / 975 ElsőElső ... 269669719759767768769770771779819869 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.681 - 7.690 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7681
    Tag Mediolanum avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    fehervar
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Wwolfy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszi mindenkinek a valaszokat. En irtam rosszul a kerdest, arrol lett volna szo, hogy mibol lehet rajonni, hogy valaki osszevissza allinezik vagy van benne valami rendszer.

    Jaja, en is tudom, hiaba olvasok sokat, nezek sok videot, a gyakorlat az gyakorlat.
    Az király ha sokat olvasol és videozol,csak ne görcsölj rá ennyire.
    Hajrá.

  2. #7682
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    E
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás Supertilt...

    Rettento aggressiv jatekos, mindenhol ahol csak tudott betelt, emelt, visszaemelt. A 17. handben mar 2:1 arany volt a reszere. Akkor egy 4567 boardon J8-cal forditottam es kis elonybe kerultem (6x volt nala, megadott vele egy 3szoros raiset a reszemrol a riveren).

    Rogton a kovetkezo leosztasban a kovetkezot produkalta:
    weaktight | Hand | AKo - No Limit Holdem Tournament

    Megneztem sharkscopen, 1000 jatek alatt -1000$.

    Wwolfy.

  3. #7683
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Wwolfy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rettento aggressiv jatekos, mindenhol ahol csak tudott betelt, emelt, visszaemelt. A 17. handben mar 2:1 arany volt a reszere. Akkor egy 4567 boardon J8-cal forditottam es kis elonybe kerultem (6x volt nala, megadott vele egy 3szoros raiset a reszemrol a riveren).

    Rogton a kovetkezo leosztasban a kovetkezot produkalta:
    weaktight | Hand | AKo - No Limit Holdem Tournament

    Megneztem sharkscopen, 1000 jatek alatt -1000$.

    Wwolfy.
    vissza kell tolni, nincs más játékod.

    Tegnap 100 dolcsin 5x raise callolt ellenfelem fekete péterrel és zöld alsóval... mondjuk ő be is húzta
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #7684
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    14. hand. Ellen station 100%-os vpip-pel. Jó a call vagy dobás?

    weaktight | Hand | 8Ao - $20/$40 No Limit Holdem

    Ellen nyerő reg. Feszes statokkal. 49/30-at játszik BB. 4%-os donk nagy mintán.

    Jó a raise turnön vagy a floppon kellett volna, hogy turnön bemasszírozzuk a stackünk gyenge TP-vel? River call vagy fold?

    weaktight | Hand | 6Jo - $20/$40 No Limit Holdem

    Ellen ugyanaz a nyerő reg.

    Read: TP-jeit ch/c-ozza. 7%-ban ch/r-el

    Hogy játszanátok?

    weaktight | Hand
    Utoljára módosítva: Goofy15 által: 2012. 04. 15. 21:26

  5. #7685
    Fanatikus tag Faky avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Valószínűleg már 1000x elhangzott itt, de nagyon hosszú a topic és még nem tudtam végigolvasni, ezért elnézést.

    Normál sebességű HU-ot játszom jelenleg PS-en, preflop 2bb-t emelek szinte mindig. Néha előfordul, hogy közepesen erős, nem teljesen fogalmatlan játékossal találkozom, aki egészen a 3. vakszintig 3bb-t emel pre, amíg a stacksize engedi.

    Érdemes-e nekem is hozzá alkalmazkodva 3bb-vel nyitni?

    Jobb játékos ugyanúgy dob pozin kívül 2bb emelésre ha kell, viszont ha én megadom a 3bb emelését, akkor nagyobb potok alakulnak ki úgy, hogy a pozi miatt előnyben van, valamint feszesebb is vagyok.


    A másik ellenféltípus, aki sokat megad OOP, gondolom őket is érdemes büntetni.

  6. #7686
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet goce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi all,


    érdeklődnék, h nincs-vmi hu sng skype csoport, ahol keményen folynak a sweat sessionök? Vagy vkinek lenne-e kedve kicsit sweatelni( 7 $ tudbó-stars)?
    van, vegyél fel a fellick skype néven és hozzáadlak

  7. #7687
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Goofy15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    14. hand. Ellen station 100%-os vpip-pel. Jó a call vagy dobás?

    weaktight | Hand | 8Ao - $20/$40 No Limit Holdem

    Ellen nyerő reg. Feszes statokkal. 49/30-at játszik BB. 4%-os donk nagy mintán.

    Jó a raise turnön vagy a floppon kellett volna, hogy turnön bemasszírozzuk a stackünk gyenge TP-vel? River call vagy fold?

    weaktight | Hand | 6Jo - $20/$40 No Limit Holdem

    Ellen ugyanaz a nyerő reg.

    Read: TP-jeit ch/c-ozza. 7%-ban ch/r-el

    Hogy játszanátok?

    weaktight | Hand
    Első jó call sztem.

    Második elég szoros. Azt azért vedd figyelembe, hogy limpelt pot, tehát a donk és preflop statok nem annyira mérvadóak. Elég polarizáltnak tűnik nekem a range, nyilván flush is beleillik, de J például sztem nem. Az lenne még jó info, hogy korábban milyen betméreteket használt nutközeli illetve blöff lapokkal.

    Harmadiknál a barrelezési szokásaira lenne szükség. Flop c/r stat ugye első ránézésre feszes, de akinek ilyen kevés, annál előfordul néha, hogy egyszerűen eszébe jut, hogy ideje lenne c/r-elni és lő egyet total airrel. Az viszont nem derül ki, hogy hajlandó-e végig tüzelni blöffként.

  8. #7688
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Faky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemes-e nekem is hozzá alkalmazkodva 3bb-vel nyitni?
    büntetni.
    nem!

    Ha kisvakról egy adott handdel 3x-szel nyersz a legtöbbet, akkor emelj háromszorost, ha miniraise-zel, akkor emelj egy vakot, ha a limppel, akkor limpelj.

    Azért a "nem" mert ez nem "az ellenfél játékához alkalmazkodás", hiszen a másik játékos pont hogy a másik pozícióban játszik így: az alkalmazkodás azt jelenti, hogy kisvak a nagyvak tendenciáihoz alkalmazkodik, míg a nagyvak a kisvakéhoz!

    Az, hogy nagyobb kasszák alakulnak ki, természetesen igaz, csakhogy ő is ritkábban fog emelni, te is többet dobsz, így ritkábban alakulnak ki a nagyobb kasszák.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  9. #7689
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Az lenne még jó info, hogy korábban milyen betméreteket használt nutközeli illetve blöff lapokkal.

    Harmadiknál a barrelezési szokásaira lenne szükség. Flop c/r stat ugye első ránézésre feszes, de akinek ilyen kevés, annál előfordul néha, hogy egyszerűen eszébe jut, hogy ideje lenne c/r-elni és lő egyet total airrel. Az viszont nem derül ki, hogy hajlandó-e végig tüzelni blöffként.
    Nem láttam még blöffölni. Általában a nutsokba futottam bele. Mikor barrelezett akkor fél potos bet sizeingot használt.

  10. #7690
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Kb 7. hand, eddig minden kasszát én vittem, meg elég aggresszivnak is tűntem.
    Jó a call vagy elkellet volna engedni?

    weaktight | Hand | A9o - No Limit Holdem Tournament

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •