Oldal: 10 / 37 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (369) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Alternatív befektetési lehetőségek pókereseknek (?)

  1. #91
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reálisan? Kezdőként kb 3 hónapig fog kitartani a pénzed, elnyelik a jutalékok.

    1k nem elég ahhoz, hogy bármit csinálj, és ha nincs több éves szakmai ismereted (egyetem, munkatapasztalat, stb), akkor eleve reménytelen a helyzet.

    Azért ez nem olyan, hogy játszogatsz vele napi 1-2 órában, aztán évi 30%-okat fogsz hozni...
    Ezért kérdezem, h mennyire érdemes belevágni. Szeretnék valami mással is foglalkozni poker mellett, de napi 2-3 óránál többet nem tudok rászánni a dologra. Azt is neccesen. 1k-nál többet kezdőként biztos nem szánnék rá.

    Mi a véleményetek az etoro copy trader funkciójáról? (a pénzed 20%-ig be lehet álíltani h másolja egy kiválasztott profi kötéseit)

  2. #92
    BTM
    BTM nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet rogan99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a véleményetek az etoro copy trader funkciójáról? (a pénzed 20%-ig be lehet álíltani h másolja egy kiválasztott profi kötéseit)
    Úgy tűnik kevéssé vagy tájékozott ebben a témában, ha tényleg hiszel benne, hogy majd "lekövetve" xyz kötéseit, pénzt fogsz termelni hosszűtávon.

    Sokféle módon tesznek a brókercégek azért, hogy növeljék a profitjukat. Késleltetik/csúsztatják a megbízásaidat, levadásszák az ügyfelek stopjait (mivel a bankközi FX-ben csak napi elszámolás van, 23:59 percen keresztül, minden pozíció csak virtuális - házon belüli), sőt olyan is van, hogy egy nagyon plusszos trade után közlik, hogy elálnak a további szolgáltatástól. Megtehetik, hiszen teljesen egyoldalú szerződéseket iratnak alá az ügyfelekkel.

    Ez az u.n. Retail Forex piac, nem véletlenül csúfolják a brókereket "bucket shop"-nak ezen a területen.

    Ami fertőzetlen terület, az a határidós deviza kereskedés, bármelyik nagy tőzsdén, hiszen az egy nyílt rendszer. És bár itt is lehetnek manipulációk, de minimális a futótűzként terjedő retail fx-hez képest.
    Viszont bonyolultabb és tőkeigényesebb a határidős (ne adj isten, opciós) piac, csak úgy elkezdeni holnaptól reménytelen. Ezért is virágzanak ezek a "lebutított" formátumok.

    Az 1K annyira elég, amennyit a "bankroll management" szabályai szerinti kereteken belül meg tudsz keresni vele. Hiába van tőkeáttét (valahol láttam 400x-ost is ! - elmebetegek), aki nem tartja be a money management szabályokat, végül tutira nullázni fog.

    Ezt olvasgasd, ha még így is érdekel: School of Pipsology


    Ami a WorldSpreads-et illeti:
    egy újabb remek példa arra, hogy azért, mert valami a csapból is folyik (bannerek, GoogleAds, ...) az nem jelenti azt, hogy biztonságos is. A retail FX területén már jóval korábban megvolt az első FullTilt sztori. Az FXCM jogelődje ment csődbe, minden ügyfél bukta a számláját, csak az államilag garantált összeg járt vissza.

    The Refco Bankruptcy and its Impact on Retail Forex Trading
    Refco - Wikipedia, the free encyclopedia
    Foreign exchange fraud - Wikipedia, the free encyclopedia
    Devizapiaci csalás - Wikipédia

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Köszi a kimerítő választ. Amint írtam semmi tapasztalatom nincs a dologban, ezért érdeklődöm h mennyi értelme van elkezdeni foglalkozni vele.
    BR management x év póker után azt hiszem nem okozna túl nagy problémát.

    Meglesem a linket amit küldtél, hátha okosabb leszek

  4. #94
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Régóta jár az agyam valamilyen komolyabb befektetési lehetőségen.
    Lehet hogy kicsit elrugaszkodok a realitásoktól, de egy kisebb szabadidőpark, horgásztó kialakításán, vásárlásán gondolkodtam el.
    Mivel egymagam kevés vagyok egy ilyen megvalósításához, ezért egy esetleges befektetői csoportot (kb 5 fő) kéne összehozni.
    Az itteni pókeresek között sok horgász is van, akinek gondolom megdobogtatná a szívét egy ilyen project.
    A vállalkozás mellett természetesen rugalmasan tovább mehetne az online poker is, akár egy ott létesítendő/meglévő halőrházban, amolyan grinder-ház jelleggel...
    Véleményem szerint fejenként kb 10 M. FT-ból, plusz vállalkozói hitel felvétellel (Széchenyi hitel) megoldható a dolog.
    Tudom kevesen engedhetnek meg egy ekkora befektetést, de van itt elég sok mid-high stakes játékos akinek nem okozna problémát.
    No Time For Nuts

  5. #95
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Vidék
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás Netes biznisz?

    Sziasztok!

    Mi a véleményetek az internetes pénzszerzési lehetőségekről?

    Én most találtam egyet, amibe már minimális tőkével ($50)be lehetne szállni, és a tőkétől függően fél- egy év alatt szépen lehetne kiszedni belőle.
    Picit jobban utánanéztem a dolognak, és kiderült, hogy Lendvai Tomi is elég szép suskával benne van már majd egy éve, ez eléggé felbátorított a dologgal kapcsolatban.
    Nagyvonalakban arról van szó, hogy ha feladsz napi minimum egy hirdetést egy konkrét oldalnak, ők az aznapi profitjukból a tőkédnek megfelelő arányban osztanak neked vissza pénzt. Így gyakorlatilag a cégnek van egy elég nagy hirdetőbrigádja, és nem kell TV-ben, rádióban, stb hirdetniük, és az így megtakarított pénzt tudják kiosztani a hirdetők között.
    Nem tudom ki szabad-e írni a nevét, privátban talán.

    Szerintetek mennyire lehet ez működőképes?

  6. #96
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    jesszus
    írd ki a nevét ennek a szuper vállalkozásnak

  7. #97
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    pont lendvai miatt gondolkodtam én is, hogy ez akár működhet is,
    ez amúgy a zeekrewards

  8. #98
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Azt elmondanátok, hogy ha valós a munka, akkor mégis miért kell 50$-ral beszállni kezdéskor?
    Ugyanolyan átbaszás mint a többi.

  9. #99
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Vidék
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt elmondanátok, hogy ha valós a munka, akkor mégis miért kell 50$-ral beszállni kezdéskor?
    Ugyanolyan átbaszás mint a többi.
    Mert $10 a havidíja, hogy tag lehess.
    illetve az elején amit beraksz pénzt, az lesz a "kezdőtőkéd", ennek arányában kapod meg a rád eső nyereségrészesedést.

  10. #100
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet akosarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert $10 a havidíja, hogy tag lehess.
    illetve az elején amit beraksz pénzt, az lesz a "kezdőtőkéd", ennek arányában kapod meg a rád eső nyereségrészesedést.
    Szia!

    Másik pókeres fórumon keresd meg pborisz-t.

Oldal: 10 / 37 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •