Oldal: 121 / 159 ElsőElső ... 2171111119120121122123131 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.201 - 1.210 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #1201
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 18.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Vettem egy Acer 24 colos monitort. Rákötöttem a laptopra és a monitor képe vibrált. Ezután feltelepítettem a monitor cd-jéről az Acer eDisplay managmentet és láss csodát... tök jó lett a kép. Majd néhány nap múlva kapcsoltam be újra és akkor ismét vad vibrálásba kezdett. Újratelepítettem az eDisplay managementet de ekkor már nem javult meg a kép.
    Szerintetek mi lehet az oka a vibrálásnak?

  2. #1202
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    próbáltad másik kábellel összekötni? nekem van egy 10 méteres hogy tudjam ide-oda rakni a monitort, na az vibráll. azt mondták minél hosszabb a kábel annál jobban romlik a jel. most hdmi vel van összekötve, megy rendesen.

  3. #1203
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 18.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet 8rambo8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    próbáltad másik kábellel összekötni? nekem van egy 10 méteres hogy tudjam ide-oda rakni a monitort, na az vibráll. azt mondták minél hosszabb a kábel annál jobban romlik a jel. most hdmi vel van összekötve, megy rendesen.
    Igen, próbáltam másik kábellel is, sajnos az sem jó. Öcsém gépével működik rendesen, a laptopommal viszont nem Vennék egy másik gépet, de ha egyszer már működött rendesen akkor ezután is működnie kellene... Nem tom mi lehet a hiba.
    Egyébként VGA kábellel van összekötve.

  4. #1204
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet gsxrrider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Vettem egy Acer 24 colos monitort. Rákötöttem a laptopra és a monitor képe vibrált. Ezután feltelepítettem a monitor cd-jéről az Acer eDisplay managmentet és láss csodát... tök jó lett a kép. Majd néhány nap múlva kapcsoltam be újra és akkor ismét vad vibrálásba kezdett. Újratelepítettem az eDisplay managementet de ekkor már nem javult meg a kép.
    Szerintetek mi lehet az oka a vibrálásnak?
    Nem szereti a laptop a monitort, vagy fordítva, ismerős probléma, nem fogsz tudni mit csinálni. Asztali gépre kötve nálam teljesen megszűnt a probléma. Enyhült a vibrálás, mikor kicseréltem a vga kábelt egy régebbire, aminek vastagabb/nagyobb a közvetlen bemenetet körülvevő kék része.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #1205
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 18.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szereti a laptop a monitort, vagy fordítva, ismerős probléma, nem fogsz tudni mit csinálni. Asztali gépre kötve nálam teljesen megszűnt a probléma. Enyhült a vibrálás, mikor kicseréltem a vga kábelt egy régebbire, aminek vastagabb/nagyobb a közvetlen bemenetet körülvevő kék része.
    A helyzet tovább bonyolódott, most megint jól működik, teljesen jó a kép

  6. #1206
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet gsxrrider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A helyzet tovább bonyolódott, most megint jól működik, teljesen jó a kép
    nálam ha be van dugva a laptopom töltőre, akkor csinál ilyesmit
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  7. #1207
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 18.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam ha be van dugva a laptopom töltőre, akkor csinál ilyesmit
    Összefoglalom az eddigieket
    Valamikor vibrál, valamikor nem, valamikor jobban vibrál, valamkikor kevésbé.
    Képernyőfrissítésnél a 60 herzt szerintetek megfelelő? Mondjuk nem is tud többet a laptop. Valahol azt olvastam, hogy minimum 75 hertz kellene, de öcsém gépén rövid ideig kifogástalanul működött 60 hertzen is.

  8. #1208
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 08.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Laptopomhoz vennék egy 24"-os monitort. Mit ajánlanátok?(Keret max 70k)

  9. #1209
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet gsxrrider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összefoglalom az eddigieket
    Valamikor vibrál, valamikor nem, valamikor jobban vibrál, valamkikor kevésbé.
    Képernyőfrissítésnél a 60 herzt szerintetek megfelelő? Mondjuk nem is tud többet a laptop. Valahol azt olvastam, hogy minimum 75 hertz kellene, de öcsém gépén rövid ideig kifogástalanul működött 60 hertzen is.
    szvsz a TFT-k 60hz-esek, de majd valaki kijavít. A monitorvibrálsnak én is próbáltam utánajárni, sok fórumon, egy srácnak a monitortápkábele érintkezett sok dróttal, nálam a laptop tápja kavart be(ezzel nem is tudok mit tenni)
    Próbáld ki, hogyha vibrál, húzd ki a a laptop töltőjét. Ha van a laptopodon dvi vagy hdmi akkor azzal próbáld mer azzal jóü lesz
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  10. #1210
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Üdv! LED monitornál hogy állitsam be a "brightness" vagy "contrastot" hogy ne tükröződjön a szemüvegen a fény? mert bárhogy állítom SZAR

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •