Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (61) összesen
  1. #41
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ezt a cashierben nem látja?
    Meg szerinted a fishek milyen gyakran nézegetik a PTR-t?
    nem, a cashierben nem latja. te latod, egy adott teremben, hogy lifetime mennyit nyertel/buktal? ketlem.

    hidd el, azok a fishek nem hulyek, akik jelentosebb mennyiseget buknak el mid/hs regeknek... csak a pokerhez nem ertenek. rakeresni a google-ben a nickedre, vagy rabukkanni a ptr-re nem egy nagy cucc, es biztos nem tesz jot ha szembesulnek vele, hogy a kis buko az inkabb tobb tiz/szaz ezer dollar.

  2. #42
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    waki +1
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  3. #43
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    1. Valaki elmagyarázná nekem, hogy fér az adatokhoz a PTR, vagy bármelyik monitorozó oldal, mindenki leosztásához, a terem tudta nélkül.
    Nem vagyok számítógépes zseni, tehát kevés szakszóval, kérem szépen.

    2. A megvett leosztások nyitott lapokkal vannak?
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Valaki elmagyarázná nekem, hogy fér az adatokhoz a PTR, vagy bármelyik monitorozó oldal, mindenki leosztásához, a terem tudta nélkül.
    Nem vagyok számítógépes zseni, tehát kevés szakszóval, kérem szépen.

    2. A megvett leosztások nyitott lapokkal vannak?
    1.Ahogy te is meg tudsz nézni bármilyen asztalt, akár bejelentkezés nélkül is.
    2. Nyilván ahol nem volt mutatás, ott nem. De HUD-hoz nem is kell mutatás.

  5. #45
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet waki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem, a cashierben nem latja. te latod, egy adott teremben, hogy lifetime mennyit nyertel/buktal? ketlem.

    hidd el, azok a fishek nem hulyek, akik jelentosebb mennyiseget buknak el mid/hs regeknek... csak a pokerhez nem ertenek. rakeresni a google-ben a nickedre, vagy rabukkanni a ptr-re nem egy nagy cucc, es biztos nem tesz jot ha szembesulnek vele, hogy a kis buko az inkabb tobb tiz/szaz ezer dollar.
    Meg tudom nézni a transaction historyt. Összeadom az elmúlt x idő depositjait, kivonom belőle a cashoutot, az eredményt összevetem a cashieremmel, és máris látom, hogy x idő alatt mennyi nyerőben/bukóban vagyok.

    Azt nem tudom, hogy meddig lehet visszanézni ezeket az adatokat, mert nem néztem még kb soha

    Szerintem azért NL50-ig a halak nem nagyon hallottak még a HM-ről (vagy hallottak, de hülyeségnek tartják), meg PTR-ről, és hasonlók...de lehet tévedek...nem igazán ismerek stabil bukó fisheket.

    Amelyik fish meg NL200+ osztogatja a pénzét, kb leszarja, ha elbukik lifetime 200-300bi-t szerintem, mert a többségnek (akik ilyen limiteken jótékonykodnak), ez szinte playmoney.

    Az zavarja őket, hogy a regek csak velük hajlandóak játszani, és ha sitoutol, akkor kiürül az asztal.

    Mondjuk engem nem izgat, mert nem cashezek, de ha a sharkot torpedózná meg a PS, akkor elég morcos lennék. Handet nem vásárolok, csak szimplán szeretnék rákeresni egyesekre, hogy mekkora roi-val szakítanak, és mekkora mintán. Ez nem hiszem, hogy olyan gusztustalan nagy +edget adna nekem azok felett, akik nem használják a scope-ot.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #46
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom, hogy meddig lehet visszanézni ezeket az adatokat, mert nem néztem még kb soha
    60 napra visszamenőleg, úgyhogy ebből nem fogja látni, hogy mekkora bukóban van
    Utoljára módosítva: radír által: 2012. 04. 17. 21:43
    "Even a bad reason is better than no reason."

  7. #47
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet a PS ToS-ából:

    "5.5. KÜLSŐ JÁTÉKOSSEGÍTŐ PROGRAMOK (EXTERNAL PLAYER ASSISTANCE PROGRAMS (EPA)). A PokerStars megtiltja azon Külső Játékossegítő Programok („EPA Programok”) használatát, melyek a játékosoknak „Tisztességtelen Előny” biztosítására szolgálnak. A PokerStars meghatározása szerint a „Külső” kifejezés számítógépes szoftvert (a Szoftveren kívül) vagy nem szoftver alapú adatbázist vagy profilt jelent (pl. weboldalak és előfizetéses szolgáltatások). A PokerStars meghatározása szerint a „Tisztességtelen Előny” jelentése olyan helyzet, amelyben a Felhasználó olyan információhoz jut, vagy olyan információt gyűjt össze a többi játékosról, amely a Felhasználó játékban való személyes megfigyelésein túlmutat. Figyelmedbe ajánljuk a Tiltott Online Pókerszoftverek GYIK dokumentumunkat."

    Arról nem is beszélve, hogy a személyiségi jogai sérülnek annak, akiről a belegyezése nélkül adatot gyûjtenek, tárolnak, kezelnek, plusz azt még pénzért el is adják. ( ez kb. a világ minden jogállamában törvényellenes) Én azok helyében indítanék pereket, akiket így kihasználtak. Legalább tudjuk hogy azok a pénzek is vissza/be kerülnek a körforgásba

    Egyetlen probléma van csak, -és gondolom eddig ezért nem léptek- mivel ezekkel a gyűjtő oldalakkal nem állnak szerződésben, ergo a ToS nem is vonatkozhat rájuk, nehéz volt fogást találni. Szerződésben csak a saját játékosaikkal állnak, akik viszont "Tisztességtelen Előny" szerzése révén (ld. a definicióját az idézet 2. mondatában) szerződésszegést elkövették, de a saját játékosaikat nyilván nem fogják perelni, már csak azért sem, mert nem is lenne rá szükség, mivel a szerződésszegés ténye megvalósult, azonnal végrehajthatóak lennének a felsorolt szankciók.
    Utoljára módosítva: insane998 által: 2012. 04. 17. 22:03

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hiába termel egy reg havi 10K réket, ha közben egy buznyákot sem fizet be, mert egyszer betett 200$-t és abból felépítette a bankrollt.
    A teremnek a Befizetésből lesz pénze. Persze kell valakinek játszani hogy legyen rék. Itt jönnek a képbe a regek. Te mint reg elnyered a haltól a pénzt, majd utána rengeteg handben szépen befizeted egy jó részét rake-ként. Szóval nem te adtad nekik a pénzt inkább csak amolyan közvetítő vagy. És ha nincs hal előbb útóbb a regek is eltűnnek. Mondjuk úgy hogy ők a tápláléklánc alja.

    Csak egy ekkora terembe mint a stars hiába termelsz 10K raket az nem számít sokat. Ha te nem vagy ott és nem termeled le, majd jön egy másik aki igen.
    Sajnos ez nagyon igaz... Tegnap ertesitettek az affil managerem altal hogy a terem(egy kisebb teremrol van szo) Microgamingen ahol eddig jatszottam durva deallel finoman kozolte veluk hogy adjak at nekem azt az uzenetet hogy elmehetek a ****ba, illetve jatszhatok tovabb de akkor a deal meg lesz felezve... Mindez azert mert a Microgaming uzleti modellje is olyan mint az Ipokere(anno VictorChandleren lehetett olyanokat hallani, hogy stabil nyero regeket kuldtek el a ****ba)van egy bizonyos reg-fish arany amit egyensulyban kell tartaniuk es ha ezt nem teszik a halozat meg****** oket... Szoval igy hiaba termelek en nekik havi 10k raket mar honapok ota, kezdek asztalokat stb. nekik nem ez a lenyeg hanem az, hogy en csak kiveszek a terembol es nem depozok... igy egy ido utan a fishek elvesztik a penzuket a regek nem depoznak ebbol egyenes aranyban kovetkezik a csod hosszutavon.

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Szerintem ettol sokkal magasabb szintu problema ...
    Az adathalasz oldalak egyertelmuen tudjak a logbol bizonyitani hogy csalnak a leosztasokban. Gondolom ezt jol ki is hasznaljak es zsaroljak a sitokat valamien formaban. PS mar eleg nagy hogy ezzel szembe menjen.
    HM meg a PT is ugyanebben a helyzetben van. Nemhiaba nem fejlesztenek semmit sem a EV utcankenti elemzeseben...

  10. #50
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ettol sokkal magasabb szintu problema ...
    Az adathalasz oldalak egyertelmuen tudjak a logbol bizonyitani hogy csalnak a leosztasokban. Gondolom ezt jol ki is hasznaljak es zsaroljak a sitokat valamien formaban. PS mar eleg nagy hogy ezzel szembe menjen.
    HM meg a PT is ugyanebben a helyzetben van. Nemhiaba nem fejlesztenek semmit sem a EV utcankenti elemzeseben...

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •