Oldal: 510 / 522 ElsőElső ... 10410460500508509510511512520 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.091 - 5.100 (5220) összesen
  1. #5091
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    lol biztos tudta hogy DoNra ült be

  2. #5092
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    kész én feladom,több 10k don után elfogyott az összes idegszálam,ezt nem lehet bírni,mi a ló****ért elemezzek handeket,nézegessek statisztikákat használjak hud-t ha egy idióta mindig lemákol amikor épp nagyon be kéne húzni egyet?természetesen 30$-on, 10-en jönnek a lapjaim...persze ez csak véletlen hiszen az rng nem nézi kinek ad.ja igen tudom azt is hogy élőben is vannak mákolások,na de hogy vicc kategóriába illő leosztások legyenek egy nap több is az már sok,persze ha jól kielemezzük a végén kijön én voltam a hibás minden partyban.

  3. #5093
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy eddig tartott a good run 5 dolláron, ma még ott sem tudtam nyerni. Sikerült kemény 35% ITM-et hoznom. Mondanom sem kell, hogy állandó bad beat-ek, és EV szerint nyerő session volt. Túl sok szerencse kell ehhez a játékhoz amit nagyon nehéz legyőzni.

  4. #5094
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy eddig tartott a good run 5 dolláron, ma még ott sem tudtam nyerni. Sikerült kemény 35% ITM-et hoznom. Mondanom sem kell, hogy állandó bad beat-ek, és EV szerint nyerő session volt. Túl sok szerencse kell ehhez a játékhoz amit nagyon nehéz legyőzni.
    Ugyanannyi "szerencse" kell ehhez is, mint a többihez. Ugyanúgy bebukhatsz egy csomó 80-20-at CG-n is, meg máshol is. Ha EV szerint plusszos a játékod, akkor már jó (bár DoN-nál ez is széria függő).

    A 10%-os ROI-d az azért nagyon szép volt, jól ment a játék, és gondolom nem volt még több száz játékon keresztül tartó EV alatt futásod akkoriban, most megjött. Te is tudod, mennyit nyertél anno, most is fogsz, csak nem mindig jön a "papírforma"...

  5. #5095
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Ja, tudom, hogy van ez, csak ha egyszer belekóstolok a jóba, nehezebb a rosszat elfogadni. És néha elfogy a türelmem. El akarok megint jutni oda, hogy legyen 2k rollom 20-as versenyekhez, de eddig nyertem kb 80 dollárt egész hónapban, és néha jönnek ilyen rossz napok mint a mai, hogy elbukok 45 dollárt. :/
    Neked hogy megy? 6 max-ot játszol még?

  6. #5096
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, tudom, hogy van ez, csak ha egyszer belekóstolok a jóba, nehezebb a rosszat elfogadni. És néha elfogy a türelmem. El akarok megint jutni oda, hogy legyen 2k rollom 20-as versenyekhez, de eddig nyertem kb 80 dollárt egész hónapban, és néha jönnek ilyen rossz napok mint a mai, hogy elbukok 45 dollárt. :/
    Neked hogy megy? 6 max-ot játszol még?
    Tudom milyen az. Igen, 6max DoN-okat (turbo) tolok. Ha már 1-2% ROI-t hozok, akkor már örülök, és még élvezem is a játékot. Bónuszból meg jön a profit (45% rb)

  7. #5097
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Úgy döntött a Merge, hogy megkímél engem az AA és KK handektől. Az elmúlt 2700 hand alatt kaptam 5db AA-t, és 4 db KK-t. A normális az lenne, hogy 0.45%-ban jöjjenek ezek a handek, de ez csak 0.18% és 0.14%.
    Tegnap még egy 3 way all in-t is sikerült bukni AA-val AJ ellen 5400-as pot-ért. :/ De legalább a vasárnapi bukómat már visszanyertem, hogy valami pozitívat is írjak
    Ja, és túl sok a magyar az asztaloknál. Mostanában többször volt, hogy 4-en ültünk egy asztalnál, ami csak azért rossz, mert a magyarok általában nem unalomból játszanak, és nyerni akarnak Már várom, hogy mikor jelentenek, tegnap valaki tett célzást chaten, de nincs mitől tartanunk, senki nem játszik össze.

  8. #5098
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy döntött a Merge, hogy megkímél engem az AA és KK handektől. Az elmúlt 2700 hand alatt kaptam 5db AA-t, és 4 db KK-t. A normális az lenne, hogy 0.45%-ban jöjjenek ezek a handek, de ez csak 0.18% és 0.14%.
    Tegnap még egy 3 way all in-t is sikerült bukni AA-val AJ ellen 5400-as pot-ért. :/ De legalább a vasárnapi bukómat már visszanyertem, hogy valami pozitívat is írjak
    Ja, és túl sok a magyar az asztaloknál. Mostanában többször volt, hogy 4-en ültünk egy asztalnál, ami csak azért rossz, mert a magyarok általában nem unalomból játszanak, és nyerni akarnak Már várom, hogy mikor jelentenek, tegnap valaki tett célzást chaten, de nincs mitől tartanunk, senki nem játszik össze.
    Jó neked, hogy visszanyerted a bukódat!
    Én az elmúlt héten lejátszottam 486 játékot, és elbuktam $122-t $3.30-on, az EV: +28$, tehát röpke 50 BI-val "szárnyalok" EV alatt... Most erre mit mondjak?

  9. #5099
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Huhh, az kegyetlen. Gondolod, hogy esetleg a játékodban is lenne hiba? Ha jól emlékszem elég alacsony volt a vpip-ed. Nekem full ring-en most 16.3/11.8 a vpip/pfr. Én mondjuk szeretek játszani, de vannak regek, akik BB100-ig egy handet sem játszanak meg.
    Nekem a kezdeti nehézségek után úgy tűnik beindult a szekér, egy-egy rossz naptól eltekintve, amikor képes vagyok 10-ből 8-at bukni. Nagyon sajnálom, hogy a cash game-el így elszúrtam. 500 dollárt raktam be, és 560-at buktam cg-vel, de mégis van rollom sng-nek köszönhetően. De ha belegondolok, hogy cg nélkül már közel 1000 lehetne...Ha EV-vel futnék, akkor meg már felette :P

  10. #5100
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Hát, biztos vannak hibák a játékomban, de azért számítom a dolgokat 1 héttel ezelőttről (pontosabban 18-ától), mert egy stabil nyerő játékos segített (ezúton is köszi neki, valszeg olvassa majd ), és átbeszéltünk rengeteg dolgot, és jól elmondta, hogy mit miért kéne vagy nem kéne pusholni.
    Azóta az EV-m már plusszos. Előtte az EV is ment lefelé a fenébe.

    18266 hand ment le azóta (486 db SH DoN), és 11/9-et játszok. Mármint ez az Overall stat.

    Blindokra lebontva:

    BB20: 4.6/2.5
    BB30: 5.5/3.2
    BB50: 4.4/3.6
    BB100: 6.1/5.8
    BB150: 10.5/9.6
    BB200: 16.3/14.4
    BB400: 28.5/22.4
    BB600: 34.4/19.4

    Statokból látszik, hogy én sem szeretek BB150 alatt nagyon belebonyolódni a handekbe. AK-t elölről openfoldolom, hátulról emelek vele, de ha jön call, akkor már bajban vagyok, mert el nem dobják.
    Statjaim első pár vakszintre nézve hasonlóak az engem oktató játékos (FR) statjaihoz. BB150-től kezdve már lazább vagyok, mint ő. Szerintem valahogy így kéne. Azt mondta, hogy 5 ezer db DoN már elegendő minta lehet, hogy következtetéseket szűrjünk le.
    Most, közel 500 játék után az EV szerinti ROI-m 1.7%, ami nekem már megfelelő lenne. Majd kiderül, hogy fordul-e egyáltalán valaha a szériám.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •