Oldal: 23 / 44 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (431) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Bajnokok Ligája

  1. #221
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Látom kezd átmenni a vita Barca vs Reál ki a jobb vitába.
    Ez egyenlöre nem kérdés,csak az utóbbi 3évet alapul véve egyértelmüen a Barca a jobb csapat most.
    Talán most lesz örségváltás ,de ehhez be kéne húzni a Madridnak a bajnokságot és a BL-t és ha ez sikerül akkor ez egyértelmü Mourinho érdeme,aki ha ezek után távozik akkor megint sehol nem lesznek.

    Chelsea-Barca meccsre visszatérve,ha ezzel a játékkal Bl döntöbe jutnak az angolok(amit kétlek),az a foci szégyene lenne.

  2. #222
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    én meg azt mondom, hogy ha egy pl ghánai születésű játékos nevezheti magát pl franciának és játszhat a francia válogatottban, akkor én simán viszka el barszázhatok
    te meg éppen delpieronak nevezed magad a VI. kerületből vagy karakószörcsögről. az mivel jobb?
    a vicces elnevezésekkel meg tényleg nem értem mi a baj...

    drogba: miért lenne a foci szégyene? a focit gólra, nem statisztikára játszák... pont, hogy az (is) a foci szépsége, hogy megfelelő taktikával és egy kis szerencsével a legnagyobb is kiüthető...
    Utoljára módosítva: teto által: 2012. 04. 19. 13:04

  3. #223
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Nos tényleg ucsó nem vagyok magyar álampolgár és spanyol se és sokkan még meg se születtek mikkor már a Barcának szurkoltam , és nem szidtam 1 csapatott sem akit utálok azt meg már leirtam enyi . ( Vissza lehet olvasni )

  4. #224
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    Mindjárt itt az El Classico, a Facebookon, különböző fórumokon, twitteren, beindulnak a T/1-ben, spanyol szavakat használó, *****anyázó paprikajancsik. Bírom, hogy jobban verik magukat mind az igazi, madridi, barcelonai szurkolók, hevesebben szidják a másikat, miközben semmi közük a csapathoz, semmit nem is tettek a nagy csapatukért, tisztelet a kivételnek.
    Azért kíváncsiságból megnézném, ha mondjuk csőd, bunda, vesztegetés, akármi miatt kizárnák mondjuk a Barcelonat a bajnokságból, és visszasorolnák őket a spanyol negyedosztályba, Messi, Xavi, Iniesta mindenki eligazolna, hány ***** nagy magyar barcás maradna meg. Úgy váltanának kedvenc csapatot, mint más alsógatyát...
    Honnan számít valaki "igazi" szurkolónak?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #225
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Térjünk vissza erre a kérdésre, ha mindkettőt nyugdíjazták...
    Mourinho 10 év alatt 18 cím, Guardiola 3 év alatt 13...
    Mourinho a Portóból + Chelseaből Európa-verő csapatot csinált, Pep meg leült a legjobb játékosokkal teletűzdelt Barca kispadjára...

  6. #226
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    [QUOTE=dr.drogba;4331

    Chelsea-Barca meccsre visszatérve,ha ezzel a játékkal Bl döntöbe jutnak az angolok(amit kétlek),az a foci szégyene lenne.[/QUOTE]

    na ez a foci szégyene, hogy így gondolkoznak egyesek
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  7. #227
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom kezd átmenni a vita Barca vs Reál ki a jobb vitába.
    Ez egyenlöre nem kérdés,csak az utóbbi 3évet alapul véve egyértelmüen a Barca a jobb csapat most.
    Talán most lesz örségváltás ,de ehhez be kéne húzni a Madridnak a bajnokságot és a BL-t és ha ez sikerül akkor ez egyértelmü Mourinho érdeme,aki ha ezek után távozik akkor megint sehol nem lesznek.

    Chelsea-Barca meccsre visszatérve,ha ezzel a játékkal Bl döntöbe jutnak az angolok(amit kétlek),az a foci szégyene lenne.
    LOL

    Sokan elfelejtik, hogy a foci nem abból áll, hogy labdát birtokolsz, és passzolgatsz. Ezt a részét a játéknak TÁMADÓ focinak nevezzük. Nem véletlenül áll fel egy csapat 4 védővel, és 2 csatárral. A mai fociban egyértelműen a VÉDELEM is ugyanolyan fontos, mint a támadójáték. Brilliáns védekezésektől ugyanúgy tűzbe tud jönni a semleges szurkoló, mint egy fanatikus. Nem véletlenül van az, hogy sokan a gyengébbnek szurkolnak a heroikus helytállás miatt. A védelmen kívül létezik TAKTIKA, SZERENCSE, EGYÉNISÉG, és még sok más fontos alapvető játékelem, de ezt nálam értőbbek még jobban tudják. Egy zseniálisan felépített védelmet a világ jelenleg legveszélyesebb támadósora ellen szerintem simán megillet ugyanakkora csodálat, mint egy Messi-féle szép gólt. Sokmindennek lehet nevezni a Chelsea játékát a passzívtól kezdve a totális védekezésen át a biztonsági, és romboló játékig, de SZÉGYEN-nek biztosan nem. Egyébként a Barcát és a Chelseat is kifejezetten útálom. De a teljesítményt akkor is el kell ismerni. Mindezt óriási Arsenal-fanatikusként írom, és ugye az ágyúsok is a támadójátékot tartják szinte az egyedüli szépségnek. Mi, Arsenal-fanok a 7 év trófeahiány után már el tudjuk ismerni a védekezés fontosságát, és szépségét. Tedd te is így!

    GO GUNNERS

  8. #228
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL

    Sokan elfelejtik, hogy a foci nem abból áll, hogy labdát birtokolsz, és passzolgatsz. Ezt a részét a játéknak TÁMADÓ focinak nevezzük. Nem véletlenül áll fel egy csapat 4 védővel, és 2 csatárral. A mai fociban egyértelműen a VÉDELEM is ugyanolyan fontos, mint a támadójáték. Brilliáns védekezésektől ugyanúgy tűzbe tud jönni a semleges szurkoló, mint egy fanatikus. Nem véletlenül van az, hogy sokan a gyengébbnek szurkolnak a heroikus helytállás miatt. A védelmen kívül létezik TAKTIKA, SZERENCSE, EGYÉNISÉG, és még sok más fontos alapvető játékelem, de ezt nálam értőbbek még jobban tudják. Egy zseniálisan felépített védelmet a világ jelenleg legveszélyesebb támadósora ellen szerintem simán megillet ugyanakkora csodálat, mint egy Messi-féle szép gólt. Sokmindennek lehet nevezni a Chelsea játékát a passzívtól kezdve a totális védekezésen át a biztonsági, és romboló játékig, de SZÉGYEN-nek biztosan nem. Egyébként a Barcát és a Chelseat is kifejezetten útálom. De a teljesítményt akkor is el kell ismerni. Mindezt óriási Arsenal-fanatikusként írom, és ugye az ágyúsok is a támadójátékot tartják szinte az egyedüli szépségnek. Mi, Arsenal-fanok a 7 év trófeahiány után már el tudjuk ismerni a védekezés fontosságát, és szépségét. Tedd te is így!

    GO GUNNERS
    na ez egy nagyon korrekt hsz!
    +1
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  9. #229
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Honnan számít valaki "igazi" szurkolónak?
    Mondjuk onnan, hogy ott van minden meccsen, támogatja a csapatát azzal, hogy megveszi a jegyet, bérletet. Persze szeretheti valaki ugyanúgy a Barcát, hogy 2000 km-re él Barcelonától, nyilván nem tud kijárni a meccsekre, de én nem róluk beszélek, mert nem ők szokták telefröcsögni a fórumokat, facebookot meccsek előtt, után...

  10. #230
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én meg azt mondom, hogy ha egy pl ghánai születésű játékos nevezheti magát pl franciának és játszhat a francia válogatottban, akkor én simán viszka el barszázhatok
    te meg éppen delpieronak nevezed magad a VI. kerületből vagy karakószörcsögről. az mivel jobb?
    a vicces elnevezésekkel meg tényleg nem értem mi a baj...

    drogba: miért lenne a foci szégyene? a focit gólra, nem statisztikára játszák... pont, hogy az (is) a foci szépsége, hogy megfelelő taktikával és egy kis szerencsével a legnagyobb is kiüthető...
    Persze viszka el barszázhatsz, de ugye azt megengeded h szánalmasnak tartsam? Del Pierot pedig nagyon tisztelem, és nagyra tartom, anno ezért amikor bejött internet világ és mindenhova kellett nick név ezt választottam, ennyi. Attól még nem Forza Juvét írnék a fórumra, hanem mondjuk Hajrá Juventust! A nevekkel meg mi is viccelődtünk általános iskolában, de akkor még a fingás is vicces volt...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •