Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 04. 18

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Sziasztok én a pushra nyomtam, ès erre szàmìtok:

    Utg uj az asztalon, ràadàsul orosz, sanszos,h elèg lightan openraisel, ràadàsul, mivel új az asztalon, ezèrt legtöbbször tisztelni fogjàk a raiset, szóval átlagnál gyakrabban fog föleg nagy stackböl.

    Btn aktìv arc, spanyol is szóval gyakrabban fog wpzni, ès ha màr letolt pàr Mtt-t, leesik neki, h ez egy nagyon jo helyzet a light 3betre, hiszen a most odaülö orosz playa elkèpesztöen ritkàn fog 4b pusholni, ha csak megad, az nyilvàn nem nagy baj. Amùgy is WPs, ennèl jellemzöen nehezebb esetekben 3betelt eddig( vagy nagyon jol futott).

    Sb norvèg, korrekt stattal, hha itt neminstapusholt, hanem gondolkozott, akkor egy közepesen erös rangel fog itt pousholni, hiszen a cold 4bet nagyon erös ( 88+,AQ+, de AA,KKval az esetek legalabb 25%ban flatelne, hiszen a cold 4betre àltalában nem kapna megadàst 2 viszonylag laza rangetöl).

    Itt jövünk mi. Van egy ( az esetek tulnyomo tobbsegeben) halom halott pènz a potban, es egy olyan push, amely range ellen nagyon jól teljesìtünk.

    Szàmomra TT mèg benne lenne a pushban, AQ mar nem.

    Persze eleg sok hasonlo szitut tul szoktam gondolni, illetve az is teny, h a gondolatmenet egy elèg nagy varianciàjù játèkot eredmenyez.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam beteszem, hátha valaki belemagyarázz valami trükköset. Poénként esetleg berakhattam volna a call/fold -ot is
    Az teljesen standard move lenne

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    call/fold +1

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •