Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (87) összesen
  1. #11
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor már inkább az essence...
    Vagy esetleg ha ennyire a halaknak akarnak kedvezni, akkor a raket a vesztesek között osszák szét. Annak arányában hogy ki mennyit bukott, a nyertes meg elégedjen meg a nyereményével. De amikor ő bukik akkor kapja meg ő a réket.
    Mert ez a "lossback" eddig így eléggé képzavar nekem...
    ez nagyon is jó lesz, az essencenek semmi értelme, ennek van. Nem a gyenge bukó regeknek kell kedvezni, hanem az extrán sokat bukó hobbyplayáknak, ez nagyon is működőképes elképzelés, csodálom hogy eddig senki nem vezetett be hasonlót. Ez tényleg komoly lökést adhat az onlinepókernek.
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    "A PokerStars áttért a dealt rendszerről (azaz a grinderek paradicsomáról) a contributedre (ami az aktívabb játékosokat jutalmazza)"

    Olyannyira jutalmazza az aktívabb játékosokat hogy 24 asztalon LAG játékot játszva sokkal kevesebb VPP-t kapok mint tavaly.
    Persze a nitek meg még kevesebbet de azért ne adjuk már úgy elő hogy most én meg vagyok jutalmazva.
    Az is - ez is csak bullshit, reklám szagú az egész cikk.
    De ez van, ezt kell szeretni. Ha ezt kell megoldani akkor ezt fogom, csak nem esik jól ha hülyének néznek.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 05.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    mondjuk most már arról is jó lenne olvasni, hogy kábé mikorra várható a nagy visszatérés...

  4. #14
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Én arra lennék kíváncsi, hogy mikor nyílnak ki újra a kapuk. Érdekes, a "jól értesült"-ek arról nem csacsognak, hogy miként vehetik ki az emberek a pénzüket.
    Engem ez is érdekelme.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Hát ez a lossback elég nagy bullshit. Jóval több fishnek kell emiatt játszania, hogy megérje egy regnek imo.
    Az sng-seknek is remélem kedveznek majd. Az added versenyek mondjuk nagyon jók
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #16
    Lelkes újonc Miyake013 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nagyon is jó lesz, az essencenek semmi értelme, ennek van. Nem a gyenge bukó regeknek kell kedvezni, hanem az extrán sokat bukó hobbyplayáknak, ez nagyon is működőképes elképzelés, csodálom hogy eddig senki nem vezetett be hasonlót. Ez tényleg komoly lökést adhat az onlinepókernek.
    +1

    valami hasonló fogalmazódott meg bennem a cikk olvasása közben. Kíváncsi leszek mi lesz belőle. Ha indul a terem én benézek

  7. #17
    Lelkes újonc Thaiföld blog avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 05.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Engem ez a cikk nagyon felidegesített. Nem a rakeback baszta el a pókert, hanem hogy egyre jobb az átlag mezőny és egyre közelebb játszik mindenki az optimális játékhoz.

    A cash game lényege a vakokért folytatott harc. Ha nem lennének vakok, akkor az optimális játék az AA kivárása lenne. Élő pókerben annyira leszarják ezt, hogy 5-10 bb-t emelnek preflop és olyan hülyék is vannak, akik vakok nélkül is partiba szállnának.

    Ezzel azt akarom mondani, hogy ha lesz lossback, akkor sem fog visszatérni a játék színvonala a 7-8 évvel ezelőttihez, lossbackel sem fognak az újra megőrülni.

    Az fog történni, hogy a regek 0% rakebacket kapnak, ami már önmagában is katasztrófa, de nem elég, hogy nem kapnak RB-t, még a nyereményüket is megcsapolják, hogy visszaadjanak belőle egy kicsit a fisheknek. Szerintem ez felháborító. Csak a tereknek jó.
    A múgy a termeknek az lenne a menyország, ha minden hónap 31-én az összes nyerőtől elvennék a nyereményt, visszaadnák a fisheknek és elsején folytatódna a játék, úgy hogy mindenki nullán van. Illetve mínuszban, mert azért a rake az lemegy. Az a lossback rendszer gyakorlatilag ennek a finom verziója, csak a nyeremények egy részét adják vissza.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    sng-re leszek kíváncsi, azzal vajon mit kezdenek...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    szóval nemhogy rakeback nem lesz, hanem még a nyerő játékos fizet extra rake-t, amit majd odaadnak a fisheknek,
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    "A rakeback előtti időkben már egészen alacsony téten is rendkívül magas havi profitot lehetett elérni. Ám ez megszűnt a rakeback, ezáltal pedig a grindolós mentalitás beköszöntével, mint mára kiderült, a rakeback rendkívül káros hatással volt a játék dinamikájára."

    A rakeback elötti időkben azért lehetett magas profitot elérni mert az átlagos játékosok tudása fényévekre volt a maiaktól.Azt meg persze jótékony homály fedi hogy bár klasszikus értelemben rakeback nem volt,de olyan havi re-deposit meg ilyen-olyan bónuszok voltak amik messze vertek egy mai átlagos rake visszatérítést.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •