Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (87) összesen
  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    NL10-re valóban nem kell rakeback.

  2. #32
    SzG
    SzG nem elérhető
    Újonc SzG avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Szerintem itt valamit benéztetek.
    Nem arról van szó hogy valaki csak a rakeback miatt nyereséges, vagy nem.
    Hosszú távon még alacsony téten is lehet többezer $ a differencia aközött ha csak tisztán a nyereményed kapod meg, vagy ha visszakapsz valamennyit (a nyereményedből levont) rakeből.

  3. #33
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    [QUOTE=SzG;433481]
    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt valamit benéztetek.
    Nem arról van szó hogy valaki csak a rakeback miatt nyereséges, vagy nem.
    Hosszú távon még alacsony téten is lehet többezer $ a differencia aközött ha csak tisztán a nyereményed kapod meg, vagy ha visszakapsz valamennyit (a nyereményedből levont) rakeből.
    ez tiszta sor nem vitatom.
    élőben sem adnak vissza semmit a jutalékból, mégis mőködik nemde?!
    lehet lázadni kéne, hogy legyen Rakeback ha beülsz egy kaszinóba játszani. kapsz ingyen piát és annak is örülsz nem? viszont ha nem kapsz nem lehet okod panaszra, mivel nem kötelező adniuk. ez csak egy plussz extra a háztól, hogy éreztessék, hogy igenis megbecsülnek.
    én valahogy így látom a dolgot!
    persze örölnék több ingyen cuccnak de ha nem kapok, akkor sem fogok megsértődni!
    Utoljára módosítva: kry által: 2012. 04. 20. 21:23

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 04.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Én ebbe nem mennék bele, mert most még nem lehet igazságot tenni. Viszont szerintem lehet, hogy nem is a szabályozás fogja tönkretenni az onlinepókert világszerte és sok itteni PA-s álmát egy jobb jövővel kapcsolatban, hanem a mohó termek, akik egyre kevesebbet akarnak visszaadni a nyerő és egyre többet a vesztő játékosoknak. Persze valamilyen szinten ez elfogadható, de kezd nagyon egészségtelen mértéket ölteni ez a fajta lehúzás.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    [QUOTE=kry;433482]
    Idézet SzG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    persze örölnék több ingyen cuccnak de ha nem kapok, akkor sem fogok megsértődni!
    Én igenis meg fogok sértődni,a termek hibája hogy hozzászoktattak minket a visszatéritésekhez,sőt...
    2004 óta pókerezek,még a nagy pókerboom elött olyan bónuszokat osztogattak amik gyakorlatilag messze jobbak voltak mint bármelyik mai rakeback ajánlat,pedig akkor aztán még a játékoserő is fényévekkel volt a mai elött,rb meg visszatéritések nélkül is szinte irreális BB/100-akat lehetett csinálni a mai viszonyokhoz képest.A menedzserek hibája hogy még most is azt képzelik hogy a vállalataik képesek olyan mértékű profitmarzs kitermelésére mint a boom alatt vagy az elött,mindezt egy olyan környezetben ahol jelenleg mindenféle szabályozások lépnek életbe amik sok esetben elszigetelik egymástól a piacokat,nőnek a működési költségek,és az új játékosok bevonzása sem lehet már olyan dinamikus mint az elmúlt években.Súlyos hiba csak a "pro"-kon elverni a port,mert hiába vesznek ki pénzt a rendszerből ugyanúgy folyamatosan rake-t generálnak a teremnek mint egy rekreációs játékos.Nyilván minél több szórakozást kap valaki a pénzéért,annál valószinübb hogy ha elbukja legközelebb is be fog fizetni.Plusz az olyan dolgokra is megoldást kell találni pl. amit asszem waki említett a fishekre rárepülő regekről,az ő helyükben talán nekünk sem esne jól ha azt vennénk le hogy valamiféle debil ATM masinának gondolnak minket.Viszont azt gondolni hogy a regek kollektív büntetése majd újra elhozza a tejjel-mézzel folyó kánaánt,egész egyszerűen egy hiú ábránd a termek vezetői részéről.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Olyan nincs, hogy így én leüljek ide játszani XD. 1X átbasztak, 2X-ra már kicsit több kell, minthogy hülyeségeket találjanak ki.
    minimum 50% fix rakeback + 1 000 000$-os akadémiás rakerace

  7. #37
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    Pécs-Urán city
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Egy amúgy nyerő regnek is lehet rossz hónapja,és akkor nyilván neki is járna az a bizonyos lossback.Bár már nem cashezem,de én nem érezném akkora problémának,hogy mondjuk az évet lebontva 9 hónapom + os,a maradék 3 meg nullás v kis - a lossbacknek köszönhetően.
    Aki azt írta,hogy aki rb nélkül nem tud nyerni,az menjen csináljon mást,annak adok igazat.
    Nyilván nem mindegy,hogy mennyi az annyi,de azt se felejtsétek hogy amit a 'fish' visszakap az onnantól el is nyerhető tőle ha nem veszi ki.
    A póker az alkalmazkodásról is szól,miért ne lehetne ehhez is alkalmazkodni?

    Aki lázad,az menjen el a mekibe krumplit sütni v a T-be árut feltölteni,aztán majd rájön,hogy van rosszabb élet is,mint a lossback

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    A termeknek szükségük van regekre és fishekre is. A regek termelik a pénzt, fishek nélkül pedig nincsenek regek. Az egyensúly felborult, mert túl sok a reg és kevés a fish, ezért kedveznek a fisheknek a regek kárán.

    A pókerre a legkártékonyabb szerintem nem a rakeback, hanem a sok oktatóoldal a videókkal, meg cikkeikkel.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    jol hangzik!
    bukok,de mégsem annyit,vagyis annyit,csak hosszutávon annyit

  10. #40
    Tag SipKa avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Szvsz az egyetlen jó lossback megoldás az lenne hogy ha potonként vonnák le a potot megnyerő embertől azt az x%-ot amit szétosztanak a potot összetevő emberek között, akik nem nyertek pénzt az adott leosztásban. Ha végiggondoljátok sztem lényegében ez egy EV chop lenne, nem?

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •